Добро с Кулаками• 30 апреля в 17:13

Злидні

Давайте поговоримо, що таке злидні на вашу думку?
ЖивунаБагамах• 30 апреля в 17:16
не люблю это слово, не употребляю его
Тантрический кекс• 30 апреля в 17:16
Когда нечего есть,вообще.
Не зви чайна• 30 апреля в 17:16
Коли людина не може їсти купити,влазить в борги,і немає можливості заробити.
В шоколаде• 30 апреля в 17:16
Відсутність або гострий дефіцит коштів на базові потреби.
руки_Крюги• 30 апреля в 17:17
Думаю, это уровень, когда приходится существенно экономить на еде, не хватает средств прилично одеться даже в секонд хенде, коммуналка или не платится или приходится недоедать
Всіх підсаджую• 30 апреля в 17:18
Без свого житла, зп менше 500$, діти, і ніякої особливо спадщини не передбачається.
Пенсіонери.
автор Добро с Кулаками • 30 апреля в 17:18
А коли немає любові, безпеки в родині? Це теж злидні? Вони ж не тільки від відсутності грошей, так?
Майструю крила• 30 апреля в 17:18
Это жизнь на пенсию в украинских пенсионеров
руки_Крюги• 30 апреля в 17:19
Ответ дляДобро с Кулаками
При отсутствии денег из таких условий сложнее сбежать, но это не одно и то же
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 апреля в 17:21
злыдни- это посмотреть овощи-фрукты и ужаснуться
Ms. Откровенность• 30 апреля в 17:26
Ответ дляНе зви чайна
Спішу - перекидаюсь• 30 апреля в 17:31
Это скорее в голове. Соседи зарабатывают больше нас но живут как бомжи.
бифидобактерияЖоржик• 30 апреля в 17:34
Відсутність грошей, на базові потреби.
Сусідка зверху• 30 апреля в 17:37
Ответ дляДобро с Кулаками
Злидні це ніщета. Бо вірити в духів що впливають на любов та кохання, то середньовіччя.