Фима Собак• 29 апреля 2025
Скільки у вас трудового стажу і скільки вам років?
Чи є ще такі, в кого його немає, як у мене. Дивлюся, що всі навколо хвилюються за пенсії, рахують стаж. Мені зараз 38 років, офіційного стажу лише 7 років. Багато років працювала без оформлення, тому що іншої роботи не було на той час
Поддакиваю иногДА• 29 апреля 2025
В пенсійному 20. Ще може роки 3-4 підтверджу через трудову
Коник-стрибунець• 29 апреля 2025
42 роки, в кабінеті ПФ світиться 19+ років, але треба подати таки диплом очний до 2004, буде ще +4 роки
Поддакиваю иногДА• 29 апреля 2025
Ответ дляКапуста Маша
Многие не доживут
Але най буде, стаж їсти не просить.
Капуста Маша• 29 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Удалено администрацией...
Фима Собак
• 29 апреля 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
А куди його треба подавати? Правда, в мене диплом за 2004-2009, мабуть, цей період вже не рахується?
Мао_Мяо• 29 апреля 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
А хіба в дипломі написано очно чи заочно?
Капуста Маша• 29 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Удалено администрацией...
Рукой себе дописала
Фима Собак
• 29 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Удалено администрацией...
Ви знаєте, я теж пахала як коняка, цілодобово, але без стажу
Капуста Маша• 29 апреля 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
А как посмотрели?
Коник-стрибунець• 29 апреля 2025
Ответ дляФима Собак
з 2004 не рахується, тільки доЮ були зміни, тому я один лише можу подати. Скан чере кабінет на ПФ порталі, ну, а бо фізично через відділення ПФ (воин самі відсканують)
Мао_Мяо• 29 апреля 2025
Ответ дляФима Собак
А я не як коняка. Робота звичайна, офісна, але нормальна ЗП і все офіційно.
Коник-стрибунець• 29 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
у мене в додатку вказано і не лише у мене за ті роки
Поддакиваю иногДА• 29 апреля 2025
Ответ дляФима Собак
Це не добре.
Для мене принцип був відразу - працювати офіційно.
Правда в 19 років я переживала щоб не ’ кинули’ на зарплату
Мао_Мяо• 29 апреля 2025
Ответ дляКапуста Маша
А как посмотрели?
В електронному кабінеті Пенсійного фонду. Там навіть видно розмір заробленої пенсії станом на сьогодні.
Поддакиваю иногДА• 29 апреля 2025
Ответ дляКапуста Маша
А как посмотрели?
Зайдіть в свій кабінет в пенсійному
Капуста Маша• 29 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Зайдіть в свій кабінет в пенсійному
У меня его нет
Фима Собак
• 29 апреля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Це не добре.
У мене вибору не було тоді, на жаль
Коник-стрибунець• 29 апреля 2025
Ответ дляФима Собак
але за те пахання ви отримували ЗП, а з моєї ЗП платили пенсії, дитячі виплати іншим. Ех, дивлюся, що до пенсії в мене 40+ років стажу буде, а пенсія ХЗ чи буде взагалі. По справедливості, якби за 40 років стажу хочаб 20 років пенсія була 50% ЗП - можна б жити спокійно, але таке не світить.
Царевна в уггах• 29 апреля 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Сейчас считают страховой стаж. Поэтому диплом ничего не решает
Поддакиваю иногДА• 29 апреля 2025
Ответ дляКапуста Маша
У меня его нет
У всіх є. Гугл - портал пенсійного фонду-вхід за id. Gov.ua- фізична особа, обираєте свій банк, і через банк потрапите в свій кабінет