ФсеСама• 30 апреля 2025

А навіщо стрижуть траву?

Стояла у дворі така гарна ізумрудна, висока, . Вчора підстригли, сьогодні все сухе лежить. І так все літо. Для чого?
Мальчижка• 30 апреля 2025
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
Сарафанное радио• 01 мая 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Змеи, ужи, всякие травы. Потом подсохнет и пожар
Плюс аллергия у людей есть на определённые сорняки
Глас_Народа• 01 мая 2025
Ответ дляСарафанное радио
Обеспечте полив, будет вам зеленая трава
есть плата в квитанции за уход территории возле дома, пусть поливают
Алина-1240• 01 мая 2025
Хз))))тоже не понимаю, у нас полянка перед домом, косят ту траву, летит во все стороны, собачьи какашки подлетают))такое себе
Україна наше все• 01 мая 2025
всегда приезжаю к маме стричь траву раз в месяц, как то приехала через два - в некоторых местах были джунгли по попу
Пускаю бісики• 01 мая 2025
Ответ дляГлас_Народа
да уж, и все лето выжженая сухая рыжая поверхность, лучше бы не стригли
Тоже так считаю, но похоже реально из-за клещей
Мафиозная• 01 мая 2025
Я ходила на роботу і любовалася газоном з різнотрав´я, а зараз там сухі пенькі. І так кожен рік. Чи є сенс кудись скаржитися не знаю.
Ananasprotivogaz• 01 мая 2025
Ответ дляСарафанное радио
И только автор хочет джунгли
Ушла и Пришла• 01 мая 2025
Щоб бур´яни не росли і газон був красивим і охайним. Крім того, якщо газон не стригти, то він псується. Щоб не сох, то поливати потрібно.
Я_канеша_извиняюсь• 01 мая 2025
Трава сохнет не от стрижки, а от недостаточного полива. Ну и ещё от собачьих писюх. У нас около дома регулярно поливают, итог-красивый изумрудный стриженый газон.
Стильна штучка• 01 мая 2025
Ну так она вырастет по пояс и сама высохнет, что с ней потом делать? Когда она сухая лежит?
автор ФсеСама • 01 мая 2025
Ответ дляМальчижка
Удалено администрацией...
автор ФсеСама • 01 мая 2025
Ответ дляУкраїна наше все
А що поганого в таких джунглях?
Україна наше все• 01 мая 2025
Ответ дляФсеСама
А що поганого в таких джунглях?
У вас есть частный дом?
автор ФсеСама • 01 мая 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну не знаю, ось вчора підстригли чи позавчора - сьогодні він вже сухий і жовтий. Хоча дощі ще на вихідних були.
автор ФсеСама • 01 мая 2025
Ответ дляУкраїна наше все
У вас есть частный дом?
Я ж про багатоквартирні писала
Україна наше все• 01 мая 2025
Ответ дляФсеСама
Я ж про багатоквартирні писала
Вы бы хотели сорняки по пояс возле дома?
Мальчижка• 01 мая 2025
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
Стильна штучка• 01 мая 2025
Ответ дляФсеСама
А що поганого в таких джунглях?
Вы поле или поляну не стрижкную видели? Ну когда по трассе едете.
автор ФсеСама • 01 мая 2025
Ответ дляМальчижка
Удалено администрацией...
Хвора людина не в стані адекватно оцінювати стан інших
Будь ласка, не пропускайте прийомі лікаря навести і восені, це важливо для вашої менталки.
автор ФсеСама • 01 мая 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Помом краще трава висока ніж суха солома. Та й не росте така до пояса. В нас конюшина і якась звичайна, см на 20 росте.
Мальчижка• 01 мая 2025
Ответ дляФсеСама
Отож) ви не в стані оцінювати, тим більше поради роздавати)) ідіть читайте про траву, розвивайтеся))
Україна наше все• 01 мая 2025
Ответ дляФсеСама
Высокая трава по вашему не усыхает?
автор ФсеСама • 01 мая 2025
Ответ дляСтильна штучка
Так там відкрите сонце, а тут газони під деревами, біля багатокварирного будинку. Це геть різне. Поясніть що конкретно поганого у високій траві в житлових масивах.
автор ФсеСама • 01 мая 2025
Ответ дляМальчижка
Краще напишіть про ваш діагноз, я залюбки почитаю, кажуть до хворих людей особливий підхід потрібний
Покорительная• 01 мая 2025
Ответ дляФсеСама
А що, оли трава коротка, то кліщів менше?
Клещи живут на высокой траве. Кошение травы-профилактика клещей.
автор ФсеСама • 01 мая 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Высокая трава по вашему не усыхает?
Ну от їжджу в інші райони Києва - ніде не бачу сухої високої трави. На узбіччях бачу. У дворах ні.
Мальчижка• 01 мая 2025
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
автор ФсеСама • 01 мая 2025
Ответ дляПокорительная
так якщо їх не труїти, вони на дерева вилізуть. вони ж не подохнуть від сонця..
Покорительная• 01 мая 2025
Ответ дляФсеСама
Клещи на деревья не лезут. Выше полутора метров они не поднимаются.