ДА да да• Изменено 03 мая 2025
Ситуація з чоловіком, гляньте зі сторони
Колись спілкувалася з одним чоловіком, було пару зустрічей, але далі не зайшло.
По фото в соцмережі бачу, що наче зійшовся з якоюсь жіночкою
Так от ситуація: пише мені в соцмережі « привіт, як справи» , в мене крутилася голова так як впав тиск, то так в написала « крутиться голова»
Його відповідь « сподіваюся, після шаленого сексу?»
Навіщо таке писати, ти ж живеш з людиною іншою. Що ти хочеш почути у відповідь? Взагалі не зрозуміла
Невгамовна шахиня• 03 мая 2025
Ответ дляДА да да
Ему типа на меня не похер или что ?
Ему на Вас не похер, он хочет Вас поиметь, думаю Вы поняли в каком смысле, не более
Деловитая• 03 мая 2025
Зачем писать бывшему про здоровье ? Написали бы наслаждаюсь прекрасным весенним днём .
ДА да да
• 03 мая 2025
Ответ дляДонька подруги
він з вами пожартував, а ви вже біжали до дверей у фаті
Боже де я біжала?🤯