Мэри Попкинс• 02 мая 2025

Є ще такі які збираються виїжджати?

Була весь час вдома. Ми з Київської області. Страху натерпілись за ці роки. Напевно як усі. Та і досі сиджу на підлозі в туалеті по ночам а потім відходжу декілька днів. Мені 45. Донька закінчує 9 клас. Жалкую кожен день що на початку на вивезла дитину. Вона тоді була ще не така доросла а зараз вже має свою думку і нікуди не хоче. Але і тут після 9го зібралась хоча б куди аби не дома. Це вона так каже. Я як подумаю що вона після школи буде просто десь лазити з компаніями . Навчання нуль. Бо усі такі, так вона мені відповідає. Я дуже хочу щоб у неї все було добре. Як і усі мами. Буду вмовляти їх цим літом виїхати. Напевно Німеччина яка ще нас приймає. Щоб дати їй шанс на нормальне життя. Я вже стара і в будь якому випадку там нікому не потрібна. Хоча і тут теж. Для дитини не бачу перспектив на нормальне життя. Може там інше оточення, навчання та робота яка гідно оплачується. Буду вмовляти як зможу. У кого теж підлітки діти що ви думаєте робити ? Ну мами хлопчиків це зрозуміло, а дівчаток ?
Все будет, но потом• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Она училась в Украине на высокий бал до карантина. Я давала ответ на этот вопрос. Потом дистанционка. Все не учатся и она за ними . А говорить кто хочет тот учится везде это один ребенок на класс
А почему вы решили, что в Германии ваша дочь попадёт в круг тех, кто хочет учиться?
Все будет, но потом• 02 мая 2025
Ответ дляРадикальная
Я смотрю, что автору наваливают всякого, чтобы пошатнуть ее и без того шаткую позицию. А зря.
Автору дают возможность посмотреть на ситуацию с другой стороны. Но она не хочет
Радикальная• 02 мая 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Да, структурированности позиции в голове автора нет. Надеюсь, эта тема поттолкнет ее к правильному решению.
Винник• 02 мая 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
вона попаде в коло таких самих виїхавших без мотивації до навчання
Винник• 02 мая 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
вона осліплена чужими успішними прикладами, думаючи шо люди поїхали на все готове і їх там кружать, чи там обстановка більш сприяє мотивації)
Все будет, но потом• 02 мая 2025
Ответ дляВинник
Так и будет. При этом будут ещё и проблемы в виде языка.
В таких условиях дети с мотивацией бросают учиться, а дочь автора должна сделать наоборот.
Где логика?
Я не в теме• 02 мая 2025
Какая волшебная маман.
Во-первых, чтобы дочь не лазила где-то после школы - надо было нормально воспитывать, организовывать для ребенка хобби, формировать привычку нормально распределять свое время.
Во-вторых, нет, не все такие, что учебы ноль, дети и в нашей стране добиваются успехов, как и есть успешные родители. Просто в вашей семье и вы на это не заточены, и ваш ребенок.
То, что вы старая и никому не нужная, вы пишете - боже, как же сладка позиция жертвы, хорошо хоть, что для таких как вы Германию и пособия придумали. Перспектив на нормальную жизнь у вашего ребенка нет, опять-таки, из-за вашей пассивности по жизни и позиции жертвы. И ребенок такой же вырос.
Може там інше оточення, навчання та робота яка гідно оплачується - Може. Для тех, кто учится, а не как ваша дочь.

