Баррикадница• 29 апреля в 09:43

Увидела сколько цыгане набрали конфет с могилок. Я в шоке

В другом видео они мешками несли ,разве это нормально? Ещё и видео снимать и выкладывать(
Не заздріть тьоті• 29 апреля в 11:03
А вы думали конфеты мёртвые едят? Это известно всем что их потом такие забирают. Не кладите тогда.
Ну шо не так?• 29 апреля в 11:04
Ответ дляЛенне-Рейма
Я вас не розумію. Мені нормально що мої цукерки заберуть цигане або будь хто. Хочете в церкві роздавати - я не проти, але я не піду, не бачу в цьому потреби. Біля церкви стоять такі ж люди які ходять на кладовище а не кращі)
Может они приносят дорогие конфеты и хотят, что бы год лежало и соседи видели, что конфеты - ДОРОГИЕ.
Совет таким - прикрепите чекс магазина. У меня есть знакомый, с подарока которому нужно срезать чек наполовину, так, что бы он видело, что цифра была трехзначначя 😅🤣😁
Последний вагон• 29 апреля в 11:05
А звідки на кладовищі взялися ті цукерки? Хіба з неба попадали?
Тобто носити і залишати на могилах цукерки - то норм, а забирати - не норм? І хіба цукерки на кладовище носять не для того, щоб їх хтось таки забрав?
tereska• 29 апреля в 11:06
Може вже достатньо класти їжу та солодощі на могили, для чого це все?
Мені здається, що живих квітів достатньо, або однорічні квітучі висадити та прибрати могилки від зламу та бур´янів. Хто вірить, то помолитись в душі або до церкви сходити. А от це жерти, бухати з повними столами - повний треш. Радію, що люди стають більш свідомими та розумними,. Краще зібрати вдома родину та всіх охочих пом´янути померлих.
Ленне-Рейма• 29 апреля в 11:11
Ответ дляtereska
До чого тут бухати і жерти? Робіть як хочете. Зі своїм краще. Для кожної людини краще своє
Смурфетта• 29 апреля в 11:11
А для кого ви лишаєте ті цукерки на могилках?
Я ніколи, наприклад, з чужої могили на кладовищі не візьму цукерку, якщо тільки знайомі підійдуть і пригостять.
Набрали люди тих продуктів та солодощів, що полишали коло могил- на здоров’я.
Последний вагон• 29 апреля в 11:14
Ответ дляЗабагаловка
Реально вважаєте що ті, хто квіти не висаджує навколо могил, то не поважає померлих?
Надгробок/хрест/гранітна плити і газон поруч або щебень. Все. Акуратно, з повагою до місця і без купи сміття у вигляди лампадок, повалених дерев, захаращених проходів і всього іншого характерного для наших кладовищ. (в нашої родини саме така)
Ви не в курсі, що є старі могили, без граніту і плитки? Є люди, які не мають можливості все зашити в граніт.
tereska• 29 апреля в 11:15
Ответ дляЛенне-Рейма
Бо це повний сюр, лише у наших постсовєцькіх країнах такий треш зі столами на кладовищах.
Краще брати приклад у католиків та мусульман, де такого трешу не було ніколи.
Жрати та бухати на кладовищі далі, чи усвідомлювати та відходити від цих ’мавп´ячих’ традицій вибір кожного з нас, так...
Советчица Года• 29 апреля в 11:17
У моєму регіоні немає такої традиції - залишати їжу на кладовищі. Але, якщо для вашої місцевості це нормальна практика, то кому ця їжа, хто її забирає і їсть? Ну і це цигани.
Советчица Года• 29 апреля в 11:19
Ответ дляtereska
У кожному регіоні свої традиції. Це нормально, що ми різні і варто терпимо ставитись до звичаїв, навіть якщо для вас це треш.
Домашка• 29 апреля в 11:24
Я всегда раздаю конфеты детям в руки
Не пойму, зачем их на могилы придумали таскать
Советчица Года• 29 апреля в 11:28
Ответ дляtereska
Для мене совок - це засуджувати традиції інших регіонів і людей. Бо вийшовши з цього совка, ви б точно толерантно віднеслись до інших вірувань і звичаїв. Щодо католиків, то почитайте про день мертвих, припустимо у Мексиці, де 90% католиків. Наважитесь і до них сказати, що їхні ’мавпячі традиції’ потрібно негайно припиняти? А таких країн і народів сотні, де не так, як ви звикли.
ЯНаПэПэ• 29 апреля в 11:29
Ну і що. Хай радуються люди і лопають ті цукерки. Ми на могилки десяток тих цукерок поклали. Хай хтось з´їсть мені не шкода.
Я бачила ходили і в нас з мішками. В одній руці малятко, в іншій мішок, вітер з ніг збиває. А вони день ходять. Це тоже труд
Бабка_в_кедах• 29 апреля в 11:36
Ответ дляЗабагаловка
Ну з квітами просто ламаєте навпіл і все - ніхто не візьме. Лампадки - нащо тим пластиком забруднювати природу. Для чого взагалі увесь цей хлам та їжу тягнути на кладовище. Ну релаьно для чого?
Лампадки сейчас в основном стеклянные
Лівий Локіть• 29 апреля в 11:36
Так всегда так было. Люди кладут их, а другие едят. Это же помин усопших. Странно, что люди тут как будто не от мира сего и не знают обыденных вещей
Ну шо не так?• 29 апреля в 11:38
Ответ дляДюагональ
А что за наезд на Одессу? Думаю что и у вас то же есть такие. Если вы чего то не видели, не значит что этого нет.
Но если вы планируете отдыхать у нас на кладбище, нам в принципе все равно, заезжайте .
Тю, то вы уже и там койкоместа сдаете?
Из всего одесситы деньги делают
Аноним_1859• 29 апреля в 11:39
Всегда думала, что конфеты для других людей и выкладывают на кладбищах. И сама с этой целью это делала.
Хотя сама и не собирала никогда, конечно.
Ну шо не так?• 29 апреля в 11:40
Ответ дляІнно4каа
головне,що приїхали з західної України збирати цукерки в Київ, у них що,там кладовищ немає?
Коли це Київ на ЗУ перевезли?
Дві неділі назад їздили -був на місці
Лівий Локіть• 29 апреля в 11:40
Ответ дляtereska
Хватит уже пинать наши традиции и советский союз! Наши бабушки и дедушки из СССР, мамы и папы! Не нравятся наши традиции? Празднуйте свои дни Святых Патриков и Хэллоуины! А мы будем праздновать свои праздники, под оливьешку, Иронию судьбы и Бриллиантовую руку!
Ну шо не так?• 29 апреля в 11:42
Ответ дляtereska
У деяких багато в вже на кладовищі.
Лівий Локіть• 29 апреля в 11:43
Ответ дляНу шо не так?
Жертвоприношение издревле.
Рождество это древнеримские Сатурналии, Пасха поколнение богине Остаре и тд.
Все в порядке потом - значит работает
Копнём глубже. У праиндоевропейцев Dievs, у древних греков Zevs
Ну шо не так?• 29 апреля в 11:43
Ответ дляtereska
То не все ж передірати вчисту?
Ко у як треба хайтак і роблять
Ну шо не так?• 29 апреля в 11:45
Ответ дляЛівий Локіть
Так точно товарищ сталин😅🤣😀
Нічний дожор• 29 апреля в 11:53
Ответ дляЛенне-Рейма
Если вы в курсе традиций, то накормив голодного, вы успокоили душу умершего. Угощают специально, а не обсуждают какой кошмар. Естественно, что тот кто просит выживает, а не думает о приличиях.
А если он не голодный, а уже подбухнул с утра и закусить изволит?
Нічний дожор• 29 апреля в 11:54
Вот кстати, кадры с вокзала, от ’голодающих поминальщиков’.

