Daria0000• Изменено 02 мая в 10:12

Класи інтелект України ПОХ/Березняки/Русанівка

Шукаю школу для переведення дитини в 7 клас. Може хтось знає в яких школах є класи з програмою Інтелект України, або росток? Або з посиленою програмою, бо НУШ-це жах.. В ідеалі ще й хорошою англійською, але то вже не так принципово 😅
Замороженная селедка• 02 мая в 10:42
Ответ дляРадостина
Підкажіть, в молодшій школі інтелект один зошит на всі предмети? А як тоді з 5 класу?
Бо нам пропонують переходити на ОДМ, це якась нова програма, де теж один зошити, але що буде з 5 класу ніхто не знає.
В нашій школі сказали що не буде інтелекту з 5 класу.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 10:44
Ответ дляDaria0000
Набагато раніше,якщо бути точним. Якщо відкрити вступні завдання для 7го класу всіх київських ліцеїв, то більшість тем, які по нуш не проходять. Репетитор зараз з дитиною це вчить і пояснила,що за програмою за якою вона займається зі своїми вони ці теми вчать в 6му, за програмою моєї дитини будуть вчити в 7му.
Вступ в 8 клас
Що саме тут не вчать в 7 класі нуш?
Ну смішно.
автор Daria0000 • 02 мая в 10:44
Ответ дляЗамороженная селедка
Так може краще додаткові заняття і вступити в 8?
Якщо не вступить, то так і будемо робити, але в нас інша проблема. Дитина категорично відмовляється залишатись в своєму класі, бо діти зривають уроки, математики немає,їм по приколу дістати вчителя, та дає завдання і просто сидить, можуть встати, вибігти з класу, обматерити вчителя і багато чого іншого. В класі постійний шум. Тому думала, може є школи,де є такі класи і не так важко вступити, але діти прийшли вчитись, а не таке творити.
Радостина• 02 мая в 10:44
Ответ дляЗамороженная селедка
І діти нормально влиються в Нуш? От я того й боюсь, будемо вчитись, а потім раз - програму скасують і йдіть в Нуш, а там зовсім інший принцип навчання.
Замороженная селедка• 02 мая в 10:44
Ответ дляDaria0000
Так і є. Тому щоб вступити в умфл наприклад треба з репетитором програму 8 класу опрацьовувати. Щоб вступити в 8 клас.
автор Daria0000 • 02 мая в 10:47
Ответ длясладкий_ноябрь
Вступ в 8 клас
Що саме тут не вчать в 7 класі нуш?
Ну смішно.
Навіщо мені 8 і 145 ліцей, якщо я пишу про 7 клас і лівий берег? Ось пр клад вступу в русанівський в 7 клас. Нічого з цього не вчать в 6му по нушу. Окрім найпростіших рівнянь.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 10:47
Ответ дляDaria0000
Мені потрібно в 7й ) до 8го ще далекувато. Дякую. Всі зразки скачала і відправила репетитору вони проходять. Але часу мало залишилось, тому я не впевнена,що дитина в цьому році вступить. Хоча хапає все швидко. Саме через те,що в школі по програмі нуш багато чого ще не вчили.
Добре
Беремо 145 вступ в 7 клас
Типові завдання.
Всі ці теми і задачі є в підручниках нуш. Не повірите :)
Я дитину взагалі не готувала до вступу ні в 145 ні в крі. Вступив там і там, навчався по звичайній програмі, але мав гарного вчителя, який проходив на уроках ще й поглиблені завдання.
Хитрушка-чекушка• 02 мая в 10:47
Ответ дляРадостина
Не пам´ятаю, як в першому класі. Але з 2-го класу точно різні зошити на різні предмети
Замороженная селедка• 02 мая в 10:48
Ответ дляРадостина
Я не знаю. Зараз молодша школа тільки. Але знайома ВПО. Дівчинка вчились за Інтелектом 3 роки. В 4 клас пішла в Нуш. Все добре. Їй легко. Що таке для дитини принцип навчання? Як їй сказали вона так і робить. І не думає про принцип
сладкий_ноябрь• 02 мая в 10:48
Ответ дляDaria0000
Ну так тут типові завдання 5-6 класу підручника нуш :))
автор Daria0000 • 02 мая в 10:55
Ответ длясладкий_ноябрь
Да що Ви 🤣🤣 по яким підручниками ви займаєтесь в 5 та 6му класі по нуш? Бо в моєї дитини з математики 11-12, а зробити це не може. І репетитор каже,що далеко не все вивчене. То покажіть мені ці завдання в підручниках нуш. Виходи ь всі діти. В русанівський можуть поступити після звичайної школи) ось ще вам завдань. Рівняння по нуш роблять якщо що, найпростіші, навіть без переносу. І ще покажіть мені в якому підручнику в 5-6 класі вчать як площу таких фігур знайти.
