Зашла на 5минут• 30 апреля 2025

А я работник библиотеки, зарплата 8000 гривен и я не увольняюсь)

Вы пожалели учителя, так вот зарплата и меньше может быть) У меня 8000 гривен после повышения с нового года. До повышения получала 7300 в месяц. Девочки рассказывали, что их знакомые библиотекари получают 6500-6800 в месяц. Ещё меньше. Так что учителя не жалуйтесь) Бывают зарплаты ещё ниже) И не жалуемся) А толку жаловаться? Не поможет) Никогда не помогало)
Роза в вазі• 30 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Авторе, давайте ще про операторів укрпошти і молодших медичних сестер, список великий, тем на цілий день вистачить
Особенно пожалейте операторов ’укрпоштьі’ они свою коммуналку платили за счет тьісячи Зеленского, а бабушкам -дедушкам говорили, что им отказано в получении єтой тьісячи
Чай не пью, только кофе• 30 апреля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Люблю свою профессию. Устраивалась ещё в 1993-м. Не могу себя представить в другой сфере. Книги - моя жизнь! 😉
А кто сейчас по библиотекам ходит? Даже я в нулевых в своей библиотеке одна всю жизнь сидела, на пару с моей библиотекаршей. Не думаю, что вы на своей работе сильно утруждаетесь. Могли бы тем временем делать другую работу на работе в библиотеке. И зарабатывать больше. Но вы же не хотите. Вам достаточно 8 тыс. в месяц.
Мальовнича даль• 30 апреля 2025
хожу во Францию в медиатеку, какое же классное место, прямо культурное место маленького городка. там и диски можно взять, и газеты свежие каждый день пенсионеры ходят читать.
мягкие диванчики для детей, и сразу сканируешь книгу и забираешь ее, не надо мучать библиотекаря мутониной, все можно взять на дом.
Конечно без субвенций региона не обошлось, надеюсь увидеть такое в Украине.
Вот вроде бы и у нас сделали бесплатный вайфай, но это ж унылое говно, эти тетушки которые скучают. Помню как не давали книги потрогать детям, для кого только они существуют до сих пор
Хачапууури• 30 апреля 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Що ж Ви так вперто пишите одне й теж. Почитайте мої дописи. Нема вільного часу ні хвилини на роботі. Чи Ви думаєте тисячі російських книжок самі себе списали, кожна книжка сама на собі змінила шифр з ББК на УДК, звіти і плани, а також щоденний статистичний облік сам робиться? Я вже не кажу про підготовку до виставок і заходів, і обслуговування під час війни, коли кожна людина травмована, хоче поділитись наболілим і потребує дуже багато уваги.
Клевотница• 30 апреля 2025
Не хотела бы лезть со своими не прошенными советами, но все же спрошу, если вы любите книги, возможно стоило бы рассмотреть вариант работы в книжном магазине, там наверняка будет зп хотя бы тысяч 15, разнообразие книг и люди заинтересованные
На пів ставки• 30 апреля 2025
Моя мама провідний бібліограф в обласній науковій бібліотеці. 40 років стажу, але надбавки всі познімали, поки йде війна. 6300 грн отримує. +/- 100 грн, точну цифру не памʼятаю. Робота є завжди, вона не з читачами. Каже, хоче працювати, поки для неї є місце. Але частенько бюджету немає, тому її переводять на 0,5 ставки періодично.
Каже, молодь не витримує, йдуть потроху, а пенсіонери терплять, якщо хочуть працювати.
Хачапууури• 30 апреля 2025
Ответ дляМальовнича даль
В нас також все це було до війни, по програмі Бібліоміст комп´ютерні центри з вільним доступом до інтернету повідкривали навіть в селах. Черга завжди була на комп´ютери, бо в 2010-х ще не в усіх вони були вдома. Не в усіх бібліотеках, але в усіх областях, в багатьох бібліотеках , де бібліотекарі не полінувались писати гранти, заявки. Тепер через війну інтернет не оплачують, хоча люди досі заходять питають.
Нога на ногу• 30 апреля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Относимся к своим зарплатам с иронией, главное чтобы депутаты с голоду не опухли. Им нужнее 😃
а хто депутатів обирав? винен точно він, що таке гівно у владу обрав.
Поумничка• 30 апреля 2025
А я медсестра. В туалет сходить некогда,постоянно на ногах, вокруг страдания, риск заражения, но зарплата как у библиотекаря.
Аннуитет• 30 апреля 2025
Ответ дляМиззери
Странный и глупый аргумент ориентироваться на худшие условия что бы быть довольным тем что имеешь
Вас устраивает ок, работайте, автора нет и она уволиться и правильно сделает
Так це працює скрізь. Уявляєте? Я зараз працюю на посаді нижчій, ніж могла б. І навіть платять мені трохи менше, ніж коштує щарпд така робота. Але у мене є свої причини і резони займатись тим, чим я займаюсь там, де я є. Ніякого співчуття не шукаю, в груди копитом себе не стукаю, живу собі. Як і багато інших людей. Тож це нормально - бути там, де добре і змінювати шось якщо не влаштовує.
Хачапууури• 30 апреля 2025
Ответ дляКлевотница
Знаєте, така ситуація з зарплатами була не завжди. Юля так непогано була підняла. До 2017 року зарплатня в мене була не менша , ніж в книжкових і інших магазинах, може навіть трохи більша . А з 2017 ставки відв´язали від мінімальної зарплатні, і прив´язали до прожиткового мінімуму, який на зараз три тисячі грн. І не підіймають зарплати роками. Такого не було раніше.
