Прагматик флегма• 29 апреля 2025

Я учитель и больше не буду это терпеть! Увольняюсь!

Хватит с меня! Зарплата 11 500 у меня, никаких повышений! Приезжал к нам в Полтаву представитель от Минобразования, вместо того чтобы проиндексировать наши крошечные зарплаты сказал, что они у нас вполне средние по стране и индексировать ничего не надо! Ну как вам такое? Цены растут, всё дорожает, а зарплаты платят меньше чем грузчикам! Подала заявление на увольнение! Больше нет никаких сил это терпеть! У меня подруга уехала в Болгарию жить, тоже учитель. Это самая бедная страна Евросоюза!!! Знаете какая у неё зарплата на наши гривны? 52 тысячи!!! При меньшей загруженности! Как вам такое? Теперь сравните её зарплату с моей! Каждый год нам подкидывают всё больше обязанностей! Мы учителя рабы, которые не должны ни кушать, ни одеваться, ни питаться! Полноценные бомжи в этом государстве! Молодые не идут в нашу профессию, старички уходят на пенсию, посмотрим как Минобразования будет выкручиваться из этой ситуации, когда учителей больше не останется!
Залізна пані• 29 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А хто ж ваших Васічок і Машеньок буде уму-розуму вчити, га?? Якщо всі отак підуть
Ви своїх альбертіків з ізольдочками навчить себе поводитися в суспільстві, бо чоботяр без чобіт зазвичай виходить ) ходила до мене на роботу одна вчителька - то вірусів нахапається на гаджети, то на платний сайт знайомств підпишеться треба акаунт відв´язати, то пам´ять почисть бо біблія не влазить і фото з квітками. А як я сказала що подзвоню їй бо дитині треба предмет пояснити, то сразу сказала що її труд грошей коштує))

Мама Никитки-2• 29 апреля 2025
Ответ дляАноним_1859
І скільки повинно бути вислуги? У мене 25 педстажу і мені 52 роки. Можна іти? З вашого дозволу?
А почитати вчительне вміє? 30 потрібно.
Но ви можете іти, я вам дозволяю
Синиця у спідниці• 29 апреля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Якою хочу, такою і пишу. Конституція мені дозволяє, і мене всі чудово зрозуміли. Я не на роботі зараз.
Оце так 😟 педагоги в Україні .
Гарантую неперелевки• 29 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Дивно, і як вчителі закордоном не тявкають на дітей… мабуть щось інше їм викладають в педвузах.
Ні, це наші мамки тут не ’тявкають’ і не пишуть об 11 вечора, що у Вані соплі. Мабуть і батьки поводять себе інакше, і умови роботи інші, не 30-34 на клас.
З понеділка на дієті• 29 апреля 2025
Ответ дляЗалізна пані
Боже,про що ваша історія? Ви її прочитали перш ніж натиснути ’опублікувати’? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Які ізольдікі? Кого виховувати і до чого незрозуміло яка ваша робота? 😂😂😂Жесть
Мама Никитки-2• 29 апреля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Вибачте, але у нас уроки онлайн були, з неба дошка не наповнюється. Якщо б Ви спробували перевіряти роботи в граф редакторі, то, повірте, трошки б здивувались. Так що не потрібно розказувати вчителю скільки часу займає його робота. Ви ж не працювали там, але більше за всіх знаєте.
Ой, давайте не давайте…. Онлайн уроки скікі в Україні? З 20 року і то не постійно. А ниють вчителі скікі я пам’ятаю. Старша донька в 99 в школу пішла, так і чую. Чогось від вихователів жодного разу не звучало, як їх не цінять.
Я таке знаю• 29 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В неї хоч є медична освіта?))
Мой ребенок вообще 1 раз в неделю ходит в школу
Это издевательство, а не учеба в 3 классе, зато учитель свои булки дома в кресле расслабила и ведёт кое-как уроки, тыкая тетрадку в экран, где почти ничего не видно, когда тревоги ( в нашей области часто), уроки не проводятся, вот такая учеба...
Многие сейчас из-за онлайн школ не работают, вместо учителя все объясняют, контролируют учебу, а зп получает учитель
Просто уже задолбало это всё, а плачут бедные учителя...
Мама Никитки-2• 29 апреля 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Да, всем, легальный статус пребывания и наличие детей до 18 лет. Граждани ЕС который здесь постоянно живут, то есть зарегистрировали свое постоянное проживание по норвежскому адресу, также получают выплату на детей, а также трудовые мигранты, беженцы. Ну и граждани само собой. Ну и детские выплаты совершенно небольшие по норвежским меркам и не играю большой роли в семейном бюджете.
І? Який висновок напрошується, що платять вам за дітей, бо ви маєте зататус захисту.
Все буде• 29 апреля 2025
Ответ дляВикупана
Головне що вони собі в міністерствах гарні з/п мають, а що там в школах- кому цікаво, самі там якось ’придумайте’, міністр має освіту бібліотекаря, в школі ні дня не працював.
прошу пробачення, але вчителі найбільше приклали руку до виборів.. (всі виборчі коміссії традиційно з них.),а живемо зараз по законах, котрі приймають вибрані.
так що маємо те, що маємо.

