Оце так цабе• 02 мая в 13:23

Зняла будинок на 1 добу, господар каже що на території є ще інший будинок

І в ньому будуть люди (10 осіб)
Загальна територія 15 соток

Посередині знаходиться майданчик спортивний із волейбольним полем(Також на тому полі можна ще пограти у футбол якщо зняти волейбольну сітку)
А по боках знаходиться 2 будиночка
Я бронювала ще 2 тижні тому і думала що буду одна на території
А виявляється що там ще будуть люди ще 10 людей в іншому будиночку
Біля кожного будинку є альтанка

Ви би на такі умови погодилися?
Бо вже хочу сваритися із господарем
Посудомойка• 02 мая в 13:24
барыги, они такие...
Женщинас• 02 мая в 13:24
Вы же дом снимали, а не всю территорию. В доме вы будете одни.
Стриптизерка• 02 мая в 13:25
ми так мешкали. приватна садиба. 5 метрів до іншого будинка. біля кожного минибасейн і чан. але нам повезло - нікого не було. але в сезон то було б 5 будинків аж зайнято
сладкий_ноябрь• 02 мая в 13:26
Що не так.
Ви ж орендували будинок,а не територію
В будинку ви будете самі.
Дона Ко Ко• 02 мая в 13:26
одна рядом с футбольно-волейбольным полем???)
вре_Динка• 02 мая в 13:26
вам ніхто не поверне гроші, хоч сваріться хоч ні.
тому налаштовуйтесь на гарний відпочинок, а не на те що вам будуть заважати
Зілля до весілля• 02 мая в 13:27
Ще дякуйте, що вам на добу його здали
Пупуговка• 02 мая в 13:27
Всього на добу? В чому прикол?
Разгуляшка• 02 мая в 13:29
щоб бути одному, це мабуть орендувати печеру чи безлюдний острів
Зілля до весілля• 02 мая в 13:32
Ответ дляПупуговка
Всього на добу? В чому прикол?
Щоб посваритися з господарем і створити тут тему
Ленивица-красавица• 02 мая в 13:35
що ви там збирались робити, що вам люди з сусіднього будинку заважають
автор Оце так цабе • 02 мая в 13:35
Це нормально коли ось так люди знімають будинок а поруч чи може хтось поділитися в іншому будинку? Чи не будемо ми заважати один одному?
А якщо я захочу зараз пограти в волейбол а тут інші люди грають
автор Оце так цабе • 02 мая в 13:36
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну вони будуть ходити поміж мого будинку це якось не дуже гарно
Бринзолетта• 02 мая в 13:37
Тобто ви не знали про другий будинок на цих 15 сотках?
Женщинас• 02 мая в 13:37
Ответ дляОце так цабе
Вы его сняли или купили? Дом хозяина, и это нормальная практика строить на большой территории много домиков под сдачу, иначе он бы никогда не окупился.
автор Оце так цабе • 02 мая в 13:38
Ответ дляБринзолетта
Знала і хазяїн мені сказав що я буду на території сама, а тут дзвонить і каже що є гості на інший будинок. Поставив мене перед фактом що будуть інші люди в сусідньому будинку. Це нормально? Я розумію що субота одна на цілий тиждень і саме в суботу у нього люди
А він коли казав що не буде крім мене нікого не думав що і ще знайдуться люди в сусідній будинок
Бринзолетта• 02 мая в 13:39
Ответ дляОце так цабе
Тоді звісно це все міняє.
Я б також сварилася.
автор Оце так цабе • 02 мая в 13:39
Ответ дляБринзолетта
Тоді звісно це все міняє.
Я б також сварилася.
Я звичайно розумію хазяїна чи він хоче заробити щоб цей будинок не стояв але я надіялась бути сама одна на території
Швидкоруч• 02 мая в 13:40
Ответ дляОце так цабе
Когда мы арендовали дом, то уточняли, что на участке находится один дом и есть забор, чтобы больше никого рядом не было
Бринзолетта• 02 мая в 13:41
Ответ дляОце так цабе
Я також його розумію.
Але коли каже що будете одна,то повинні бути одною.
А тут хитрожопість хазяїна.
Зубная фея• 02 мая в 13:41
Ответ дляОце так цабе
Господар Вам казав, що будете самі?
Бринзолетта• 02 мая в 13:42
Ответ дляШвидкоруч
Ну так почитайте автора,хозяин сказал что она будет одна!А потом поменял планы!
автор Оце так цабе • 02 мая в 13:43
Ответ дляЗубная фея
Господар Вам казав, що будете самі?
Так
Навіть є переписка
А Зараз пише що сусідня буде компанія і запевняє що там спокійні люди
Бабо-лебідка• 02 мая в 13:44
Ответ дляОце так цабе
я бы отказалась, что там будут делать 10 человек в доме субботу? бухать, жарить шашлыки и еще волейболом стучать. хотя непонятно, что вы там планировали на 1 день
Зубная фея• 02 мая в 13:45
Ответ дляОце так цабе
Так
Навіть є переписка
Відмовляйтеся тоді. Не гарно з боку власника, але не думаю, що він ввдмовить компанії
Не служанка• 02 мая в 13:48
Ох автор сочувствую. Мы так один раз корпоратив отмечали. Директор снял несколько домиков на базе отдыха, стены как картонки по звукоизоляции, всю ночь народ гудел, музыка, вопли , а днем отсыпался, за стеной младенц орал круглые сутки, я с того отдых приехала как с каторги.
Володарка мрій• 02 мая в 13:54
Ответ дляОце так цабе
Треба було орендувати всю територію, з відповідною оплатою.
Любви вам!• 02 мая в 13:57
Ответ дляВолодарка мрій
От і хазяїн.
Трусиковед• 02 мая в 13:58
Ви ж розумієте, що компанія з 10 людей орендує дім не книжки читати та чай пити?

Це буде музика, танці, алкоголь, співи, секс….
Це ще не самий гірший розвиток подій.

Навіщо вам поруч з родиною компанія з 10 чужих пʼяних людей, які туди приїхали відірватися?

А якщо ви захочете зробити зауваження- вам же буде гірше.

Я не бачу іншого рішення, як відмовитися від такого «відпочинку».
У вас є всі шанси за своїх ж гроші запам’ятати цей «відпочинок» на все життя
Личко Невеличке• 02 мая в 14:03
Ответ дляОце так цабе
Сутки потерпите)