Телепузик• 27 мая 2025

Вчора вперше консультувала в якості психолога.

Вперше спробувала свої сили як психолог. Я дуже задоволена, хоч і не вистачає досвіду, але відчуваю, що все зробила правильно. І що ця професія дійсно моє призначення, хоча я до цього йшла 20 років!
Невгамовна сила• 27 мая 2025
Вон на полке пирожки лежат. Берите!
БоХатая• 27 мая 2025
Сочувствую тем, на ком вы будете набираться опыта.
Послушная• 27 мая 2025
Вітаю! Я досі пам´ятаю свої відчуття після першої консультації і цей заряд)
РокерША• 27 мая 2025
Професійний психолог не буде писати такий пост на форумі, йому не потрібна анонімні коментарі в інтернеті з приводу вибору своєї діяльності
Анатолій-0075• 27 мая 2025
Основная масса психологов это разведенные бабы, которые учат замужних, как сохранить семью.
Я не чарівниця вам• 27 мая 2025
Вітаю з дебютом, але як сказала моя знайома психолог, у кожного психолога із часом з´являється свій психолог, або навіть психіатр
Джем Шакіри• 27 мая 2025
Ответ дляАнатолій-0075
Навпаки. Вчать як розвестись
Послушная• 27 мая 2025
Ответ дляРокерША
Людина першу консультацію провела, логічно, що вона не професійний психолог, а просто вирішила поділитися своєю радістю. Чого нападати?
Джем Шакіри• 27 мая 2025
Автор. Скажіть що ви як спеціаліст виносите з першої зустрічі?
РокерША• 27 мая 2025
Ответ дляПослушная
Ну, напевно, вона все-таки вчилась спочатку, чи думаєте з пустого місця провела консультацію і збирається вчитись на клієнтах з нуля?
Це не напад, а констатація факту
аромат Жука• 27 мая 2025
И как , клиент знал , что вы на нем тренируетесь?
Послушная• 27 мая 2025
Ответ дляРокерША
Це не напад, а констатація факту
Ну звісно напевно вчилась, але теорія і практика - це різне, саме коли перший раз проводиш самостійно - це особливі відчуття.
аромат Жука• 27 мая 2025
Ответ дляРокерША
Це не напад, а констатація факту
1,5 года заочно, практика в школе -это считается , что училась? А таких штампуют пачками и они не стесняются брать деньги
Джем Шакіри• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
Ну ви ж не знаєте де і як навчалась автор
Але тут вже їй поставили штампи
Послушная• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
Начебто інформації про навчання не було, а вже такі дивні висновки)
аромат Жука• 27 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Але тут вже їй поставили штампи
20 лет шла к цели. Скорее всего второе высшее. Это модная профессия нынче
Джем Шакіри• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
Так собі професія.
Ритись в мусорних бачках людських голів
Спілий баклажан• 27 мая 2025
стадия первая - эйфория)
Не рахую, а вважаю• 27 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Всі на комусь набираються досвіда, ви як з місяця
аромат Жука• 27 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Так собі професія.
Ритись в мусорних бачках людських голів
Чего? У меня подруга получила второе высшее. Пишет посты в инсте. 10-15 консультаций в месяц. 15-20т. В офис ходить не надо. Масса свободного времени. Сказка
В рот не ложи• 27 мая 2025
Ответ дляАнатолій-0075
Давно думал чтоб выплеснуть этот высер?
РокерША• 27 мая 2025
Ответ дляПослушная
І людині, що вивчила психологію на рівні, щоб практикувати її об інших людей, для проживання цих особливих відчуттів потрібні коментарі на анонімному форумі?
Туфли в чешуе• 27 мая 2025
Бідні люди, це ж будь-яку чухню можна впарити безпорадним і довірливим...
В рот не ложи• 27 мая 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
С вы знаете, чтоб начать собственную практику, психолог обязан пройти определённое число консультаций? Это требование професии
Джем Шакіри• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
Угу. Як у лікаря, сидить собі в теплі в білому халаті.
Або бухгалтер- сидить чаї пє.
Казка, всюди казка
Не рахую, а вважаю• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
В сенсі тренується? Людина здобула освіту і це її перший клієн. Що за баби заздрісні, порадійте за автора, а не отрутою плюйтеся
Я не чарівниця вам• 27 мая 2025
Ответ дляВ рот не ложи
маю трьох знайомих психологів, які консультують років 15-20. одга дуже відома, пішла до неї подруга, вийшла в сльозах, почалась депресія. яка хороша і якісна консультація була
Птица Говоруша• 27 мая 2025
Гештальт?
Джем Шакіри• 27 мая 2025
І таке буває.
А ви думаєте психолог на зустрічах по голові гладить?
Люблю ВалЄру• 27 мая 2025
І яка вартість такої консультації була ?