Вилосипедниця• Изменено 04 мая в 11:14

Чоловік і дошлюбна дитина

В мене дома скандал. Плануємо відпустку - мали їхати вдвох, бо свекри (свекр важко хворів минулого року) запропонували цього року взяти на ці дати його дитину до себе. Вчора зайшла розмова про планування відпустки і тут чоловік починає про цю дитину, бо він з ним разом ще ні разу не їздив за кордон. Хоча дитині і її матері він постійно спонсорує відпуски за кордоном. Скажу більше - вони частіше відпочивають ніж ми через чоловікову роботу. Минулого року ми нікуди не їздили бо доглядали свекра, щоб його мати відпочила. Я звичайно цього року їй вдячна, що вона запропонувала взяти дитину до себе. Але у чоловіка інші плани тепер. Почав маніпулювати, що я не люблю його дитину і тп. Не розмовляє зі мною
Результат:
вже голосів: 256
166 (64.84%) Їхати окремо від них у відпуст
47 (18.36%) Свій варіант
43 (16.8%) Їхати з ними
Забула що?• 04 мая в 12:34
Ответ дляВилосипедниця
До заміжжя це був солідний жених без дітей, колишніх, гарно залицявся.
А про свою дитину ви йому розповідали?
осень харашо• 04 мая в 12:35
Ответ дляВилосипедниця
Ні, бо тоді немає аліментів
Какую сумму платит?
Борисфенка• 04 мая в 12:35
Ответ дляВилосипедниця
Про це і мова. Він хоче гарно виглядати за мій рахунок, а я вибачте в..бую повний робочий день, веду побут, бо чоловік по 12-14 годин на роботі, а потім у відпустку ще возиться маю з його дитиною?
Тим паче мій син був завжди спокійною дитиною, а цей не ходить, а носиться по квартирі, постійний гвалт. Це важко морально
Як казала моя мама ’А хто тобі винуватий, що ти дурна, як пробка?’.
Відморозьтеся, перебіситься.
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:35
Ответ дляЗабула що?
А про свою дитину ви йому розповідали?
Звичайно і познайомила, але разом вони не вжилися
Госпожа Белладонна• 04 мая в 12:35
Ответ дляВилосипедниця
Моя дитина в селі у моїх батьків. Мою дитину взагалі ніхто нікуди не возить крім мене
Оо, то тоді беріть і свою дитину, раз відпочинок з дітьми.
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:35
Ответ дляосень харашо
Какую сумму платит?
Велику
Електрохарчування• 04 мая в 12:36
Ответ дляЖена сантехника
о, бжихи (не плутати з колишніми дружинами), котрі люблять дітьми маніпулювати, оживились)))
Тому треба лишати дітей чоловікові і його новій дружині
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:36
Ответ дляГоспожа Белладонна
Моя не хоче з нами, в нього свої плани
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:36
Ответ дляЕлектрохарчування
Та не проблема, але чомусь не лишають бо люблять гроші, правда?
Електрохарчування• 04 мая в 12:37
Ответ дляВилосипедниця
Дайте ему сисю, мальчик не окреп...
осень харашо• 04 мая в 12:37
Ответ дляВилосипедниця
Велику
Вот пусть мама и везет на отдых своего ребеночка)
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:38
Ответ дляЕлектрохарчування
Дайте ему сисю, мальчик не окреп...
Ви знаєте він насправді інфантил. Мені мама говорила якщо до 43 чоловік неодружений, то це біда, але я не послухала
осень харашо• 04 мая в 12:39
Ответ дляВилосипедниця
Електрохарчування• 04 мая в 12:39
Ответ для-Ань-
Щоб і вона залетіла, як моделька?
Бог не фраєр і обов´язково кинув її син, щоб чадо саме росло як беспристанне....
Сиреневая цапля• 04 мая в 12:41
А скільки часу ви з ним зустрічались до одруження?
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:42
Ответ дляСиреневая цапля
Майже рік
Шкідлива молекула• 04 мая в 12:42
Сколько вам лет ?
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:42
Ответ дляШкідлива молекула
Сколько вам лет ?
Електрохарчування• 04 мая в 12:42
Ответ дляВилосипедниця
Ні, бо тоді немає аліментів
Та косу вони треба. Це 250$. Не важко знайти.
Сиреневая цапля• 04 мая в 12:43
Ответ дляВилосипедниця
Майже рік
Тобто, він одночасно був з вами і від нього завагітніла інша?
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:44
Ответ дляСиреневая цапля
Ні, це було до мене. Я ж теж не з першого побачення побігла з ним секситися, а чоловікам потрібно десь справляти нужду
Електрохарчування• 04 мая в 12:45
Ответ дляВилосипедниця
Якщо бігає, то здоровий кажуть старі баби, якщо лежить, то вся сімейка бігає коло малечі...
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:45
Ответ дляЕлектрохарчування
Ні, сума і близько не така
Електрохарчування• 04 мая в 12:45
Ответ дляЗатишне кубло
Но обязаны понимать, что он есть и он никуда не денется. И учитывать это, раз уж не думала головой ДО брака
Це точно.
Електрохарчування• 04 мая в 12:46
Ответ дляВилосипедниця
Так свекри ж забирають
Це разова акція, вічно забирати не зможуть)))
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:47
Ответ дляЕлектрохарчування
І що? Я що прошу вічно? Чим ви читаєте?
Електрохарчування• 04 мая в 12:47
Ответ дляВилосипедниця
А потім став лєдєнец, ласковый мерзавец?))))
Сиреневая цапля• 04 мая в 12:47
Ответ дляВилосипедниця
Не смішіть, рік з вами, а щоб виносити дитину потрібно 40 тижнів.
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:47
Ответ дляЕлектрохарчування
А потім полізло, ага
автор Вилосипедниця • 04 мая в 12:48
Ответ дляСиреневая цапля
Ви школу хоч закінчили? Бо у вас туго з математикою