Мусик Пусик• Изменено 07 мая в 20:18
Психолог
Добрий вечір,хто може порадити дійсно гарного психолога для дорослого,дуже потрібно. Київ
Фісташкова кава• 07 мая в 20:34
Ответ дляРассказница
Чат джпт
ні в якому разі його не можна використовувати, як психолога
Рассказница• 07 мая в 20:35
Ответ дляФісташкова кава
Чому?
Фісташкова кава• 07 мая в 20:36
Я психолог, але не в Києві. Працюю онлайн з клієнтами з інших міст та країн.
Який у Вас запит?
Фісташкова кава• 07 мая в 20:42
Ответ дляРассказница
Чому?
Чат gpt не жива людина і не має свідомості та емпатії, а це важливо в роботі.
Психолог має спеціальну освіту, також проходить супервізії і психолог несе етичну відповідальність.
Чат не зможе розпізнати депресію, тривожний розлад чи ПТСР. Так він може це лише припустити, але іноді важливо цей стан розпізнавати вчасно.
Це якщо коротко.
ХвилювАллочка• 07 мая в 20:58
Психолог дипломований й психотерапевт, Київ. Ви плануєте оффлайн? Напишіть ваш запит.
Жена_КотораяСтена• 07 мая в 21:31
Ответ дляФісташкова кава
Це якщо коротко.
Боитесь конкуренции?
Мусик Пусик
• 07 мая в 21:34
Ответ дляХвилювАллочка
Стосунки з чоловіком на межі розлучення,багато образ
Фісташкова кава• 07 мая в 21:43
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Боитесь конкуренции?
Та ні)) але справді, потрібно бути обережним)
Це приблизно, як питати у гугла: що болить з правого боку і на основі цього ставити діагноз і назначати лікування)
Але, це тільки моя думка)
Витворунка• 07 мая в 22:45
Ответ дляФісташкова кава
Тому що ви психолог і вам не принесуть бабла?
Фісташкова кава• 07 мая в 22:56
Ответ дляВитворунка
Ну чого ж Ви так)?
Я і волонтерські ( безкоштовні) консультації та тренінги проводжу.
Не все вимірюється грошима