Вилосипедниця• Изменено 04 мая в 11:14

Чоловік і дошлюбна дитина

В мене дома скандал. Плануємо відпустку - мали їхати вдвох, бо свекри (свекр важко хворів минулого року) запропонували цього року взяти на ці дати його дитину до себе. Вчора зайшла розмова про планування відпустки і тут чоловік починає про цю дитину, бо він з ним разом ще ні разу не їздив за кордон. Хоча дитині і її матері він постійно спонсорує відпуски за кордоном. Скажу більше - вони частіше відпочивають ніж ми через чоловікову роботу. Минулого року ми нікуди не їздили бо доглядали свекра, щоб його мати відпочила. Я звичайно цього року їй вдячна, що вона запропонувала взяти дитину до себе. Але у чоловіка інші плани тепер. Почав маніпулювати, що я не люблю його дитину і тп. Не розмовляє зі мною
Результат:
вже голосів: 256
166 (64.84%) Їхати окремо від них у відпуст
47 (18.36%) Свій варіант
43 (16.8%) Їхати з ними
Рожайтретьего• 04 мая в 11:29
Ответ дляКрим мій
Коли будете мати свою дитину, а новий чоловік не буде хотіти проводити час з вами і нею разом, тоді зрозумієте. На місці чоловіка слала б вас лісом.
Вас батько часто возив у відпустку?
Електрохарчування• 04 мая в 11:31
Ответ длямаминаБубочка
Та ні, родилась дитина в шлюбі, але з першою жінкою , а не з другою.
Не хоче возитися, то його проблеми, не ваші. Ваші проблеми не в дитині, а в чоловікові, відносини у вас гавняні. Він не може вам приділити уваги, не може і дитині, але за ваш рахунок це хоче вирішити. Перша жінка зрозуміла, що цей олень тюфяк, і кинула, та не дурна перша, зовсім, ще і гроші з нього має. А ви живіть, нічого не маючі. Від першого чоловіка нуль допомоги, і другий мав на увазі.
Я б на місці першої жінки залишила дитину чоловікові і дідові з бабою, а що. У нас дитина може як з батьком, так і з матір´ю жити.
маминаБубочка• 04 мая в 11:31
Ответ дляВилосипедниця
О, він не любить мого сина, постійно сіпається до нього. В них взаємна нелюбов, бо в чоловіка важкий характер
Круто. Першій жінці хоч по грошам повезло, ще і розлучилася з оленем, а вам це гівно збагрила ( чоловіка свого), який на вас і впшу дитину клав болт. Щось вам саме гівно до берега, сорі. За що це вам таке лихо?
Харчовий тріль• 04 мая в 11:31
Ответ дляжар-птица Нюра
Ну от на цьому і ставьте крапку. Або вдвох або всі вдома
Блин, так не пойдет. Она год ухаживала за его отцом и останется без отдыха?
В моїй хаті моя правда• 04 мая в 11:32
Ответ дляКороль дивана
Не неділю через неділю
А тиждень через тиждень.

