Кіма кепка• 03 мая 2025
У когось працює Дія підпис?
Вже пʼятий день 0. Не проходить веріфікацію по фото. Я вже разів 100 пробувала, і світло міняла, і зачіску, і інтернет! Зла не вистачає
Кіма кепка
• 03 мая 2025
Ответ дляВикупана
Має бути . А якщо людина різко схудла чи набрала вагу, зробила пластику чи якісь шрами зʼявились ? По фото ж не розпізнати може
Отака халепа. Немає. Мабуть в індивідуальному порядку вирішують. Дія - це просто збірка документів з реєстрів.
Мудрецыха мира• 03 мая 2025
Ответ дляКіма кепка
І я. Дуже зручно. До останнього тижня, тепер якійсь баг
Я вже з місяць б´юся, та сама проблема(