Прагматик флегма• 29 апреля в 18:43
Я учитель и больше не буду это терпеть! Увольняюсь!
Хватит с меня! Зарплата 11 500 у меня, никаких повышений! Приезжал к нам в Полтаву представитель от Минобразования, вместо того чтобы проиндексировать наши крошечные зарплаты сказал, что они у нас вполне средние по стране и индексировать ничего не надо! Ну как вам такое? Цены растут, всё дорожает, а зарплаты платят меньше чем грузчикам! Подала заявление на увольнение! Больше нет никаких сил это терпеть! У меня подруга уехала в Болгарию жить, тоже учитель. Это самая бедная страна Евросоюза!!! Знаете какая у неё зарплата на наши гривны? 52 тысячи!!! При меньшей загруженности! Как вам такое? Теперь сравните её зарплату с моей! Каждый год нам подкидывают всё больше обязанностей! Мы учителя рабы, которые не должны ни кушать, ни одеваться, ни питаться! Полноценные бомжи в этом государстве! Молодые не идут в нашу профессию, старички уходят на пенсию, посмотрим как Минобразования будет выкручиваться из этой ситуации, когда учителей больше не останется!
Мама Никитки-2• 29 апреля в 21:44
Ответ дляAesonne
Я не в курсе) я просто не знаю что можно закрыть вообще из потребностей за 11500 /мес, это благотворительность, а не работа.
Пісню про нужденність вчителів придумала люлька при першому прем’єрстві. Її підхватили соціалісти на чолі з Морозом. Тоді вчителям підвищували зарплатні раз на півроку. Но чогось забували про медиків, чи тих же вихователів в садочках. Чим вихователі гірші ніж вчителі?
Залізна пані• 29 апреля в 21:44
Ответ дляПрагматик флегма
Мы уедем, а вы будете учить своих детей сами! Посмотрим какое поколение в итоге вырастет!
Як ви вчите дітей всі батькі зрозуміли під час ковіду. Ідіть в дрібні фопи- щоб заробити 30т. треба перед кожним клієнтом вистрибувать із штанів, лікарняні за свій рахунок, відпустка- а щ це за слово? І перевірка від різних держструктур під пісню ’Ісус, я довіряю тобі’ бо чуть шо- відповідаєш перед державою своїм майном. А після 10 годин роботи ще з дитиною треба самостійно опрацювати матеріал.
Викупана• 29 апреля в 21:45
Ответ дляНаездница
От мені просто цікаво, у вас є гроші на приватну ? Племінниця вчиться, ціна 30 000 грн /місяць. Я вважаю таку суму досить завищеною, є деякі плюси там є, але не бачу поки сильних знань з базових предметів.
Завжди мало• 29 апреля в 21:46
Чому у цій темі всі вчителі пишуть кацапською? Троляки, ну, піднатужтеся трохи
Хачапууури• 29 апреля в 21:47
Ответ дляПрагматик флегма
Авторе, перед КАКОЕ ставиться кома
Мама Никитки-2• 29 апреля в 21:48
Ответ дляЯниЯ
Нет,им просто платят нормальную зарплату. И они сытые и довольные жизнью. За 11500 в месяц я бы детишек калечила)))
Да ви шо…. Боюсь вас би чекала швидка розплата. КалЄчЄла вона.
Ще раз, ніде вчителі не отримують шалені гроші. Всюди зарплата нижче середньої. І в принципі шо в ЄС, шо в щтатах одна зарплата не покриє базові витрати. Тому в більшості сімей і працюють обидва.
Синиця у спідниці• 29 апреля в 21:48
Ответ дляЗавжди мало
Бо пишуть з тамбова якогось
Ні за холодну воду• 29 апреля в 21:49
Ответ дляЗавжди мало
Якою хочу, такою і пишу. Конституція мені дозволяє, і мене всі чудово зрозуміли. Я не на роботі зараз.
Мама Никитки-2• 29 апреля в 21:52
Ответ дляВикупана
Та з ваших постів теж поваги нуль.
На сьогодні дуже мало вчителів, які викликають повагу. Навіть в приватній школі, де вчився син їх будо аж 4 з купи предметників середньої школи.
Мама Никитки-2• 29 апреля в 21:54
Ответ дляНетЕщеНаверное
Мне уже давно ничего не закрывает государство. Все что я получаю это свою зарплату и пособие на детей, которое получают абсолютно все кто живёт здесь больше года. Так что позвольте все таки не согласиться.
Ясно. Точно вичитель. Багато самовпевненості і знань не дуже.
Дозвольте запитати, чи всім, хто живе більше року платять на дітей? Чи треба мати громадянство чи якійсь статус?
Слава Українi• 29 апреля в 21:54
Ответ дляМама Никитки-2
Та ні , при Юльці добряче підвищували всім, навіть бібліотекарям більш ніж в півтора рази підвищили. Вихователі , як і інші бюджетники отримують зарплатню по одній і тій же тарифній сітці, хіба що надбавок трохи більше у вчителів.
ГороховаЯ• 29 апреля в 21:55
Ответ дляХачапууури
Може, автор розраховувала на зеліни 4 тис. у.о. )
Мені теж дивно, я живу понад 40 років, і завжди у нас вчителі і лікарі отримували мало. Думаю, автор не старша. На що розраховувала, коли обирала професію? Мені теж свого часу пропонували пед: і батьки, і вчителі. Але я не погодилась. І одною з причин була низька ЗП
Что врачи, что учителя самые коррумпированные профессии, представители которых, сами в карман залезут и этот карман вытрусят. Но при этом вечно ноют. А про удобный график, сокращённый рабочий день и жирный отпуск, скромно умалчивают. Ещё и угрожают вечно, что сами будем лечиться и детей учить. Да почти сами всё и делаем, не надо пугать. Вот только бездари, которые и полдня работать хотят, и получать немерено -нигде не нужны. Ну и комплексы наполеонов, там часто ого-го.
