Триндю-бриндю• 04 мая 2025

Покажите вашу удачную покупку из последних! Любое, чем вы довольны

ЯяяКакаджамбо• 04 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
так,будь ласка
https://www.zara.com/ua/uk/сукня-середньоі-довжини...
Дякую
ЯяяКакаджамбо• 04 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
так,будь ласка
А можете, будь ласка, підказати по розміру 🙏
У мене зверху розмір С, а знизу М. Тож якого розміру сукню обрати 🤔
Весёлая морковка• 04 мая 2025
Ответ дляЖелезобетон
Какое платье классное! Где можно купить такое?
Це Joleen, італійська марка, можна замовити у тих, хто з фабрик Італію возить, багато посередників і тут, і в інстаграм є. Я замовляла у дівчини зі сторінки, що на скріні
Видна міленіалка• 04 мая 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Для моих волос только она и подходит.У меня когда-то был такой фен, потом сломался и я , после многочисленных проб и ошибок, снова к нему вернулась
Он без вращения ? Так кажется
Стигла полуниця• 04 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
прям свiтиться?
Внизу бутылки прикреплен фонарик 🔦 его можно снять и пользоваться
_Астрея_• 04 мая 2025
Ответ дляНе пью, не курю
По 10 грн у бабуси 21 розочку.
Какие же красивенные розы!
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 мая 2025
Ответ дляНе пью, не курю
По 10 грн у бабуси 21 розочку.
это точно не с кладбища?
Дона Ко Ко• 04 мая 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Он без вращения ? Так кажется
Без.
Пишу каліграфічно• 04 мая 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Так
Ткань под винтаж. Летняя.
Козырек удлинен немного, женский вариант.
Мишка-шалунишка• 04 мая 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
сукня доволi вiльна в стегнах,то берить С
в мене ОГ 95 десь, то я беру завжди сукнi в Зарi М

на тему ще i зiрку морську знайшла))
https://img.kwcdn.com/product/fancy/29fb86ef-bde9-...
ЯяяКакаджамбо• 05 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка

на тему ще i зiрку морську знайшла))
Дякую)
Сладко-соленая• 05 мая 2025
Ответ дляЧорнобаївка
яку саме купили? якщо карликову, то ще нормально. Висока заглушить і траву, і конюшину.Ну, і траву ж косити треба регулярно, коли тим волошкам цвісти?
Різну купила. Трава низькоросла газонна змішана з білою садовою конюшиною. Ще багато додавала насіння маленьких ромашок. Тепер досію волошки. Натикано в дворі, в довільній формі, цибулин крокусів, першоцвітів.
Ми не косим коло дому. Витоптуються стежки і по ним ходим. У нас в горах хата - мазанка.
Все максимально наближене до природи.