автор Daria0000 • 02 мая в 11:00
Ответ длясладкий_ноябрь
Добре
Беремо 145 вступ в 7 клас
Типові завдання.
Тут легкі завдання. Але мене не цікавить вступ в 145 чи будь-яку школу правого берега
сладкий_ноябрь• 02 мая в 11:01
Ответ дляDaria0000
Так і в Русанівські легкі.
автор Daria0000 • 02 мая в 11:01
Ответ длясладкий_ноябрь
Так і в Русанівські легкі.
Для Вас )
автор Daria0000 • 02 мая в 11:02
Ответ длясладкий_ноябрь
Так і в Русанівські легкі.
То як ви зробите 6 завдання? Або друге. Такого не вчать по нуш. ) можу вам скинут. Приклад рівнянь,які в кінці 6го класу вони роблять )
сладкий_ноябрь• 02 мая в 11:05
Ответ дляDaria0000
Підручник нуш.
6 клас.
Тема коло і круг, довжина кола, площа круга.
Додаю скріни.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 11:09
Ответ дляDaria0000
6 завдання з теми нсд і нск, там таких задач було повно. То початок 6 класу
сладкий_ноябрь• 02 мая в 11:11
Ответ дляDaria0000
Для Вас )
Не для мене. Для будь-якої дитини яка вчиться по нуш і має високий рівень, а не просто оцінку 11
автор Daria0000 • 02 мая в 11:15
Ответ длясладкий_ноябрь
А оцінки за що ставлять високі? За красиві очі? )
автор Daria0000 • 02 мая в 11:15
Ответ длясладкий_ноябрь
Завдання один в один ))
сладкий_ноябрь• 02 мая в 11:17
Ответ дляDaria0000
Завдання один в один ))
Так, зміст звісно різний, алгоритм той самий.
Дитина повинна зрозуміти, що вона повинна примітити, нсд чи нск. Все.
Тут навіть думати не потрібно, просто знати цю тему.
автор Daria0000 • 02 мая в 11:18
Ответ длясладкий_ноябрь
Вона то зрозуміла як це робити і дуже щвидко, але їй це пояснив репетитор )) а не шкільний вчитель в класі по програмі.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 11:19
Ответ дляDaria0000
Я не знаю. Але показала вам сторінки підручника мерзляка за 6 клас.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 11:20
Ответ дляDaria0000
:) якщо в дитини 11 балів з математики і вона не може вирішити типові завдання, то може там не має тих 11?
сладкий_ноябрь• 02 мая в 11:21
Ответ дляDaria0000
Запитайте це у вашого вчителя.
Подивіться на рівень робіт самостійних, щоб зрозуміти, звідки береться 11.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 11:22
Ответ дляDaria0000
Остання тема функції, ви ще скажіть, що цю тему теж не проходять по нуш :))
автор Daria0000 • 02 мая в 11:24
Ответ длясладкий_ноябрь
Звичайно зміст різний ) і приклади різні. Так само,як і таких великих прикладів, як в другому завданні в підручнику і близько немає. Є звичайно звичайні. Але такі,щоб дроб зверху, дроб знизу і такі довгі немає). Тему то можна знати, але без практики,прийшовши на екзамен з хожу не кожен вирішить ці приклади в обмежений час, коли є година-півтори, а в більшості ліцеїв (наукова та інтелект точно) на 3 предмети. Тому я і писала вище, що я думаю, що дитина не поступить, бо нуш поверхово це охоплює і складних завдань там немає і близько.
автор Daria0000 • 02 мая в 11:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Не знаю,що там в Мерзляка ) Моя займається по істер. С площею так, я знайшла цю тему. Це я пропустила, бо не роблю з дитиною дз.
автор Daria0000 • 02 мая в 11:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Просто взломала електронний щоденник )
сладкий_ноябрь• 02 мая в 11:30
Ответ дляDaria0000
Нуш не поверхово охоплює, це робить саме росток.
Всі вислані вами завдання до вступу, це програма нушу, в мерзляку і істерик є всі ці типи завдань, які вимагають до вступу.
Якщо подивитися перелік тем, які потрібно знати, то там перелік тем буде саме з нуш.
Але вам чомусь хочеться, щоб це було не так, хоча я вам вже з підручника знайшла скріни тих тем, про які чомусь ваша дитина, яка вчиться на 11 не памʼятає, що проходила.