Доль Чекомбана• 03 мая 2025

Чат gpt класний психолог!

Користуюсь вже тиждень як психологом, чудово дає поради, все розкладає по поличках. Не замінить звичайно супер спеціаліста живого, але меня як людині що вже пройшла курс терапії і багато чого знає з психології, мені дуже подобається ним користуватись
Басноплетка• 03 мая 2025
Хотите поговорить об этом?
автор Доль Чекомбана • 03 мая 2025
Ответ дляБасноплетка
Хотите поговорить об этом?
Рекомендую
Бойова• 03 мая 2025
я також була недавно в депресивному стані і він дуже допоміг
Телепузик• 03 мая 2025
Ответ дляБойова
А як ви формулювали запит ? Бо у мене шпарить одне і теж . Хочеш я напишу тобі позитивну афірмацію на ранок, вечір ..
Бойова• 03 мая 2025
я писала конкретно своє питання
-Ань-• 03 мая 2025
Спитайте в нього, в якому році буде наступна пандемія.
ДеньгиНеСдаю• 03 мая 2025
Він - не психолог

А робот для спілкування
Країна мрій• 03 мая 2025
Він видає інфу,яку знайшов в інеті.Якщо ви запитаєте його про те,чого там немає,він почне давати задню,або брехати,або просити коректніше поставити запитання
IvaMartina• 03 мая 2025
Ответ дляКраїна мрій
Психологи тоже так работают
Порой аж смешно становиться от банальности
Ms. Искренность• 03 мая 2025
Ответ дляТелепузик
Тут на советчице посоветовали написать ’Проведи со мной сеанс КПТ-терапии’, а дальше он сам подскажет что писать
Бойова• 03 мая 2025
Ответ дляТелепузик
мені розписував конкретні поради
Баба Йога• 03 мая 2025
Думаю, что он подстраивается и пишет то, что вам будет приятно читать.
КвартираЧья• 06 мая 2025
Автор покажите какой у вас ?? мне тоже очень надо
автор Доль Чекомбана • 06 мая 2025
Ответ дляКвартираЧья
КвартираЧья• 06 мая 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
фото
Спасибо
-Ань-• 28 мая 2025
Удалено администрацией...
Блакитна устриця• 17 июня 2025
А как бы вы отнеслись у тому, что ваш ребенок общается с ним? Дочка, подросток, находит отдушину в нем. Причина банальная-мало общения вне школы со сверстниками, а с классом, мягко говоря , очень не повезло(