Не пириживай• 01 мая 2025
Допоможіть з вибором ручки до кухні… не можу ніяк визначитись
Яку форму обрати на верхні шафки?
Дякую
Тут надолго• 01 мая 2025
те об которые руки бить не будете при мойке шкафов. смотрите на концы ручки.
парИла я парИла• 01 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
фото
Вони гарні, але я уявляю, як доведеться їх щотижня щіткою драїть від жиру та інших забруднень. Подумайте над гладенькими ручками.
Говорю відверто• 01 мая 2025
Ну куди там золоті вам, плитка сірувата. Такі ручки ще й будуть вам незручні, помити нереально. В мене подібна кухня до вашої, ручки чорні поставила.
Чарівне зіллячко• 01 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
фото
смотрю напильник вам покоя не дает, несмотря на советы)))
Анонім Секретар• 01 мая 2025
В мене подібна кухня. Куди ви дивитеся на золотий колір? Ви хиба не бачите, що сюди пасує виключно сріблястий або чорний, якщо будуть додаткові чорні аксесуари. По-друге, ручка має бути гладка і спроста за дизайном. Ви ж бачите, що у вас проста кухня типу лофт? Такий стиль передбачає мінімалізм, а ви хочете натулити туди золоту різьбу))
В мене на такій кухні тонкі, прості, ручки-скоби сріблястого кольору.
Фея_3уровень• 01 мая 2025
эти ручки не подходят к вашей кухне, нужно в серебре на мой взгляд...
Хачапууури• 01 мая 2025
Ответ дляБабка-ежика
очень неудачные ручки, как их мыть
Откручивать и кипятить 🤗