https://t.me/kievinfo_kyiv/66072

Интересно, в липке у них не спопнется от такого количества?
Оцененная• 29 апреля в 12:00
Ответ дляЗабагаловка
а в чом власне проблема? завжди роздають цукерки саме для спомину. ЧИ хто по вашому повинен їсти їх на кладовищі???? Йожики?
Йожики😆😆😆👍
Ленне-Рейма• 29 апреля в 12:03
Ответ дляНічний дожор
Блюдете нравственность посетителей кладбища и собирателей конфет и колбаски?
Если что, у нас в традициях и наливать за упокой. Что есть то есть.
Нічний дожор• 29 апреля в 12:10
Ответ дляЛенне-Рейма
Нет, вообще туда ни ногой. Не хватало алкашню и цыган кормить-поить. Они туда не с хорошими помыслами идут, 100%.
Помянуть можно в любой точке мир, без их участия уж точно. И они к поминанию никаким боком вообще.
Но может кому нравится этот балаган с гуляньями прямо на кладбище. Тогда можно вообще корпоратив под ключ на кладбище заказать, с аниматорами, кейтерингом и тамадой.
Інно4каа• 29 апреля в 12:12
Ответ дляНу шо не так?
Коли це Київ на ЗУ перевезли?
Дві неділі назад їздили -був на місці
і до чого не зрозумілий коментар?
Ленне-Рейма• 29 апреля в 12:13
Ответ дляНічний дожор
Ок. Кремируйте своих родичей. Стоят могилы с травой и сухо цветом по пояс. Свекровь с больной спиной убирает своих родственников могилы и соседние. А такие как вы, только обсуждают кто съел неправильно. Не поминаете, ну так и не переживайте за чужие конфеты.