Сільський ансамбль• 28 апреля 2025
Хто в Іспанії. Що там у Вас відбувається?
❗️В Іспанії оголосили надзвичайний стан у країні на тлі блекауту, – Reuters
Сільський ансамбль
• 28 апреля 2025
❗️Іспанія втратила електропостачання на всіх своїх АЕС, – Енергоатом пише, що зупинилися усі енергоблоки
Мальчижка• 28 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
А это плохо. Надеюсь аварийное снабжение у них на высоте
Сільський ансамбль
• 28 апреля 2025
Хто з місцевих? Бо ті фейки набридли. Що там і чого?
Оцененная• 28 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
У них нет интернета
АяВсёЗнаю• 28 апреля 2025
В Валенсии уже восстановили, а вот Португальской подружке,сказали настроиться на 3-5 дней без света
Сільський ансамбль
• 28 апреля 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Як таке взагалі можливо і хто це все організував?
неДоЖиру• 28 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
масоны!
Джага Джага• 28 апреля 2025
Україна була тренувальним майданчиком для різних експериментів,які ставили над людьми.В подальшому ці експерименти будуть ставити над людьми в інших країнах.
Снегопадка• 28 апреля 2025
Девочки, самое время им продавать курсы по выживанию без света. Заодно и правила езды, когда ни один светофор в городе не работает. Наконец то наши знания можно монетезировать.
Джага Джага• 28 апреля 2025
А потім вам будуть писати книжечки в яких будуть вам розповідати що Родшильд заробив свої мільярди продаючи дітям цукерки і школі.І саме головне що ви будете в це свято вірити.Парадокс в тому,що чим більше вам брешуть тим більше ви вірите.
Мальчижка• 28 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Вы не думали им лично привет передать? Возможно, жену среди них найдете. Умную, как вам нужно. Инглишом спикаете?
АяВсёЗнаю• 28 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Джага Джага• 28 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
В різні всесвітні змови не вірю☝️
А що ви взагалі про всесвітні змови можете розповісти що б вірити в них чи не вірити?Напишіть декілька слів про Більдерберзьку группу.Ваше невіря теж має на чомусь базуватися.Раз ви атеїст.Чи ви просто не вірите бо всі не вірять?
Русланка з гілки• 28 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Продам генератор! Ліхтар в подарунок
Джага Джага• 28 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
А ви шо не вумна?
Вимагаю спілкування• 28 апреля 2025
Ответ дляПолюю на дрони
Выражаем озабоченность
Довго думали? «Круто» звичайно деякі українці реагують. А коли у нас, в Україні біда, то всі чомусь обурюються, мовляв, заходу на нас пофіг. А самі які?
КонхфЭдкаТузик• 28 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Та ну.
Ну если ваши новости правда, то почему нет? Да, как раз и не будет инета.
Мааарковная• 28 апреля 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Писець. Якби тут не сміялися, але розуміння того в якому непередбачуваному світі живемо, лякає. Не знаєш де тонко..
Русланка з гілки• 28 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Аби тільки в нас перестали
Мальчижка• 28 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
А ви шо не вумна?
А я каким боком к вам?
Я умная, а муж у меня еще умнее, я так люблю.
Мааарковная• 28 апреля 2025
Ответ дляСнегопадка
Наші не розгубилися і вже запропонували свої консультації)
Малая Налегке• 28 апреля 2025
У нас только сейчас включили. Ни мобильного ни интернета ни света не было. Поезда не ходили, добиралась домой автобусом. И да, пожарники вытаскивали людей с лифтов.