Покращена• 30 апреля 2025

Скільки у вас зараз боргів?

Я не пожалітися, я просто поговорити…
У мене все добре, зробив велику покупку в сьомі році.
Але мінус 3 тис дол ( борг), 1 тис євро ( борг), одна кредитка 200 тис, ще одна приблизно 70 тис.
До вересня спокійно все вигребу, але без відпочинку в цьому році нажаль ((
А мені він потрібен як ніколи в житті
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Боже не нудіть, кредити це норм якщо умієш розпоряджатися. Я колись з кредитки в болгарію поїхала, всі крутили що дура. Але мої діти виросли вже не хочуть зі мною на море, а коли були малі ми поїхали, кредитку закрила і забула.
Оплата частинами взагалі тема!
Это надо смотреть конкретно на ситуацию и на свои возможности, когда и как можете погасить и тд
Туся муся• 30 апреля 2025
зараз 0, кредитки ніколи не мала і не користувалась нею. В минулому користувалась програмами для купівлі авто, ще був борг в 15 тис. дол, бо підвернувся в 2009му будинок по непоганій ціні, але був терміновий продаж, минулого року мали борг 30 тис.євро (купляли нерухомість і прийшлось дозичити). Якось так...
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляжижифреймут
Все дуже просто - у кого низький дохід, у того і немає боргів. Не робимо великих покупок. Нуль боргів
Ну это тоже. Хотя есть бедные в кредитах на небольшие суммы, берут , и потом пол зп отдают. И так по кругу
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляКіна не буде
Только погасила с зарплаты мужа 60 тыс. По разным картам. И это с февраля набралось, в феврале гасила полностью долг 45 тыс. В январе 70 тыс. Зато поднялась сейчас немного на курсе евро.)
Были какие-то большие покупки?
Туся муся• 30 апреля 2025
Ответ дляМороженная курица
Я тоже знаю одного суицидника по этой же причине
і що, від цього борги сім’ї зникли? А то класно так, я собі пішов, а жінка з дітьми нехай собі думає тепер
Фісташкова кава• 30 апреля 2025
Ответ дляТуся муся
От в цьому полягає найбільша проблема боржників на мій погляд, безвідповідальність. Є кредити застраховані, але не всі страхують...
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Я так не можу. Я важко працюю. Як тільки до вересня ( маю надію) віддам борги зразу на відпочинок на тижні два. Скоріш за все навіть частково в кредит.
Але сили мають бути і натхнення працювати далі.
Бо для чого жити тобі?
Я бы наверное так не смогла жить, постоянно знать, что я должна. Ну если иногда брать кредиты и потом отдавать и не брать снова сразу же. То ещё можно иногда
Но не так
Туся муся• 30 апреля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Кому вы строчите эти простыни?
себе переконує
Кіна не буде• 30 апреля 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Были какие-то большие покупки?
Да, евро покупаю.
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляДон Пэдро
вийдіть за рамки, які себе загнали. мільйонери, підприємці спокійно користуються кредитами і овердрафтом. такі обмеженні як ви нічого не маєте
Хоть что-то общее с миллионерами)
Сирожено_пирожено• 30 апреля 2025
После покупки квартиры это и не долги вовсе, так, мелочи.
У вас такое событие, вам радоваться бы, а не переживать.
Я бы с удовольствием залезла в 5-10 дол ради покупки квартиры, но увы такая сумма меня не спасет.
ДелиВерка• 30 апреля 2025
Ноль, даже кредитного лимита нет, скасовую.
Меня крайне обременяет быть должником.
Единственное, на что я бы могла взять в долг - здоровье. Срочная операция, например, моя или моих близких.
На технику, гаджеты и т.д. брать в долг точно не стала бы.
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
Вы шо это ж советчица. Не капли в рот ни сантиметра в жопу. Без кредитов, без долгов, не пью, не курят, каждый вечер паэлья с гуакомоле, на 8 марта им дарят машину из салона, живут в шикарных ремонтах с последним айфоном. Кого вы слушаете вообще.
