Фима Собак• 29 апреля в 12:20
Скільки у вас трудового стажу і скільки вам років?
Чи є ще такі, в кого його немає, як у мене. Дивлюся, що всі навколо хвилюються за пенсії, рахують стаж. Мені зараз 38 років, офіційного стажу лише 7 років. Багато років працювала без оформлення, тому що іншої роботи не було на той час
Царевна в уггах• 29 апреля в 12:38
Ответ дляуспокойте_Меня
ДАААА!
Прекрасно)
Добавлю значит себе. Будет 23 года стажа)
успокойте_Меня• 29 апреля в 12:38
Ответ дляБратья Капли
Почнете хвилюватися в 50+)
тогда уже поздно может быть)
Прибираю щодня• 29 апреля в 12:38
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет. Есть трудовой стаж - это когда вы работали, учились, числились на рабочем месте будучи в декрете. А есть страховой - это когда из вашей зп в соц страх делались отчисления. На пенсию влияет только страховой. Т е декреты и учёба- не считаются
На пенсию влияет и трудовой стаж до 2004 года .
Братья Капли• 29 апреля в 12:39
Ответ дляуспокойте_Меня
тогда уже поздно может быть)
Так воно і буває. Або в 60 років істерика, що пенсії немає.
Мейк-ап форева• 29 апреля в 12:41
а шо за невменько ставит злые смайлы на сообщения?
мне 41, стаж 19
Братья Капли• 29 апреля в 12:41
Ответ дляЦаревна в уггах
І декрети рахуються, це видно в кабінеті.
А навчання до 2004 року входить.
Губи до вух• 29 апреля в 12:41
Буде 48, офіційного стажу з 1січня 2001, до того навчаняв університеті з вересня 1995.
Примарочка• 29 апреля в 12:42
Ответ дляФима Собак
До речі, а як декрет рахується? Він входить в стаж?
Входит и считается от минималки, в кабинете видно. Ну это у меня недавно он был, а раньше не считался.
Фима Собак
• 29 апреля в 12:43
Ответ дляПримарочка
Дякую, я вже свій подивилася
Губи до вух• 29 апреля в 12:43
Ответ дляЦаревна в уггах
На розмір пенсії впливає страховий, а для виходу на пенсію впливає трудовий і вік.
13чудоСВЕТА• 29 апреля в 12:43
Ответ дляКапуста Маша
Молодец
звичайно, не молодець. Але по юності ніхто не підказав оформити трудову. так би мала ще +10 років (4 технікуму і майже 6 інституту).
а зарплати, що мала, коли працювало вистачило купити невелику квартирку, яку здаю. Прошу бога, щоб війнп не забрала
Примарочка• 29 апреля в 12:43
Ответ дляЦаревна в уггах
Декрет считается, точнее даже не так, стаж идёт тому, на кого выплаты оформлены.
Губи до вух• 29 апреля в 12:44
Ответ для13чудоСВЕТА
Вони зарахують як донести дипломи
13чудоСВЕТА• 29 апреля в 12:44
Ответ дляуспокойте_Меня
печаль(
як є. Але по юності ніхто не підказав оформити трудову. так би мала ще +10 років (4 технікуму і майже 6 інституту).
Братья Капли• 29 апреля в 12:45
Ответ для13чудоСВЕТА
Якщо до 2004 то включать в стаж по дипломам.
13чудоСВЕТА• 29 апреля в 12:45
Ответ дляБратья Капли
раніше набагато)
Прибираю щодня• 29 апреля в 12:45
53 года , стаж 32 года
О , уже какое-то дурко злобный смйл влепило . Шо , жаба давит ?
успокойте_Меня• 29 апреля в 12:45
Ответ для13чудоСВЕТА
ну так сканы дипломов подавайте и все посчитают
13чудоСВЕТА• 29 апреля в 12:46
Ответ дляуспокойте_Меня
дякую. схожу в пенсійний. не знала
Коник-стрибунець• 29 апреля в 12:46
Ответ для13чудоСВЕТА
технікум та інститут до 2004? Можете внести на основі дипломів, якщо там вказано, що навчалися очно.
Lux Aeterna• 29 апреля в 12:47
39 лет, 17.5 лет реального официального стажа, не декреты, не учеба