И 7 дней быть его «мамой». С готовкой, уборкой, домашкой, прогулками.
Думаете это легче, чем просто поехать в отпуск?
7 дней ребенка должен опекать папа в основном
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:32
Ответ дляХарчовий тріль
У меня все дети мои, родные, но отдых с ними совсем не такой, как без них. Тут дело даже не в любви к ребенку, а необходимости полноценного отдыха. Именно для вас. Если ваш муж хочет, то пусть потом поедет вдвоем с ребенком.
Він не хоче вдвох, виносить тому мізки, що маю дбати про його дитину, допомагати йому. Йому важливо на публіку бути супер батьком. Мій син неформально одягається, фарбує волосся, тому мій чоловік завжди лається, що я погано його виховала, а він просто творчій.
маминаБубочка• 04 мая в 11:33
Ответ дляВилосипедниця
В мене з сином хороші стосунки, просто йому зручніше у моїх батьків - він там цар і король.
Може ще і Бог?
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:33
Ответ дляЕлектрохарчування
А чому чоловік свою дитину не забере щоб ви всі разом жили?))))
Вога не віддає звичайно, бо він їй дуже добре допомає
Несу добро людям• 04 мая в 11:33
Ответ дляВилосипедниця
Моя дитина в селі у моїх батьків. Мою дитину взагалі ніхто нікуди не возить крім мене
какие у вас высокие отношения
бедный ребенок
В моїй хаті моя правда• 04 мая в 11:34
Ответ дляВилосипедниця
Має бронь
Так бронь не дає права виїзду.
маминаБубочка• 04 мая в 11:34
Ответ дляЕлектрохарчування
Та там перша дружина ой не дура на відміну другої))
Люблю ВалЄру• 04 мая в 11:34
Ответ дляВилосипедниця
Жизнью с этим мужиком вы потеряете сына, и с муженьком также не будет любви. Ощущение будто вас взяли в жены в качестве бесплатной няньки и т.д
Марафетчица• 04 мая в 11:34
Вот недавно такая же ситуация была. Попсиховал и успокоился. Я хочу отдохнуть, своего ребенка не беру, а он решил или там экс решила, что их дочери ну прям срочно надо в Египет. Я настаивала на своем, сдался. Теперь конечно дочь не общается с ним, ну тоже перебесится. Хочу просто вдвоем без детей
Харчовий тріль• 04 мая в 11:34
Ответ дляВилосипедниця
Что-то вы о всех должны заботиться, кроме себя. Скажите, что вы хотите отдыха, без всякой ответственности, а ребенок - ответственность. Вы отдых заслужили. В следующий раз сиделку отцу пусть нанимает.
Я бы никогда не ухаживала за родителями мужа
Люблю ВалЄру• 04 мая в 11:35
Ответ дляВилосипедниця
Я бы одна поехала и вообще подумала бы нафиг мне такой брак нужен
ГоловнаЯ• 04 мая в 11:35
Це якось дивно - спихувати власних дітей на відустку... ТІльки ми з чоловіком тягали дітей з собою всюди: і в Тукцію, і в Грецію, і в Карпати. На море та по музеях.
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:35
Ответ длямаминаБубочка
Не було в нього ніяклї жінки. Моделька залетіла. Він з ними взагалі ніяк не спілкувався, а як хлопчику стало 4 роки - привів мені , бо той став на нього дуже схожий
Електрохарчування• 04 мая в 11:36
Ответ длямаминаБубочка
Ну яка різниця дура чи не дура. Хай годує, лікує, вчить, вищу освіту є дає, квартири купує, заміж видає чи одружує. Я б і не заморочувалася))) це як вирок, лишила б і змінила і номер телефону і сам апарат. Хай говорить що хвора на голову))) а 10 тис грн - це десь 200 доларів приблизно - аліментів платити може кожен))) якось так)
Несу добро людям• 04 мая в 11:36
зрозуміло, там в шлюбі - обоє рябоє
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:36
Ответ дляЕлектрохарчування
Вона так ніколи не зробить. Я не буду писати суму її утримання.
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:38
Ответ длямаминаБубочка
Я не знаю, і ці скандали забембали вже. Я нічого не можу запланувати. Сьогодні мали йти до сусідів на день народження - він відмінив
Електрохарчування• 04 мая в 11:38
Ответ дляВилосипедниця
Ви впевнені?? Усякі хворі на голову є.
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:39
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так бронь не дає права виїзду.
Дає, в нього по роботі
автор Вилосипедниця • 04 мая в 11:40
Ответ дляЛюблю ВалЄру
В мене таке саме відчуття сина не втрачу - з сином у нас дуже добрі відносини
Борисфенка• 04 мая в 11:41
Ответ дляВилосипедниця
Він хоче, щоб ви дбали про його дитину і про його батьків, а ви при цьому кинули свою дитину на своїх батьків???
Ви несповна розуму?
маминаБубочка• 04 мая в 11:41
Ответ дляВилосипедниця
То та моделька розумна жінка. Ви повчиться в неї. Щось мужик здав позиції, розумну не потягнув. Не получилося бути царьком з розумною.
В моїй хаті моя правда• 04 мая в 11:41
Ответ дляВилосипедниця
Дає, в нього по роботі
Тобто вашу відпустку він оформлює як робоче відрядження, з усіма запрошеннями, дозволами? Ваш чоловік все цікавіший і цікавіший.
маминаБубочка• 04 мая в 11:43
Ответ дляВилосипедниця
Вам не легше жити самій з сином. Хоч свого сина не втратите.
Борисфенка• 04 мая в 11:43
Ответ дляГоловнаЯ
Та можна інколи і з бабусями залишити. Але їхати з чужою дитиною, залишивши бабусям свою дитину - це якесь слабоумство
Ленивица-красавица• 04 мая в 11:43
Вы когда отношения начинали от вас скрыли, что ребёнок есть?
В конце концов ребёнок ему ближе, чем вы