Закусенец• 30 апреля 2025

Зубні імпланти- чому така ціна? Така щедрість.. каже лікар це кінцева ціна

Просто болталка• 30 апреля 2025
Ответ дляГубка Боб
Один имплант Корея 20000,Штрауман 30000 и это без вбатмена и коронок.Они делают завлекуху,а потом выкатят вам весь список или учатся на вас.
Это тоже Штрауман, это вторая линия. Они купили этот бренд и это производство. Короче, мой врач сейчас тоже такие стал ставить. Говорит качество хорошее, цена тоже приемлемая, моя сестра такие поставила, пока год ходит, все в порядке.
Alex_Kri• 30 апреля 2025
Ответ дляГубка Боб
Спасибо,между десной и коронкой,похоже.Там дальше будут 6 и 7 коронки на имплантах и думаю,если менять 5,чтобы не повредили 6.
А как понять,щель между корнем и коронкой,КТ?Этого деине видно.
визуально посмотреть, инструментом прозондировать
автор Закусенец • 30 апреля 2025
Ответ дляВесела бджілка
я з ним працювала в аванто. нарікань на нього не було. якщо він пообіцяв, що так буде, то так і зробить.
не знала що тут є ті хто його знає
Дякую🙏 що написали

А він в аванто працював як хірург чи як стоматолог?
Весела бджілка• 30 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Вы что, прикалываетесь?)
ні, стоїть черга людей, які готові віддать 65 000 грн зразу.
Губка Боб• 30 апреля 2025
Ответ дляПросто болталка
Я знаю,что их выкупили но качество там совсем другое.Я детально изучала этот вопрос
Губка Боб• 30 апреля 2025
Ответ дляAlex_Kri
Поняла, спасибо
автор Закусенец • 30 апреля 2025
Ответ дляГубка Боб
Яка фірма? Не зрозуміла про яку фірму йде мова
Цей лікар сказав ставити саме дешеве бо корея однакова , немає смислу пееплачувати
Губка Боб• 30 апреля 2025
Ответ дляЗакусенец
Это мы про Штрауман и Неодент.Неодент хуже по качеству.
Alex_Kri• 30 апреля 2025
Ответ дляПросто болталка
немного перепутали, это другие импланты
Весела бджілка• 30 апреля 2025
Ответ дляЗакусенец
Просто я реальні ціни бачила на ці імпланти
Але є інша сторона медалі - всі кажуть шо лікар вклав знання, зусилля, оренду пртміщення, апаратуру - що воно не може бути дешево
А якшо дешево- то задумайтесь що вам хочуть напартти, а можливо просто вчаться на вас (це сказав лікар іншої клінікі в інстаграмі)
він не вчиться точно. трудяга. маючи свою клініку, їздить по іншим. насправді зараз стоматологій багато і конкуренція висока.
я дитячий стоматолог, трохи не пов язана з імплантами, але моя асистентка неодноразова стояла з ним на прийомі і бачила, що робить нормально. да і за 2 роки співпраці конфліктів з боку пацієнтів не було.
автор Закусенец • 30 апреля 2025
Ответ дляВесела бджілка
Дякую вам ) ви мене заспокоїли
Весела бджілка• 30 апреля 2025
Ответ дляЗакусенец
не знала що тут є ті хто його знає
Дякую🙏 що написали

як хірург. стоматологом була Яна Раченко, яка пішла за ним в його клініку.
автор Закусенец • 30 апреля 2025
Ответ дляВесела бджілка
Бо про Яну недавно хтось поганий відгук написав
Губка Боб• 30 апреля 2025
Ответ дляВесела бджілка
Это про какого врача вы написали?
Весела бджілка• 30 апреля 2025
Ответ дляЗакусенец
ну тут є моменти насправді)
за Опенько я пообіцяти на 100% не можу, бо все ж таки це не моя специфіка, але я багато де працювала і в кожного є свої нюанси.
автор Закусенец • 30 апреля 2025
Ответ дляВесела бджілка
Ось
Ну але мені про Яну не потрібно
Конкретно до хірурга йдемо
Весела бджілка• 30 апреля 2025
Ответ дляГубка Боб
Это про какого врача вы написали?
в темі мова про Опенько
Весела бджілка• 30 апреля 2025
Ответ дляЗакусенец
Ось
Ну але мені про Яну не потрібно
Конкретно до хірурга йдемо
я не бачила КТ, тому не завжди права та сторона, яка пише скаргу. ендодонт вона до речі дуже непоганий.
Я не в теме• 30 апреля 2025
Ответ дляАноним_1859
а чого не дерти, коли висловухі надувають щоки і думають, що чим дорожче, тим краще. Зайдіть в каталог виробника і подивіться вартість того імпланта))
Сто процентов
Кашка-маняшка• 30 апреля 2025
Ответ дляЗакусенец
Вже все під ключ
Ви б довірились лікарю?
Так а где указана работа?
Там материалы
А работа норм тянет.
автор Закусенец • 30 апреля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Так а где указана работа?
Там материалы
А работа норм тянет.
Це вже з роботою
Prervana• 30 апреля 2025
Ответ дляВесела бджілка
Очередь стоит и на гораздо большие суммы
Весела бджілка• 30 апреля 2025
Ответ дляPrervana
назовите клинику.
Prervana• 30 апреля 2025
Ответ дляВесела бджілка
назовите клинику.
Лилия Эстет к примеру.
Вельшановна• 30 апреля 2025
Ответ дляГубка Боб
Вот эта врач,до Кеяна я так и не дошла.Но сделала в другом месте,идеально просто.
Врач не понравилась? О ней столько отзівов. Я из-за Кеяна туда пошла к нему.
Весела бджілка• 30 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Лилия Эстет к примеру.
ну она реставратор, в своем роде таких единицы. это не показатель в этой теме.
Вельшановна• 30 апреля 2025
Ответ дляЗакусенец
Я в щоці
Хотіла маму записати до цього Кеяна
Але мені дівчина на ресепшині сказала шо 1 зуб 1000$ під ключ імплантація
І мені так сказали. І це Німеччина. Штрауман на тисяч 10 дорожче ще.
Prervana• 30 апреля 2025
Ответ дляВесела бджілка
А еще там есть хирургия, ортодонтия и все остальное. И я только закончила полную реставрацию прикуса с предварительным ношением сплинта. Чудесно вижу запись врачей, толпу народа и суммы, озвучиваемые за услуги
Весела бджілка• 30 апреля 2025
Ответ дляPrervana
даже не буду спорить. но сравнивать Лилию эстет, на реставрацию к которой направляют со всего Киева и Опенько клиник ну как минимум не корректно.
Луноликая Вика• 30 апреля 2025
Вибачте, що в чужій темі, але як про це саме мова, то спитаю.

Хто живе в Києві, може мали досвід лікування зубів в клініці ’Славна’ у Тихомирової Наталії?

Дуже потрібні відгуки, сестра туди хоче їхати лікуватись, а найти реальні відгуки ніде.