Добро с Кулаками• 30 апреля в 17:13
Злидні
Давайте поговоримо, що таке злидні на вашу думку?
Не зви чайна• 30 апреля в 17:16
Коли людина не може їсти купити,влазить в борги,і немає можливості заробити.
руки_Крюги• 30 апреля в 17:17
Думаю, это уровень, когда приходится существенно экономить на еде, не хватает средств прилично одеться даже в секонд хенде, коммуналка или не платится или приходится недоедать
Всіх підсаджую• 30 апреля в 17:18
Без свого житла, зп менше 500$, діти, і ніякої особливо спадщини не передбачається.
Пенсіонери.
Добро с Кулаками
• 30 апреля в 17:18
А коли немає любові, безпеки в родині? Це теж злидні? Вони ж не тільки від відсутності грошей, так?
руки_Крюги• 30 апреля в 17:19
Ответ дляДобро с Кулаками
При отсутствии денег из таких условий сложнее сбежать, но это не одно и то же
Ms. Откровенность• 30 апреля в 17:26
Ответ дляНе зви чайна
Спішу - перекидаюсь• 30 апреля в 17:31
Это скорее в голове. Соседи зарабатывают больше нас но живут как бомжи.
Сусідка зверху• 30 апреля в 17:37
Ответ дляДобро с Кулаками
Злидні це ніщета. Бо вірити в духів що впливають на любов та кохання, то середньовіччя.