Да ну. Здесь темы были про алкоголь, многие бухают дай бог и курят много))
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
У мене 400 одні тільки комунальні)
А почему так много.
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Мені вас вже стає шкода. Так вперто боятися кредитів, за якими весь світ живе і не переймається)
Одна ви фінансово грамотна .
Вы работаете в Швидко гроші))? Или какие там ещё есть компании
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Це не вона, це типу чата GPT
Теперь советчицы с ним будут ещё умнее)
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляДон Пэдро
ні це гугл скоріше, або стара весія чату. джпт гарніше розписує
Ну такое. Не всегда.
автор Покращена • 30 апреля 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Но не так
Ви знаєте , мене ніхто цього не вчив, але я купую нерухомість і потім її здаю. Паралельно працюю на двох роботах. В 50 хочу піти на відпочинок. Я багато ізджу , відпочиваю, але не цей рік. Бо поки я орієнтувалася на ринку- квартири виросли в ціні, через те і мусила позичити. Зараз буду здавати дві і перекривати борги.
У планах є ще одне житло, але я вже не молода і не впевненна що по сну знову це до 50-ти.
У мене і хватка не така, і енергії вже менше і ментальне здоровʼя просіло.
Я не прошу тут порад і не орієнтуюся на чужі борги. Цікаво було чи реально одна я така в боргах чи є ще такі ж.
Мені
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Зараз в плани не входить.
Значит отдых не так и нужен
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Мені
Ясненько. Поняла
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Мені
Я даже не знаю как в Украине люди не боятся сейчас покупать жилье. К сожалению это очень рискованно. Все меньше и меньше спокойных мест(((печально
автор Покращена • 30 апреля 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Я не купую в Україні. Хоча маю там два будинки. Можливо продам один.
_Злата Ibra_• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
Вы имеете дома на западной? А где покупаете? Ну если где-то в другой стране. То наверное выгодно, плюс там арендодатель больше защищён чем в Украине. Есть смысл конечно
автор Покращена • 30 апреля 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Ні не на західній. В центральній Україні. Частоково прильоти, але слава Богу не Схід.один будинок можливо повернуся колись жити, інший нічого не вартує, в селі старий, але тисяч 15може коштуватиме. І от думаю, може я його продам і це буде старт для ще однієї тут. І тоді дві здавати і перекривати кредит. Але іпотеку я тут поки взяти не можу, бо немає відповідних документів.
автор Покращена • 30 апреля 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Але спочатку віддам людям Борг. Поїду відпочину на тижні 2 мінімум і буду думати далі що робити.
Мені головне віддати татові і знайомому борг.
Туся муся• 30 апреля 2025
Ответ дляПокращена
хай у Вас все вийде
Мамаша в бигудях• 30 апреля 2025
Автор, а чому ви не почекали до вересня, коли у вас була би необхідна сума для покупки? 4000 у.е. та 270 тісяч гривень боргу - покупка того була варта? Щось треба було купувати терміново? Це було питання життя та смерті?
У нас в родині боргів завжди і всі інстинктивно боялися як вогню.
Не маючи матеріальних проблем і тоді, і у дорослому самостійному житті, я знаю точно: борги - то найгірше, що може трапитися в житті, окрім проблем зі здоров´ям твоїм та твоїх близьких.
KriskaA• 30 апреля 2025
105 000 грн, наче небагато, але я не звикла, що протягом міс не можу погасити :-(
автор Покращена • 30 апреля 2025
Ответ дляТуся муся
хай у Вас все вийде
Дякую
автор Покращена • 30 апреля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Бо поки я отак думала нерухомість зросла на 6%
Ні. Я не готова біла чекати. І вона вже працює на себе. Сама вже відбиває гроші. Тому у вересні вже буде квартира і не буде боргів.