Телепузик• 27 мая 2025
Вчора вперше консультувала в якості психолога.
Вперше спробувала свої сили як психолог. Я дуже задоволена, хоч і не вистачає досвіду, але відчуваю, що все зробила правильно. І що ця професія дійсно моє призначення, хоча я до цього йшла 20 років!
Послушная• 27 мая 2025
Вітаю! Я досі пам´ятаю свої відчуття після першої консультації і цей заряд)
РокерША• 27 мая 2025
Професійний психолог не буде писати такий пост на форумі, йому не потрібна анонімні коментарі в інтернеті з приводу вибору своєї діяльності
Анатолій-0075• 27 мая 2025
Основная масса психологов это разведенные бабы, которые учат замужних, как сохранить семью.
Я не чарівниця вам• 27 мая 2025
Вітаю з дебютом, але як сказала моя знайома психолог, у кожного психолога із часом з´являється свій психолог, або навіть психіатр
Джем Шакіри• 27 мая 2025
Ответ дляАнатолій-0075
Навпаки. Вчать як розвестись
Послушная• 27 мая 2025
Ответ дляРокерША
Людина першу консультацію провела, логічно, що вона не професійний психолог, а просто вирішила поділитися своєю радістю. Чого нападати?
РокерША• 27 мая 2025
Ответ дляПослушная
Ну, напевно, вона все-таки вчилась спочатку, чи думаєте з пустого місця провела консультацію і збирається вчитись на клієнтах з нуля?
Це не напад, а констатація факту
Послушная• 27 мая 2025
Ответ дляРокерША
Це не напад, а констатація факту
Ну звісно напевно вчилась, але теорія і практика - це різне, саме коли перший раз проводиш самостійно - це особливі відчуття.
аромат Жука• 27 мая 2025
Ответ дляРокерША
Це не напад, а констатація факту
1,5 года заочно, практика в школе -это считается , что училась? А таких штампуют пачками и они не стесняются брать деньги
Джем Шакіри• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
Ну ви ж не знаєте де і як навчалась автор
Але тут вже їй поставили штампи
Послушная• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
Начебто інформації про навчання не було, а вже такі дивні висновки)
аромат Жука• 27 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Але тут вже їй поставили штампи
20 лет шла к цели. Скорее всего второе высшее. Это модная профессия нынче
Джем Шакіри• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
Так собі професія.
Ритись в мусорних бачках людських голів
Не рахую, а вважаю• 27 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Сочувствую тем, на ком вы будете набираться опыта.
Всі на комусь набираються досвіда, ви як з місяця
аромат Жука• 27 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Так собі професія.
Ритись в мусорних бачках людських голів
Чего? У меня подруга получила второе высшее. Пишет посты в инсте. 10-15 консультаций в месяц. 15-20т. В офис ходить не надо. Масса свободного времени. Сказка
В рот не ложи• 27 мая 2025
Ответ дляАнатолій-0075
Давно думал чтоб выплеснуть этот высер?
РокерША• 27 мая 2025
Ответ дляПослушная
І людині, що вивчила психологію на рівні, щоб практикувати її об інших людей, для проживання цих особливих відчуттів потрібні коментарі на анонімному форумі?
Туфли в чешуе• 27 мая 2025
Бідні люди, це ж будь-яку чухню можна впарити безпорадним і довірливим...
В рот не ложи• 27 мая 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
С вы знаете, чтоб начать собственную практику, психолог обязан пройти определённое число консультаций? Это требование професии
Джем Шакіри• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
Угу. Як у лікаря, сидить собі в теплі в білому халаті.
Або бухгалтер- сидить чаї пє.
Казка, всюди казка
Або бухгалтер- сидить чаї пє.
Казка, всюди казка
Не рахую, а вважаю• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
И как , клиент знал , что вы на нем тренируетесь?
В сенсі тренується? Людина здобула освіту і це її перший клієн. Що за баби заздрісні, порадійте за автора, а не отрутою плюйтеся
Я не чарівниця вам• 27 мая 2025
Ответ дляВ рот не ложи
маю трьох знайомих психологів, які консультують років 15-20. одга дуже відома, пішла до неї подруга, вийшла в сльозах, почалась депресія. яка хороша і якісна консультація була