Залізна пані• 29 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну якщо в приземлених батьків Васі і Маші, то в наднебесних пані вчительок тільки ізольдочки мають рости)
Синиця у спідниці• 29 апреля 2025
Ответ дляВсе буде
так що маємо те, що маємо.
Так -так
Члени комісії -одні «педички». Очі бачили що купляли….
Ангел-предохранитель• 29 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Та ні, дуже «гарні» вчителі були в старшої доньки.
За кожен чих в гаманець заглядали, з фразою мені стількі не платять.
ПС і це в мене дитина школу закінчила в 2009 році. Так шо, нічого не змінилось.
’Стількі’ б не платили, дехто так і не навчився писати прості слова без помилок.
Скікі, тікі, меньше ... від ваших перлів око сіпається більше, ніж від тих, хто російською пишуть. Вони хоча б не гвалтують мову спеціально.
Все буде• 29 апреля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Так -так
кажись,ті очі якраз вже бачили ті 4 тис. зелених, якими перед носом тоді помахали...
Гарантую неперелевки• 29 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
В нашій країні багато хто ниє, Ви, думаю, також. Не знаю яку там школу відвідувала Ваша донька, але школи бувають різними. Що таке ’скіки’? Ви початкову не змогли опанувати?
Мамин тріль• 29 апреля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Мы уедем, а вы будете учить своих детей сами! Посмотрим какое поколение в итоге вырастет!
Мы и учим их сами, вы не напрягаетесь, ровно на 12000 не более
БлинчикБезСметанки• 29 апреля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Я звільнилася давно. Клімактеричні тітки з районо не дають нормально працювати, замість роботи треба плодити незліченні папірці їм. От хай самі навчають. До дітей та батьків претензій немає, вони чудові.
От-от, чомусь всі женуть на вчителів, не розуміючи, що сама система примушує їх робити так, а не інакше, і ’забивати голову дітям’- це не примха вчителя.
Залізна пані• 29 апреля 2025
Ответ дляМамин тріль
Дійсно як вище написали- школа це просто як перетримка для дітей як для хатніх тварин, щоб по вулицях не бігали поки старші на роботі. Більш нічого
Незламна• 29 апреля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Мы шли в учителя по зову сердца, чтобы детей учить, воспитывать из них образованных людей! И что мы получили за свои труды и бессонные ночи? Миску супа и чёрствый кусочек хлеба? Учитель не должен кушать и одеваться? Должен жить впроголодь? Люди массово увольняются, везде сильный недобор. Ну что ж, значит это кому-то нужно.
Но ведь не только у учителем низкие зарплаты, по всей стране так было и есть, сколько живу. Так люди при чем, в основном свои претензии учителя предъявляют родителям. От нашей мы постоянно читали в группе как мало платят, много работы и так далее. Как-то у родителей она не сильно интересовалась их положением. И обычно в начальных классах уроки до 14, потом пусть и отчёты, но это не работа с 9 до 21 без отдыха
Пушкининиана• 29 апреля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Многие сами уехали и теперь наши дети учатся в детских садах и школах других стран. Так что не придётся самим учить детей. Хотя я дополнительно сама с ребёнком занимаюсь)

Меня не звали• 29 апреля 2025
ідіть в люди поймете яка зп у люде - будете в ах-ї . В теплі в добрі- важкого не тягаєте
Ангел-предохранитель• 29 апреля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Вы сильно ошибаетесь. Увольняются и массово это делают. У нас во всей сфере образования хронический недобор специалистов, поэтому работать приходится за троих
І як масово звільнені, знайшли роботу з графіком годин 20 на тиждень, два місяці відпустки влітку і шаленою зарплатою?
Чучело-Мяучело• 29 апреля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
В общем, что я скажу вам люди добрые. Не идите учится на педагогов. Иначе вам вымотают все нервы, будут платить копейки, вы вечно будете всем должны и во всём виноваты. Бонусом получите оскорбительные слова вдогонку ’вы знали куда шли’ и ’нечего ныть’. У меня всё!
Вы два десятка ошибок сделали в своих ответах и стартпосте. Позорище такие педагоги как вы)) система образования без вас точно не осиротеет
БлинчикБезСметанки• 29 апреля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Как как, он в соседнем поселки математику биологичка читает..
Страшно уявити, хто вас вчив грамоті((
НетЕщеНаверное• 29 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Вывод, что платят мне на детей потому, что у меня есть вид на жительство до это была коллективная защита теперь рабочая виза.
Как только это влияет на соотношение зарплаты учителей?
Ну и отношение тоже очень разное к профессии, такого неуважительного отношения как у нас тут не встретишь, и зарплата это один с маркеров тоже.
Мама Никитки-2• 29 апреля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Золота мрія украінськіх вчителів, класи по 5 дітей бажано сиріт і щоб більшість була на лікарняних. Ну шоб не дуже напрягатись.
Почніть поводити себе як нормальні люди і виконувати свої професійні обов’язки, і побачите чарівну переміну більшості батьків.
ПС я маю можливість порівняння відношення вчителів до дітей в школах США, Польші, Словакіі і Німеччини. Ніде вчителі не вважають дітей гімном 2 сорту.
Залізна пані• 29 апреля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Тільки депутати мабуть, але там обмежена кількість вакансій)
Неновая почта• 29 апреля 2025
11500 це одна ставка? беріть більше годин щоб зп була більша.
Мама Никитки-2• 29 апреля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Хммм, я ще і «доречі» разом пишу 🤣🤣🤣
А по темі, без свого звичайного вчительського хамства, є шо сказати?
Гарантую неперелевки• 29 апреля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Знайшли. Тепер працюємо за інші суми на цих же батьків. Хоча, якщо чесно, у мене, в принципі, неадекватів не було. Різні батьки, різні діти. Тут всі зливають свій негатив, тут можна. Смішно. Зібрались спеціалісти у своїх сферах.
Мама Никитки-2• 29 апреля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Скікі це скікі. А в вас коми платні?