Щоб дати їй шанс на нормальне життя -
Вы могли дать шанс в Украине. Но не дали. В Германии его вашей дочери будете давать не вы, а немецкие налогоплательщики. Потому что это не в ваших силах или компетенции.
Неместная Я• 02 мая 2025
Мамо, мені теж 45, маю доньку і сина 17 років, залишаємося дома, в Києві. Донька навчається у ввнз, і син туди вступати планує. Діти гарно навчаються, займаються спортом, і нема проблем як ви пишете ´Я як подумаю що вона після школи буде просто десь лазити з компаніями . Навчання нуль. Бо усі такі, так вона мені відповідає.´ Упустили ви щось у вихованні, власним прикладом не показали, як бути цілеспрямованою, свідомою...
Трахтибидох• 02 мая 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Три года на это было
а сейчас все, запретили? и больше никто на белом свете не будет имть шансов выучить язык иностранный?
Пригаю-цибаю• 02 мая 2025
За кордоном її чекає ще гірше життя, ніж в Україні
ЯкаКраля• 02 мая 2025
Ответ дляВиннипуховна
А до этого для кого жили?
Вообще-то когда у тебя двое детей и один из них с инвалидностью, то сильно для себя не поживешь
Колупалочка• 02 мая 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
це несусвітній бред
МУСЯкомарова• 02 мая 2025
Ответ дляИнста_Богиня
я не збираюся виїжджати. але кацапи активно лізуть, щоб діставати місто артилерією. якщо воно перетвориться на Покровськ, то жити тут стане просто нереально. тож виїжджати доведеться. і саме через дитину. її не зможу залишити. якби не дитина, я б воліла загинути у власній хаті, ніж бомжувати по світу.
Капец, это ж надо быть так привязанный к короткам бетонным
Коржик• 02 мая 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Да нет, ждёт нормальная жизнь, если ехать действительно учиться. Но если ребёнок не учится , то как он на немецкого прям сразу начнёт это делать? И в Германии найдет себе компанию тунеядцев из наших. Я тоже везла дочку учиться после 8 класса, ей надоел онлайн, но я провезла в Словакию, потому что она знала словацуий хотя-бы разговорный и сразу включилась в процесс.
МУСЯкомарова• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Все залежить від оточення . Якщо в Україні зараз навчання взагалі нема то і вона все закинула. Погодьтесь що рівень життя різний і поки в неї юний вік , шансів більше. Є така передача Вещдок. Підсіла я на неї. Ну і там різні історії. 70-90х років. Так весь час люди намагалися виїхати . І хто це зробив мав гарне забезпечення життя і не пошкодували . Моїм батькам під 80. Вони зараз просто виживають на ті копійки. І рідна сестра мами яка ще в 84 році виїхала . Живе в Канаді . Вони з мамою близнюки. Вибачте але я плачу кожен раз коли дивлюсь на фото своєї мами і її
Вас тут не зрозуміють, але я завжди так само вважала. На жаль, мій колишній чоловік не хотів. Змусила я його виїхати у вересні 2021. Це його і спасло. І пройшла я багато і краще на зйомі буду ніж у власній квартирі в Києві
МУСЯкомарова• 02 мая 2025
Ответ дляКотя_люлю
Стандарт
Німеччина , шанс на нормальне життя
Украина уже выпала из этого круга(
МУСЯкомарова• 02 мая 2025
Ответ длямиссДавеча
А чому ж ви тут не намагалися змінити оточення, якщо в цьому проблема і у всьому винне воно? ) Діти вчаться і в Україні, відкрию вам секрет
Ну той хай вчаться. У них є батьки які це бачать от так. То ж їх проблеми
Ранковий базар• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Два роки домовляюсь. Прошу підтримати мене. Щоб подумав не тільки про себе а спершу чергу про майбутнє єдиної доньки. Відповідь Да ти думаєш тільки за себе. Хочеш на халяву пожити
Автор, а Ви ким зараз працюєте?
МУСЯкомарова• 02 мая 2025
Ответ дляВинник
ваші відповіді показують як ви самі в своїй голові обмежуєте себе.
окрім посудомийки хіба роботи більше немає? дивитесь на інших і не знаєте скільки праці вони вклали в те, щоб мати те що мають.
вам тут вже сто разів написали:
- ви формуєте оточення дитини
- ви показуєте своїм прикладом
- ви даєте мотивацію

ким ви працюєте в Україні? чи знаєте мову якусь? яка у вас мотивація? яке коло спілкування?
якщо за 45 років у вас 0 досягнень окрім заміжжя і народження дитини. більш того ви вже в 45 ставите на собі хрест, пишучи що стара. то звідки у вашої дитини буде мотивація?

