Мэри Попкинс• 02 мая 2025
Є ще такі які збираються виїжджати?
Була весь час вдома. Ми з Київської області. Страху натерпілись за ці роки. Напевно як усі. Та і досі сиджу на підлозі в туалеті по ночам а потім відходжу декілька днів. Мені 45. Донька закінчує 9 клас. Жалкую кожен день що на початку на вивезла дитину. Вона тоді була ще не така доросла а зараз вже має свою думку і нікуди не хоче. Але і тут після 9го зібралась хоча б куди аби не дома. Це вона так каже. Я як подумаю що вона після школи буде просто десь лазити з компаніями . Навчання нуль. Бо усі такі, так вона мені відповідає. Я дуже хочу щоб у неї все було добре. Як і усі мами. Буду вмовляти їх цим літом виїхати. Напевно Німеччина яка ще нас приймає. Щоб дати їй шанс на нормальне життя. Я вже стара і в будь якому випадку там нікому не потрібна. Хоча і тут теж. Для дитини не бачу перспектив на нормальне життя. Може там інше оточення, навчання та робота яка гідно оплачується. Буду вмовляти як зможу. У кого теж підлітки діти що ви думаєте робити ? Ну мами хлопчиків це зрозуміло, а дівчаток ?
Тундиринда• 02 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
страшно то, что война вроде как началась совсем недавно. а уже 4й год пошел и дети успели существенно вырасти... вот это время быстротечно, а кажется застыло все в том же феврале 22го.
сори автор что не по теме
Абсолютно те ж відчуття. Наче життя на паузі. А організм - ні. Якщо спитати про події пʼятирічної давнини - вони наче вчора. Роки суцільного мороку, тільки голова сива стала.
Радикальная• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Все залежить від оточення . Якщо в Україні зараз навчання взагалі нема то і вона все закинула. Погодьтесь що рівень життя різний і поки в неї юний вік , шансів більше. Є така передача Вещдок. Підсіла я на неї. Ну і там різні історії. 70-90х років. Так весь час люди намагалися виїхати . І хто це зробив мав гарне забезпечення життя і не пошкодували . Моїм батькам під 80. Вони зараз просто виживають на ті копійки. І рідна сестра мами яка ще в 84 році виїхала . Живе в Канаді . Вони з мамою близнюки. Вибачте але я плачу кожен раз коли дивлюсь на фото своєї мами і її
Автор, мои дальние родственники после 2 мировой оказались в Канаде, там родились дети и внуки, связь с нами поддерживали и поддерживают, то есть как они живут можно проследить ретроспективно. Между нами непреодолимая пропасть все эти десятилетия. Я с сыном уехала в Великобританирю, я работаю, он учится. Английский знала до выезда на уровне С1, мой рабочий язык.
Мэри Попкинс
• 02 мая 2025
Ответ дляВинник
мову знає? 🤣
шо тут заважає йти працювати? ви реально собі ускладнюєте життя, і не бачите реально обʼєктивно проблему
По перше вона ще неповнолітня. По друге ревінь зп. У її однокласниці старша сестра. Пішла підробити. Посудомийки в кафе. Місяць зп 10 тис. Місяць вона відпрацювала. За цей час дві тарілки розбили. На руки дали 7 тис. Ще і наорали на дівчину і сказали що руки з одного місця . Ця дівчина 2 місяці вже за кордоном . В Чехії. Коли згадує досвід роботи в Україні, плаче
Шикаю і викаю• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
А чого ви не виїхали в Канаду, коли була можливість, маючи там рідну тітку ? Складно щось радити. Але візьміть до уваги, що дитина підліток без знання німецько мови, як ви уявляєте собі соціалізацію і коло спілкування, у дитини має бути бажанняі мотивація навіщо це все. Буде складно, але спробуйте. Канада зовсім не варіант ?
Мэри Попкинс
• 02 мая 2025
Ответ дляРадикальная
Как правильно вы написали. Непреодолимая пропасть ...
Мэри Попкинс
• 02 мая 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Тому що нас туди ніхто не запрошував . А як усі українські діти навчаються зараз в Німеччині? Чи всі виїжджають зі знанням німецької мови?
Ранковий базар• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Ну тому що то карантин то війна. Згодна є діти які навчаються. У них в класі 25 дітей. Навчається один . Інші просто ходять
Брешете.
Радикальная• 02 мая 2025
Ответ дляАноним_1857
Спросите сначала есть ли у автора деньги на Англию, прежде чем советовать Англию.
Работа в Англии с минимальной зп 12.21 - хватает на все жизненные потребности, и еще остается
Шикаю і викаю• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Нас нікуди не запрошували але родичі це все ж дещо інше, ніж в нікуди. Те що було три роки тому і зараз трохи відрізняється.
