Оце так цабе• 02 мая 2025
Зняла будинок на 1 добу, господар каже що на території є ще інший будинок
І в ньому будуть люди (10 осіб)
Загальна територія 15 соток
Посередині знаходиться майданчик спортивний із волейбольним полем(Також на тому полі можна ще пограти у футбол якщо зняти волейбольну сітку)
А по боках знаходиться 2 будиночка
Я бронювала ще 2 тижні тому і думала що буду одна на території
А виявляється що там ще будуть люди ще 10 людей в іншому будиночку
Біля кожного будинку є альтанка
Ви би на такі умови погодилися?
Бо вже хочу сваритися із господарем
Загальна територія 15 соток
А по боках знаходиться 2 будиночка
Біля кожного будинку є альтанка
Ви би на такі умови погодилися?
Бо вже хочу сваритися із господарем
Стриптизерка• 02 мая 2025
ми так мешкали. приватна садиба. 5 метрів до іншого будинка. біля кожного минибасейн і чан. але нам повезло - нікого не було. але в сезон то було б 5 будинків аж зайнято
сладкий_ноябрь• 02 мая 2025
Що не так.
Ви ж орендували будинок,а не територію
В будинку ви будете самі.
Ви ж орендували будинок,а не територію
В будинку ви будете самі.
Зілля до весілля• 02 мая 2025
Ответ дляПупуговка
Всього на добу? В чому прикол?
Щоб посваритися з господарем і створити тут тему
Ленивица-красавица• 02 мая 2025
що ви там збирались робити, що вам люди з сусіднього будинку заважають
Оце так цабе
• 02 мая 2025
Це нормально коли ось так люди знімають будинок а поруч чи може хтось поділитися в іншому будинку? Чи не будемо ми заважати один одному?
А якщо я захочу зараз пограти в волейбол а тут інші люди грають
Оце так цабе
• 02 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну вони будуть ходити поміж мого будинку це якось не дуже гарно
Женщинас• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Вы его сняли или купили? Дом хозяина, и это нормальная практика строить на большой территории много домиков под сдачу, иначе он бы никогда не окупился.
Оце так цабе
• 02 мая 2025
Ответ дляБринзолетта
Тобто ви не знали про другий будинок на цих 15 сотках?
Знала і хазяїн мені сказав що я буду на території сама, а тут дзвонить і каже що є гості на інший будинок. Поставив мене перед фактом що будуть інші люди в сусідньому будинку. Це нормально? Я розумію що субота одна на цілий тиждень і саме в суботу у нього люди
А він коли казав що не буде крім мене нікого не думав що і ще знайдуться люди в сусідній будинок
Бринзолетта• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Тоді звісно це все міняє.
Я б також сварилася.
Оце так цабе
• 02 мая 2025
Ответ дляБринзолетта
Тоді звісно це все міняє.
Я б також сварилася.
Я звичайно розумію хазяїна чи він хоче заробити щоб цей будинок не стояв але я надіялась бути сама одна на території
Швидкоруч• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Когда мы арендовали дом, то уточняли, что на участке находится один дом и есть забор, чтобы больше никого рядом не было
Бринзолетта• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Я також його розумію.
Але коли каже що будете одна,то повинні бути одною.
А тут хитрожопість хазяїна.
Зубная фея• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Господар Вам казав, що будете самі?
Бринзолетта• 02 мая 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ну так почитайте автора,хозяин сказал что она будет одна!А потом поменял планы!
Оце так цабе
• 02 мая 2025
Ответ дляЗубная фея
Господар Вам казав, що будете самі?
Так
Навіть є переписка
А Зараз пише що сусідня буде компанія і запевняє що там спокійні люди
Навіть є переписка
Бабо-лебідка• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
я бы отказалась, что там будут делать 10 человек в доме субботу? бухать, жарить шашлыки и еще волейболом стучать. хотя непонятно, что вы там планировали на 1 день
Зубная фея• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Так
Навіть є переписка
Відмовляйтеся тоді. Не гарно з боку власника, але не думаю, що він ввдмовить компанії
Не служанка• 02 мая 2025
Ох автор сочувствую. Мы так один раз корпоратив отмечали. Директор снял несколько домиков на базе отдыха, стены как картонки по звукоизоляции, всю ночь народ гудел, музыка, вопли , а днем отсыпался, за стеной младенц орал круглые сутки, я с того отдых приехала как с каторги.
Володарка мрій• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Треба було орендувати всю територію, з відповідною оплатою.
Любви вам!• 02 мая 2025
Ответ дляВолодарка мрій
От і хазяїн.
Трусиковед• 02 мая 2025
Ви ж розумієте, що компанія з 10 людей орендує дім не книжки читати та чай пити?
Це буде музика, танці, алкоголь, співи, секс….
Це ще не самий гірший розвиток подій.
Навіщо вам поруч з родиною компанія з 10 чужих пʼяних людей, які туди приїхали відірватися?
А якщо ви захочете зробити зауваження- вам же буде гірше.
Я не бачу іншого рішення, як відмовитися від такого «відпочинку».
У вас є всі шанси за своїх ж гроші запам’ятати цей «відпочинок» на все життя
Це ще не самий гірший розвиток подій.
Личко Невеличке• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Сутки потерпите)