в Україні багато можливостей для навчання і роботи. навіть їхати нікуди не треба, треба мета і мотивація. в Україні простіше бо немає мовного барʼєру.

а тут дитину, яка нічого не хоче, запхати в іноземне оточення не з самою легкою мовою, в сподіванні шо вона надихнеться і буде їб@шити задля світлого майбутнього.

ну шо ж, дивіться далі на інших, їдьте в німеччину. бо для вас це ідея фікс і панацея. але куди б ви не поїхали ви завжди з собою везете себе (!)
Для чого ви це пишете автору і переконуєте її? Хочете довести, що залишитися в Україні це нормальне життя? Ци таким чином ви виправдовуєте свій вибір? Я вважаю, що автор робить правильно. При однакових вводних даних можна спробувати і як мінімум жити без війни і спробувати дати дитині інше, нормальне життя.
Я не в теме• 02 мая 2025
Ответ дляРанковий базар
Автор, а Ви ким зараз працюєте?
Советчицолог
Кукусикиииииии• 02 мая 2025
Жену думки. До нудоти бісить…
Сину-17. Зараз троє неповнолітніх дітей є і чоловік виїзний. Сидимо, чекаємо. Нам так добре жити в Україні 😢. Що робити не відомо.
Виннипуховна• 02 мая 2025
Ответ дляЯкаКраля
Мы всегда живём для себя.
Забрызжу ядом• 02 мая 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Жену думки. До нудоти бісить…
Если не от войны бежите, то сидите дома.
Квітка папороті• 02 мая 2025
Если мысли есть выезжать, то пробуйте, чтоб не жалеть. Единственное, возраст дочери, это реальная проблема. Ее возьмут максимум в школу до 10 класса, а дальше нужно что-то решать и без языка сложнее. Пишу как мама подростка. Но мы приехали, ему было 13, сейчас в 10-м классе, 16 лет, и все это время учил немецкий, в том числе с репетитором, и то я переживаю как закончит он школу и возьмут ли его в колледж.
Кудряшка Сью• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Она молодая. У нее есть шанс . Выучит язык
Если она по жизни ничего не хочет, то и язык учить не будет. Такого ребенка страшно отпускать одного «от юбки», выживаемость в современном мире минимальная. Едьте с ней, если вам кажется что из этого в принципе что-то может выйти
Винник• 02 мая 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
я не переконую, мені взагалі по барабану шо вона вибере. вона ж навіть не слухає шо їй тут радять і має цілковите право на чергову помилку в її житті.
вона навіть на питання не відповідає ким вона зараз працює (а я впевнена шо не працює) і яка в неї загалом мотивація в житті без привʼязки «дати дитині майбутнє» (яке ніхто не заважав давати всі ці 15 чи 16 років, скільки там її доньці). яке коло спілкування, скільки мов знає, яка освіта і тп
Винник• 02 мая 2025
Ответ дляРанковий базар
Автор, а Ви ким зараз працюєте?
творець майбутнього своєї дитини
JannyMoney• 02 мая 2025
момент конечно... Девятый класс. Ни туда ни сюда. Желательно закончить 10-ый в украинской школе. Хоть онлайн. И одновременно учить немецкий. До в2. Тогда у нее будет шанс начать учебу в высшей школе или на профессию без большой потери времени. Нужен аттестат.
Потому что пойти в гимназию, получить аттестат немецкий будет адски сложно и с потерей времени.
И готовьтесь что и вам будет тяжело. Если есть знакомые или родственники кто уехал и устроился лучше ехать в ту землю.
Просто болталка• 02 мая 2025
Несколько знакомых собираются нанимать репетиторов и отправлять учиться в Чехию/Словакию.
Белоснежко• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Страшно что уже как раньше никогда не будет. Мы стали другие
А мьі третьи