Шумелка Мышь• 02 мая в 07:38
Промивання носа
Яку взяти баночку для промивання в аптеці, підлітку, щоб потім можна було туди долити розчин, тобто не аерозольну, а таку щоб потім відкрити?
Підкажіть.
Мандолина Бу• 02 мая в 07:40
Я пользуюсь баночкой от полидексы. Саму полидексу переливаю в другой флакон, потому что ее оригинальный брызгает струей и много полидексы вытекает зря. А вот для промывания носы такая струя подходит идеально
Шумелка Мышь
• 02 мая в 07:45
Ответ дляМандолина Бу
Знайшла на таблетки юа, чистонос, хтось має таке?
Мандолина Бу• 02 мая в 07:49
Ответ дляШумелка Мышь
Посмотрите в своей аптечке, у вас, раз есть ребенок, то и бутылочки с остатками капель или спреев могут быть.
У этого чистоноса, по фото, дозатор такой, который распыляет. Именно в подобный я переливаю полидексу
Шумелка Мышь
• 02 мая в 07:53
Ответ дляМандолина Бу
Нема баночок, я все стараюсь викидати. Була одна в яку я переживала для промивання носа, а чоловік її відкривав і зламав. Назви немає, бо вже затерлось давно.
Сосиска_Втесте• 02 мая в 07:56
Сосиска_Втесте• 02 мая в 07:57
Тут форма бутилки зручна, в мене навіть донька 9 років сама собі кукушку робить.
Там все розмивчато• 02 мая в 08:02
Ответ дляШумелка Мышь
Так нам Лор призначав, класне. Але якщо при лікуванні, то використовую шприц. Нахиляючись голову в право, промиваєм верхню ніздрю, в ліво відповідно. Також Лор призначав
Шумелка Мышь
• 02 мая в 08:25
Ответ дляСосиска_Втесте
Дякую
Шумелка Мышь
• 02 мая в 08:25
Ответ дляТам все розмивчато
Дякую.
Кудряшка Сью• 02 мая в 08:36
Ответ дляТам все розмивчато
А нам лор заборонив шприц,лише пипететкою.
Прокачую сідниці• 02 мая в 08:44
Ось теж дуже зручно. Не обовʼязково купувати саме долфін, такі баночки є і в других виробників. Для промивання носа використовую фізрозчин.