А зараз вже вік і здоров´я не дозволять іти в магазин, не з моїми хворими ногами, там же весь день присісти не можна. Та й не візьме ніхто, в магазинах молоденькі дівчата-консультанти. Тому буду і надалі робити те , що й робила і намагатись тримати свою бібліотеку на плаву.
Аннуитет• 30 апреля 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Из темы про учителей: ’Це робота для багатих. Зі своєю нерухомістю. А як нема де жити, то нічого шинкувати і йти у вчителі.’
Вы тоже , тойтого, богатая, можете себе позволить работать в б блиотеке, поздравляю
О, мене вже цитують)))
Прагматик флегма• 30 апреля 2025
Ответ дляВинник
я пишу на заказ студенческие, но боюсь такой ответ не проканает)) нет конкретного вопроса на данный момент, но бывает, что помощь библиотеки бы очень пригодилась, я бы и с работы отпросилась, если б знала, что точно пустят.. а какая причина была бы достаточно уважительной? документов у меня нет, в плане объяснительной с работы и т.д., как тут мне в одной из тем предлагали
Вы про гугл академию не слышали?
Хачапууури• 30 апреля 2025
Ответ дляПоумничка
В медсестер розряд нижчий по тарифній сітці, тому що немає вищої освіти. Який у Вас розряд? Мабуть десь 9? А для роботи в бібліотеці вища освіта обов´язкова. Бібліотечна або педагогічна.
І хіба медсестрам платять 6,5-7,5 тисяч? Здається значно вище, хтось з медсестер писав в цій чи іншій темі , що отримує 13000.
Прагматик флегма• 30 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Новинки в електронному вигляді також не безкоштовні, їх треба купити. А вільних грошей у більшості населення нема.
В библиотеках нет новинок! И к тому же сейчас вся литература только на украинском
Прагматик флегма• 30 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Ще й як ходять. Чи Ви думаєте, що до книгарень люди валом валять, витрачаючи тисячі гривень( це ж не секрет, що після заборони ввезення російських книжок українське книговидання бурхливо розвивається), а в бібліотеки, де ті ж самі новинки можна взяти безкоштовно, ніхто не ходить? Це було б навіть нелогічно. Не всі ж такі багаті, щоб купувати те, що можна взяти безкоштовно. Чи Ви думаєте, що всі перейшли на електронку? Ні, більшість читає , як і звикли паперові, особливо пенсіонери і діти.
Никогда не видела толпы в книжных магазинах
Оскорбляю всячески• 30 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Ви зовсім не розумієте, що таке робота в бібліотеці. Почитайте, я трошки описала в дописі вище. Ще додайте щоденний статистичний облік, щотижневу звітність, відсутність прибиральниць і двірників. Обслуговування читачів, це десь відсотків 10-20 від всього обсягу роботи. Пообідати і то на ходу, хвилин 15.
І плюс до того що ви пишете, ще участь у всіх місцевих заходах, толоках і пр.
Хачапууури• 30 апреля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Є новинки. Дуже багато. Завдяки небайдужим людям, яким не шкода дарувати книги. Молодь дуже багато собі купує і на щастя багато тих, хто не шкодує поділитись з бібліотекою. Звісно книги українською. А Вам якою треба?
Прагматик флегма• 30 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Дарят новинки? Ну-ну.....
Прагматик флегма• 30 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Люди не только учатся, читают для удовольствия на родном языке - не нужно придуриваться! Я покупала книги на Петровке. Теперь читаю онлайн. На русском, разумеется.
Хачапууури• 30 апреля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
В телеграмі почитайте книжкових блогерів. В них десятки тисяч підписників. Наприклад Непозбувного книгочитуна. Чули про такий канал? Чи ось на днях в Києві була Книжкова країна, чули? Там відвідувачів було море й скупилитисячі книг.
nabludatel• 30 апреля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Ви коли востаннє в бібліотеці були?
Повно новинок там.
Прагматик флегма• 30 апреля 2025
Ответ дляnabludatel
Ви коли востаннє в бібліотеці були?
Повно новинок там.
Никогда. Я книги покупала, потом перешла на онлайн.
Хачапууури• 30 апреля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Я ж Вам кажу є новинки. Бо є в Україні люди, яким небайдужа доля бібліотек і які дарують книги. Присилають навіть з інших міст. За що ми їм безмежно вдячні. Ось є кілька фото подарованих книг у телефоні, дивіться.
Хачапууури• 30 апреля 2025
Ответ дляПрагматик флегма
У більшості жителів України рідна мова таки українська, а через постійні обстріли житлових будинків і колишні російськомовні ні чути , ні бачити нічого російського не хочуть. Саме на українську книгу найбільший попит.
Хачапууури• 30 апреля 2025
Автор, а що за підвищення з Нового року? Не було ж ніяких підвищень зарплатні у бібліотекарів з початку війни. Ніяких. Тарифна сітка не мінялась.Чи Ви справді тріль?
Поумничка• 30 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Меньше чем у вас зп , потому, что не подписан договор с нцзу. Там где подписан там выше. Много медсестер с высшим образованием ( фармакология , физическая реабилитация) это не учитывается , хотя раньше м/с с высшим образованием получали доплату. Давно это было .
Хачапууури• 30 апреля 2025
Ответ дляПоумничка
А вислуга років у медиків є?Бо в бібліотекарів 6,7-7,5 це з максимальною вислугою років, без неї доплата до мінімалки 6140.
Поумничка• 30 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Да . Платится добавка если есть категория.
Мадам Подлинник• 30 апреля 2025
У меня 6 тыс , санитарка в санатории