Ручки-Крючки• 28 апреля 2025
Зіпсувала шкіряне взуття помивши
Дівчата, хто розбирається, намочила шкіряне взуття і воно пішло плямами..
Мочила ще раз, все одно висихає нерівномірно. феном сушити не допомагає ((
неДоЖиру• 28 апреля 2025
Отнесите в химчистку или спец мастерскую, которые восстановлением занимаются. Не сушите феном
Шкідлива молекула• 28 апреля 2025
Без поняття, як це так сталося. Можна повністю помити, що були однаковими вже, якщо не вдасться їх відновити
Апофиозная• 28 апреля 2025
это уже клей размок и проступает
или в ремонт/химчистку. или выбрасывать
Просериарила молодость• 28 апреля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Вони плямами підуть. Може пофарбувати в майстерні
Я только за!• 28 апреля 2025
их теперь красить надо, тоном темнее. например коричневый, темно-серый и т.д.
Ручки-Крючки
• 28 апреля 2025
Ответ дляdf364tye3
попробуйте , полностью высохшие , вазелиновым маслом , полностью все, протереть круговыми движениями, тряпочкой ,,,
А це толкова порада, в мене є олія спеціальна для взуття. Спробую. Дякую 🥰
Сладко-соленая• 28 апреля 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Напишіть потім про результат