Європейський Союз може відокремити процес вступу Республіки Молдова від України через те, що Угорщина чинить спротив переговорам з Києвом, заявила єврокомісарка з питань розширення Марта Кос.
Джерело: "Європейська правда" з посиланням на інтерв’ю Кос Europa Libera Moldova
Деталі: За словами єврокомісарки, вона "не може виключити відокремлення" двох країн на шляху до членства в ЄС вже в червні, коли в Брюсселі мають прийняти кілька рішень щодо розширення.
Пряма мова Кос: "Ми вже обговорюємо з державами-членами, що робити, бо жодна держава-член не виступає проти відкриття першого кластера Молдовою".
Вона нагадала, що наразі лише Угорщина виступає проти приєднання України до ЄС.
Видання зазначає, що Молдова та Україна досі разом просувалися в процесі вступу до ЄС, і їх розглядали як тандем.
Ответ дляbegovelik
а Україна в дурнях
щоб увійти в ЄС треба на це пахать всією країною, з верхів до низів.
в норм умовах років 15-20.
а в умовах розрухи після війни я навіть не знаю скільки років буде треба, і це за умови якщо відбудеться зсув в свідомості громадян. а якщо не відбудеться то терміни наближаються до безкінечності
в норм умовах років 15-20.
Ответ дляfishcka
в норм умовах років 15-20.
Ну да, особливо молдавани сильно пашуть, що упахалися. Як і болгари )
Киев_Елена• 29 апреля в 12:06
Ответ дляbegovelik
Я про то, что планку значительно опустили
Но для Украины она все еще высока