Вилосипедниця• Изменено 04 мая в 11:14

Чоловік і дошлюбна дитина

В мене дома скандал. Плануємо відпустку - мали їхати вдвох, бо свекри (свекр важко хворів минулого року) запропонували цього року взяти на ці дати його дитину до себе. Вчора зайшла розмова про планування відпустки і тут чоловік починає про цю дитину, бо він з ним разом ще ні разу не їздив за кордон. Хоча дитині і її матері він постійно спонсорує відпуски за кордоном. Скажу більше - вони частіше відпочивають ніж ми через чоловікову роботу. Минулого року ми нікуди не їздили бо доглядали свекра, щоб його мати відпочила. Я звичайно цього року їй вдячна, що вона запропонувала взяти дитину до себе. Але у чоловіка інші плани тепер. Почав маніпулювати, що я не люблю його дитину і тп. Не розмовляє зі мною
Результат:
вже голосів: 256
166 (64.84%) Їхати окремо від них у відпуст
47 (18.36%) Свій варіант
43 (16.8%) Їхати з ними
Люблю ВалЄру• 04 мая в 11:14
Нет. Отпуск без всяких детей. И любить этого ребёнка вы не обязаны
Рожайтретьего• 04 мая в 11:14
Я б з дитиною не поїхала
Борисфенка• 04 мая в 11:14
Сказати, що наступного разу він буде доглядати свекра сам.
Робот Вертер• 04 мая в 11:14
Да вы как бы и не обязаны любить ребенка
Король дивана• 04 мая в 11:15
А вы до замужества знали, что у мужчины есть ребенок?
Вы как-то же планировали будущее?

Радуйтесь, что ребенок неделю через неделю у вас не живет.
осень харашо• 04 мая в 11:15
Пусть отдельно съездит с ребенком и потом отдельно с вами, автор
Тишком нишком• 04 мая в 11:15
и в чем вопрос?
Бесбардак• 04 мая в 11:15
Хай вони ідуть самі,а ви самі.
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:15
Ответ дляРожайтретьего
Я б з дитиною не поїхала
Ми з ним недавно їздили на тиждень але в межах країни. Кожні 2 вихідні він їздить до нього. Не розумію навіщо кожну відпуску тягнути його з нами
Innusik_K• 04 мая в 11:16
Это его ребенок, и это нормальная ситуация. Вы когда замуж выходили, знали,что у него дети есть?
Король дивана• 04 мая в 11:16
Ответ дляТишком нишком
и в чем вопрос?
Ну обгадить нужно: ребенка, бывшую жену, мужа
Что бы автору приятно стало
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:16
Ответ дляКороль дивана
Вы как-то же планировали будущее?

Я би краще мала його тут неділю через неділю, бо чоловіка майже не бачу. Ні, про дитину дізналася вже після шлюбу
Зубачистка• 04 мая в 11:17
Ответ дляInnusik_K
Портить отпуск своей жене - ненормальная ситуация. Пусть отдельно со своим ребенком едет
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:17
Ответ дляосень харашо
Ну у нас немає скільки відпустки. Плюс в нього така робота, що рідко вдаєтьмя поїхати кудись
Я_канеша_извиняюсь• 04 мая в 11:17
Порядний
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:17
Ответ дляТишком нишком
и в чем вопрос?
Виберіть варіант
Люблю ВалЄру• 04 мая в 11:18
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Порядний
...и разведенный скоро будет
Моська-слон• 04 мая в 11:18
То не відпочинок, з дітьми. Бігай за ними, годуй, розважай. Якщо вдвох - значить вдвох. Або нехай сам їде
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:18
Ответ дляInnusik_K
Ні, і для мене ненормально змінювати плани
Тишком нишком• 04 мая в 11:18
Ответ дляВилосипедниця
Виберіть варіант
а як ви хочте?
Бесбардак• 04 мая в 11:18
Ответ дляВилосипедниця
Автор,ви чарівна?На наступний раз одразу питайте за дітей,що б так не мучитися.
Фізик-ядерщик заочно• 04 мая в 11:19
Але якби це була ваша дитина, то питання б так не стояло. Завжди дивували ці подвійні стандарти.
Фокус-Покус• 04 мая в 11:19
Якщо була домовленість удвох, то наполягати удвох. Запропонувати обрати час і їм поїхати із сином разом в наступний раз.
Крим мій• 04 мая в 11:20
Ответ дляВилосипедниця
Коли будете мати свою дитину, а новий чоловік не буде хотіти проводити час з вами і нею разом, тоді зрозумієте. На місці чоловіка слала б вас лісом.
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:20
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Моя дитина в селі у моїх батьків. Мою дитину взагалі ніхто нікуди не возить крім мене
Шеллар• 04 мая в 11:21
Щось у вашій розповіді не видно ваших інтересів. Чоловік мовчить? Так і чудово, раз нічого розумного сказати не може.
Усуньте себе із життя його родичів, а то доглядати свекра, дякувати свекрусі за те що посиділа з своїм власним внуком Вам, а синок тільки губи дує. Їдьте у відпустку одна, відпочиньте від цього табору.
P.S. і гарно подумайте навіщо Вам брехун маніпулятор поруч в ліжку.
Фізик-ядерщик заочно• 04 мая в 11:21
Ответ дляВилосипедниця
Ще краще 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Мудробаба• 04 мая в 11:21
Ответ дляВилосипедниця
В смысле? Ваш ребёнок с вами не живёт?
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:21
Ответ дляКрим мій
Він не шле мене лісом а колупає мені мізки. Повірте ніхто з ним жити не зможе
маминаБубочка• 04 мая в 11:21
Ответ дляВилосипедниця
Виберіть варіант
А чому дитина дошлюбна? Вона народилася не в шлюбі з іншою жінкою? Мабудь все таки у пешому шлюбі від першої жінка, а ви друга жінка.
Якщо ви не хочете відпочивати разом, хай батько з дитиною поїдуть. Батько ж хоче з дитиною, то дайте йому цю можливість.