З понеділка на дієті• 29 апреля в 21:58
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Уезжайте! Кто вас держит?
А хто ж ваших Васічок і Машеньок буде уму-розуму вчити, га?? Якщо всі отак підуть
Мама Никитки-2• 29 апреля в 21:58
Ответ дляСлава Українi
Це в 2005 році ставка 3600 була? Як цікаво…
БлинчикБезСметанки• 29 апреля в 21:59
Ответ дляАноним Советчик
Не смешите
Вище вже написали, що для ВБ зарплата 2000 фунтів- низька. І в США не дуже висока.
ГороховаЯ• 29 апреля в 21:59
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Інші так само можуть вам сказати, що не будуть виконувати свої прямі професійні обов´язки, і що? Недарма я про комплекси наполеона написала вище. І коло комплексів наполеона, там дуже часто манери тюремних наглядачів.
Мама Никитки-2• 29 апреля в 21:59
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Більше цікаво, куди вони підуть….
Більшість вчителі не навчена напрягатись. Відсиділа свої 3-4 години в день і вільна.
Слава Українi• 29 апреля в 22:00
Ответ дляМама Никитки-2
Це на сьогоднішній день ми так отримуємо. З першого по чотирнадцятий розряд ставка менша за мінімальну. Ставка першого розряду рахується по прожитковому мінімуму. Але якщо двірнику доплатять до мінімальної кілька тисяч, то спеціалісту кілька сотень. Отримають майже однаково. Я завідувачкою бібліотеки працюю, ставка 7253.
Аноним_1859• 29 апреля в 22:00
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
20 на ставке? Где??
С больничными, оплачиваемым отпуском 56 дней и мат.помощью на оздоровление? С графиком до 15-16? С возможностью выйти на пенсию раньше?
Куда идти? Я пойду!
Про пенсію прошу більш детально.
Мама Никитки-2• 29 апреля в 22:01
Ответ дляСлава Українi
Я правильно розумію, ви вчитель?
З понеділка на дієті• 29 апреля в 22:01
Ответ дляМама Никитки-2
Більше цікаво, куди вони підуть….
Ви так мало знаєте,а так голосно заявляєте 🤦🏼♀️ У вас точно були вчителі такі, лайнові
З понеділка на дієті• 29 апреля в 22:02
Ответ дляГороховаЯ
Шукати, що ви там писали, не буду, звісно. А хто не виконує своїх прямих обов´язків?
Мама Никитки-2• 29 апреля в 22:02
Ответ дляАноним_1859
Про пенсію прошу більш детально.
Вислугу років не відмінили. Шо вам детально ?
Слава Українi• 29 апреля в 22:02
Ответ дляМама Никитки-2
Я правильно розумію, ви вчитель?
Ні, завідувачка масової бібліотеки.
Аноним_1859• 29 апреля в 22:03
Ответ дляМама Никитки-2
І скільки повинно бути вислуги? У мене 25 педстажу і мені 52 роки. Можна іти? З вашого дозволу?
БлинчикБезСметанки• 29 апреля в 22:03
Ответ дляНіколи не збрешу
Моїй сусідці посада медсестри перейшла від бабці
Це медсестра, яка чергує в травмпункті. Уявіть там бабцю, якій 76 р......
В неї хоч є медична освіта?))
БлинчикБезСметанки• 29 апреля в 22:04
Ответ дляДоставучая
Сворачивайте удочки и увольняйтесь.Я это поняла,как только закончила институт,но у меня английский.Потом открыла курсы,было неплохо,но это низко маржинальная ниша.Закрыла в 2021 году офис нафиг и сменила нишу.И сейчас я живу,как белый человек.
А чим зайнялися?
Мама Никитки-2• 29 апреля в 22:04
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Та ні, дуже «гарні» вчителі були в старшої доньки.
За кожен чих в гаманець заглядали, з фразою мені стількі не платять.
ПС і це в мене дитина школу закінчила в 2009 році. Так шо, нічого не змінилось.
Гарантую неперелевки• 29 апреля в 22:05
Ответ дляМама Никитки-2
Серйозно. За перевірку зошитів оплачують додатково. Плани і конспекти давно продають друковані під кожен підручник окремо.
Готуються до уроків тільки молоді вчителі. Всі інші вчать нічого не змінюючи.
Так шо не потрібно мені розказувати про 40 годинний робочий тиждень у вчителя.
Вибачте, але у нас уроки онлайн були, з неба дошка не наповнюється. Якщо б Ви спробували перевіряти роботи в граф редакторі, то, повірте, трошки б здивувались. Так що не потрібно розказувати вчителю скільки часу займає його робота. Ви ж не працювали там, але більше за всіх знаєте.
НетЕщеНаверное• 29 апреля в 22:05
Ответ дляМама Никитки-2
Да, всем, легальный статус пребывания и наличие детей до 18 лет. Граждани ЕС который здесь постоянно живут, то есть зарегистрировали свое постоянное проживание по норвежскому адресу, также получают выплату на детей, а также трудовые мигранты, беженцы. Ну и граждани само собой. Ну и детские выплаты совершенно небольшие по норвежским меркам и не играю большой роли в семейном бюджете.