Вилосипедниця• Изменено 04 мая в 11:14

Чоловік і дошлюбна дитина

В мене дома скандал. Плануємо відпустку - мали їхати вдвох, бо свекри (свекр важко хворів минулого року) запропонували цього року взяти на ці дати його дитину до себе. Вчора зайшла розмова про планування відпустки і тут чоловік починає про цю дитину, бо він з ним разом ще ні разу не їздив за кордон. Хоча дитині і її матері він постійно спонсорує відпуски за кордоном. Скажу більше - вони частіше відпочивають ніж ми через чоловікову роботу. Минулого року ми нікуди не їздили бо доглядали свекра, щоб його мати відпочила. Я звичайно цього року їй вдячна, що вона запропонувала взяти дитину до себе. Але у чоловіка інші плани тепер. Почав маніпулювати, що я не люблю його дитину і тп. Не розмовляє зі мною
Результат:
вже голосів: 256
166 (64.84%) Їхати окремо від них у відпуст
47 (18.36%) Свій варіант
43 (16.8%) Їхати з ними
Король дивана• 04 мая в 11:21
Ответ дляВилосипедниця
Я би краще мала його тут неділю через неділю, бо чоловіка майже не бачу. Ні, про дитину дізналася вже після шлюбу
Не неділю через неділю
А тиждень через тиждень.

И 7 дней быть его «мамой». С готовкой, уборкой, домашкой, прогулками.
Думаете это легче, чем просто поехать в отпуск?
Кубик Рубика• 04 мая в 11:21
А каким образом муж выездной ?
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:22
Ответ дляМудробаба
В смысле? Ваш ребёнок с вами не живёт?
Ні, він не хоче. Йому 16 років вже
Люблю ВалЄру• 04 мая в 11:22
Ответ дляВилосипедниця
Він не шле мене лісом а колупає мені мізки. Повірте ніхто з ним жити не зможе
Так и не живите. Нафиг оно вам надо
Електрохарчування• 04 мая в 11:22
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Порядний
Порядна)
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:23
Ответ длямаминаБубочка
А чому дитина дошлюбна? Вона народилася не в шлюбі з іншою жінкою? Мабудь все таки у пешому шлюбі від першої жінка, а ви друга жінка.
Якщо ви не хочете відпочивати разом, хай батько з дитиною поїдуть. Батько ж хоче з дитиною, то дайте йому цю можливість.
Дошлюбна, бо не в шлюбі. Він не хоче з ним возитися сам - треба нянька і розвага для нього теж
маминаБубочка• 04 мая в 11:23
Ответ дляВилосипедниця
Моя дитина в селі у моїх батьків. Мою дитину взагалі ніхто нікуди не возить крім мене
А ваш теперешній чоловік батько вашої дитини? Чи є батько , але не приймає участі? Ви беріть свою дитину, чрловік свою і відпочивайте, що це у вас за поділ такий, дідова донька і бабина?
Не люблю натовп• 04 мая в 11:23
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Нет. Отпуск без всяких детей. И любить этого ребёнка вы не обязаны
А как же бабы требуют ,чтобы их детей любили и обеспечивали ,на моря -океаны возили ? Ох уж ,эти двойные стандарты,😆
жар-птица Нюра• 04 мая в 11:23
Я б запропонували чоловікові їхати самому з його дитиною. Але ж він 💯 не захоче. Хто ж буде це все обслуговувати?
Крим мій• 04 мая в 11:23
Ответ дляВилосипедниця
Вірю, у вас з початку ненормальна ситуація, але винний хтось. У нормальних людей, взяли б обох дітей і поїхали, якщо вже ніяк виділити час на всіх. А без всіх по Україні.
Люблю ВалЄру• 04 мая в 11:23
Ответ дляВилосипедниця
Где вы это чудо нашли? Деньгами хорошими хоть компенсирует? Если нет - лесом
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:24
Ответ дляКороль дивана
Не неділю через неділю
А тиждень через тиждень.

Так, він у нас півроку жив, коли його мати своє життя влаштовувала, але щось там не склалося і вона повернулася
Люблю ВалЄру• 04 мая в 11:24
Ответ дляНе люблю натовп
Нет. И своих не брала бы. Романтика для мужа и жены также важна
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:24
Ответ дляКубик Рубика
А каким образом муж выездной ?
Має бронь
Електрохарчування• 04 мая в 11:24
Ответ дляВилосипедниця
Удалено администрацией...
Мудробаба• 04 мая в 11:25
Ответ дляВилосипедниця
Ні, він не хоче. Йому 16 років вже
Вже, а сколько было, когда вы замуж вышли?
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:25
Ответ длямаминаБубочка
О, він не любить мого сина, постійно сіпається до нього. В них взаємна нелюбов, бо в чоловіка важкий характер
Шеллар• 04 мая в 11:25
Ответ дляВилосипедниця
Ні, він не хоче. Йому 16 років вже
Можу привітати, ваша дитина розумніша за Вас і в людях розбирається краще. Почитала тему далі, ну да прям не вітчим, а мрія. Не боїтесь, що син Вас викреслить із свого життя?
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:26
Ответ дляжар-птица Нюра
Так, ви праві. Він сам не хоче
Крим мій• 04 мая в 11:26
Ответ дляВилосипедниця
То у вас не у поїдці проблема і не у чужій дитині, вітаю Вас.
жар-птица Нюра• 04 мая в 11:26
Ответ дляВилосипедниця
Так, ви праві. Він сам не хоче
Ну от на цьому і ставьте крапку. Або вдвох або всі вдома
Електрохарчування• 04 мая в 11:27
Ответ дляВилосипедниця
А може ви не любите чоловіка дитину і не хочете тим самим щоб вам докоряли, твоя ж з нами живе, ми їй все купуємо, чим моя гірша?)))
Харчовий тріль• 04 мая в 11:27
У меня все дети мои, родные, но отдых с ними совсем не такой, как без них. Тут дело даже не в любви к ребенку, а необходимости полноценного отдыха. Именно для вас. Если ваш муж хочет, то пусть потом поедет вдвоем с ребенком.
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:28
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Та не прямо таки компенсує. Живу в нього. Свою квартиру здаю і складаю дитині на навчаня та батькам на лікування. Працюю теж. Те, що заробляю витрачаємо разом
Мудробаба• 04 мая в 11:28
Ответ дляШеллар
Судя по ответам, сын уже это сделал. Единственное, что его жалко, может хоть бабушка с дедушкой хорошие
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:28
Ответ дляМудробаба
Електрохарчування• 04 мая в 11:29
Ответ дляВилосипедниця
А чому чоловік свою дитину не забере щоб ви всі разом жили?))))
Люблю ВалЄру• 04 мая в 11:29
Ответ дляВилосипедниця
Пополамщик что ли? Вообще мечта.
маминаБубочка• 04 мая в 11:29
Ответ дляВилосипедниця
Та ні, родилась дитина в шлюбі, але з першою жінкою , а не з другою.
Не хоче возитися, то його проблеми, не ваші. Ваші проблеми не в дитині, а в чоловікові, відносини у вас гавняні. Він не може вам приділити уваги, не може і дитині, але за ваш рахунок це хоче вирішити. Перша жінка зрозуміла, що цей олень тюфяк, і кинула, та не дурна перша, зовсім, ще і гроші з нього має. А ви живіть, нічого не маючі. Від першого чоловіка нуль допомоги, і другий мав на увазі.
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:29
Ответ дляШеллар
В мене з сином хороші стосунки, просто йому зручніше у моїх батьків - він там цар і король.