Радикальная• 02 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
я ехала без копейки. все дали і предоставили и сейчас дают. только найти надо спонсора. у всех какое-то редставление,что в Англии надо много денег. НАдо тем,кто віехал ДО войны. тут на одних бенефитах и минималке можно жить и не тужить. Я в УКраине ни хрена не могла себе позволить. Здесь же мы уже летали и в Ирландию, и в Испанию..Работаю на минималке. в цвет.магазине. никаких курсов,сертификатов не нужно.
Именно так. Но для многих - Англия - чтото запредельное.
Ранковий базар• 02 мая 2025
Ответ дляЧарочка діда
автор, скажу банальность - дети не слушают что мы говорим, а смотрят на то, что мы делаем.
война уже идет четвертый год. 4 года назад вам было всего 42. что вы из себя представляете? карьера, зарплата, знание иностранных языков ? какое ваше личное окружение - это высокоинтеллектуальные мотивированные люди со своими бизнесами или работающие в иностранных компаниях? окружение своей дочке создаете вы. общаются дети обычно с детьми друзей семьи, и там же берут и мотивацию и что ’принято в их кругу’, а что не принято.
Даже в Украине можно было не шляться где попало и знать хотя бы один иностранный на хорошем разговорном уровне, что к 42м годам, что к 9 классу.
Всвязи с этим вопрос - чем вам поможет ( и вашему ребенку) мифическая ’Германия’ , вы думаете там что-то будет иначе? И какой там у дочки будет шанс? Залететь от какого-то араба в ближайший год )?
Вы если хотите начинать то с себя. А то вы сидели три года ровно на попе, теперь в 45 лет считаете себя старой.
Это называется лишь бы типа что-то делать)) типа не сидеть же еще 4 года и не ничего не делать.
Но не очень понятен ваш ожидаемый путь и план.
Та это из серии ’все побежали - и я побежал’. Ни автор, ни дочка не имеют ни планов, ни видения будущего. Плывут по течению. Но почему-то уверены, что в Германии будет по-другому.
Сиреневая цапля• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Дядя моего мужа живёт в Германии в городе с которого прямой автобус в Киев. Он уже всю квартиру забил техникой . Последний раз привез плазму и два велосипеда спортивных . Сказал потом продавать будет. В Германии все это взял на мусорнике
У меня есть родственники, которые еще лет 20 назад всю квартиру обставили с мусорника немецкого( муж тети там какое-то время работал)
Барбітта• 02 мая 2025
собираемся выезжать, как только появится возможность. какая возможность я пока не знаю. сложно планировать, убегать лесами не хочется, а официально мужчинам нельзя уехать. есть возможнсть устроиться на работу в Европе, компания готова официально оформить и тд, нам не нужны пособия, т.к. мы оба работаем. среди моих знакомых и друзей негласно думают выехать многие. то есть об этом говорят, думают, обсуждают, но вещи пока никто не собрал.
Ранковий базар• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Я бы сказала каждую ночь. Это шахеды. Баллистика чуть реже. При чем мне кажется что самое супер пупер на столицу летит . Последний раз какие то более усовершенствованные ракеты. Ну чтоб уже как прилетело так ничего не осталось
Так Вы же написали, что в Киевской области живете. Не в Киеве.
Винник• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
ваші відповіді показують як ви самі в своїй голові обмежуєте себе.
окрім посудомийки хіба роботи більше немає? дивитесь на інших і не знаєте скільки праці вони вклали в те, щоб мати те що мають.
вам тут вже сто разів написали:
- ви формуєте оточення дитини
- ви показуєте своїм прикладом
- ви даєте мотивацію
ким ви працюєте в Україні? чи знаєте мову якусь? яка у вас мотивація? яке коло спілкування?
якщо за 45 років у вас 0 досягнень окрім заміжжя і народження дитини. більш того ви вже в 45 ставите на собі хрест, пишучи що стара. то звідки у вашої дитини буде мотивація?
в Україні багато можливостей для навчання і роботи. навіть їхати нікуди не треба, треба мета і мотивація. в Україні простіше бо немає мовного барʼєру.
а тут дитину, яка нічого не хоче, запхати в іноземне оточення не з самою легкою мовою, в сподіванні шо вона надихнеться і буде їб@шити задля світлого майбутнього.
ну шо ж, дивіться далі на інших, їдьте в німеччину. бо для вас це ідея фікс і панацея. але куди б ви не поїхали ви завжди з собою везете себе (!)
вам тут вже сто разів написали:
- ви формуєте оточення дитини
- ви показуєте своїм прикладом
- ви даєте мотивацію
Брюлик в стразах• 02 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
А ми - це скільки вас виїхало? Пишете я виїхала, а потім ми літали
Все будет, но потом• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Я вообще не думаю о том чтобы она кого то нашла. Или это цель жизни? Я думаю чтобы она получила хорошее образование и самое главное это независимость а не статусный немец
Вы совсем не понимаете как сложно учиться на чужом языке? При этом не имея мотивации совсем.
Почему она в Германии должна начать учиться, если не делает этого в Украине нп родном языке? Вы можете дать ответ на этот вопрос?
Виннипуховна• 02 мая 2025
Есть такие, но у меня ребенок дошкольник, поняла, что надо в этом году выезжать, толку не будет тут.
Колупалочка• 02 мая 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
2.- я і дочка.в травні 2022 р. в кінці 2´024 перетягнули батьків. всіх взяли спонсори. для пенсіонерів тут рай.
Файна цьоця• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Я вас розумію і співчуваю. В мене теж звкінчує 9кл. Син. Теж взагалі перестав вчитись.І ходить пару раз на тиждень(( В мене були плани відправити в Польшу в коледж після 9го. З минулого літа вчить польську мову. А він нікуди не хоче. Каже, що піде в 10 клас. Я так розумію, щоб ще 2 роки ’не паритись’. Скільки просила/говорила -безрезультатно. Вирішила: як буде.
Відірву та викину• 02 мая 2025
Оточення в неї буде таке саме, ви думаєте за кордоном вона буде в колі принців і принцес? Таких самих як вона, яким до того ж не хочеться вчити мову і так само ходять гуляють.
Радикальная• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Поговорить больше не с кем. Вот и написала. Муж не поддерживает этой идеи. Я одна против них двоих
Наш с сыном выезд поддержал муж в 2022, я сделала визы в Великобританию, но еще 3 месяца думала, ехать или нет, и в сентябре уехали, сын сразу пошел в школу (ему 6 было в тот год). Учится здесь уже 3 года. С октября 2022 Киеву было несладко. О своем выезде не пожалели ни дня, мысли возвращаться не возникает.
Тундиринда• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Я решение приняла для себя. Но ее силой не потащу да и понимаю что даже если уговорю она может мне там устроить вырванные годы. Я хочу просто чтоб до нее дошло самостоятельно . Разговариваю каждый день с ней
Моя подруга виїжджала в березні 22. Вона мама одиначка, вчителька, доні було 15. Це капєц, як дитину поплавило. Геть некерована, маму ні в грош не ставить. Рік тому їй виповнилось 18 - і всееее. Вона шкодує про зворотнє, що виїхала.
Виннипуховна• 02 мая 2025
Ответ дляЯкаКраля
Блин мне на следующей неделе 42 исполняется. Я только начинаю жить для себя)
А до этого для кого жили?
Радикальная• 02 мая 2025
Ответ дляМама Чели
А может ей понравится
Она втянется в учебу и скажет: что ж мы раньше не уехали?!
Я как родитель несу ответственность за детей. И увозила бы (что я и сделала). У моих подростков нет выбора так сказать.
В семье должен быть взрослый. Значит автору надо взять ответственность на себя.
Все будет, но потом• 02 мая 2025
Ответ дляМэри Попкинс
90% учится хреново. В принципе, как и в Украине
Мэри Попкинс
• 02 мая 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Она училась в Украине на высокий бал до карантина. Я давала ответ на этот вопрос. Потом дистанционка. Все не учатся и она за ними . А говорить кто хочет тот учится везде это один ребенок на класс
Виннипуховна• 02 мая 2025
Ответ длямиссДавеча
А чому ж ви тут не намагалися змінити оточення, якщо в цьому проблема і у всьому винне воно? ) Діти вчаться і в Україні, відкрию вам секрет
Как изменить окружение, если все такие? У людей нервы на пределе, никто и ничего особо не хочет, каждый обстрел это гора таблеток.
Радикальная• 02 мая 2025
Ответ длявкрации
А ми в Німеччині. Тому кажу те, що знаю. Арабів в інтеграційних класах немає. От і зараз у школі, де донька навчалася, перевели діток наших із початкової школи до середньої, то інтеграційний клас тільки для них.
Араби були не в інтеграційному, а в німецькому класі.
Можу вам ще сказати, що араби теж люди і бувають різні. Ті, що потім вчилися разом з моєю донькою, коли вона була ще в Дац класі, віталися з нею та іншими нашими у школі словами ’Слава Україні!’.
Я смотрю, что автору наваливают всякого, чтобы пошатнуть ее и без того шаткую позицию. А зря.
Колупалочка• 02 мая 2025
Ответ дляРадикальная
саме так.гроші з бенефітів я повністю відкладаю. і вже назбирала чималу суму. в батьків пенсія теж велика.