Та_шо_ж_таке• 04 мая 2025

Как выжить на такую зп?

С мужем имеем свои квартиры у него своя у меня моя, моя сдается имею с нее доход, общий доход на троих 33тыс. И нам не хватает их на месяц. Оплатить коммуналку зимой тысячи 3, свет 1.300., занятия ребенка 1050в месяц. Пополнить всем счёт на телефон это ещё гривен 800. И все остальное на еду остаётся, и то к 20 числу месяца у нас обычно деньги заканчиваются. А до зп ещё дней 5 остаётся. И как экономить не знаю уже. Убрали кофе каждый день, и вкусняшки сократили перекусы на улице. И все равно не хватает, по кафе и ресторанам не ходим, машины нету, транспортом по городу не передвигаемся город маленький. Как ещё возможно экономить?
Личко Невеличке• 04 мая 2025
Ответ дляОно само купилось
Я вас очень удивлю, наверное, но есть люди, которые привыкли думать в принципе.
О чем думать? Как на пирожке сэкономить? Так не удивите, сейчас много таких людей, к сожалению.
Оно само купилось• 04 мая 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Я не понимаю, что вы хотите мне доказать?
Что я за чертой бедности?
Ну ок - пусть будет так, если вам станет легче
В танке• 04 мая 2025
Ответ дляОно само купилось
Ну а что хорошего, что вы при нормальной зарплате не можете позволить стаканчик кофе за 50 грн, а если и выпьете с подружкой, то наверное будете себя грызть, что финансово не грамотно поступили))
Оно само купилось• 04 мая 2025
Ответ дляВ танке
А почему я должна себе позволять стаканчик кофе? Чтобы что?
В танке• 04 мая 2025
Ответ дляОно само купилось
Вы никому и ничего не должны, но зайти в кофейню, в ресторан сейчас не нонсенс и не событие, обычное дело. Если у вас все время в голове калькулятор работает, вы просто не можете расслабиться вот и все.
Оно само купилось• 04 мая 2025
Ответ дляВ танке
А почему я должна расслабляться?)
Личко Невеличке• 04 мая 2025
Ответ дляОно само купилось
Что я за чертой бедности?
Я пытаюсь объяснить, что если человек экономит на пирожке, то он за чертой бедности живёт. Конкретно про вас я речь не вела, а говорила в целом.
Атятя_тётя• 04 мая 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Серйозно ? Пенсіонерам взагалі нічого не треба ? Одні ліки скільки коштують !
Не кажу що нічого а менше...це був коментар до того що жіночкам вистачає... Про ліки окрема тема...я собі тільки беру на 5-6 тис... щомісяця...того 10-15 на одного це зараз вже нічого
Квітка папороті• 04 мая 2025
Ответ дляОно само купилось
Автор, при таких доходах как у вас - про джинсы по 1200 даже не вспоминают. Секонд- самый оптимальный вариант.
У вас не самый низкий доход для маленького городка. Понятно, что заработать больше вам - очень проблематично. Нужно искать только где сэкономить. Ну или муж пусть ищет варианты.
Серьезно ? Ну да, ещё недавно это был очень даже неплохой доход. Ну а вообще, у нас на семью где-то 45 тыс, и есть курсы ребенка 2500+ карате 700. И вещи не секонд, и авто, и на себя в месяц уход или косметика я могу потратить 1000-1500. И на недорогой отдых на лето откладываем. Поэтому автор просто не экономная. На продукты к стати до 20 тыс, чаще меньше. Но я много готовлю и все покупаю по акциям. Сладости только домашние, потому что магазинные мне не вкусные а вкусные очень дорого.
Ах да, вещи покупаю в ТЦ и себе и дочке, не так часто, как хотелось бы, но на летний сезон выделила на шоппинг на двоих 10 тыс
Задолбулька• 04 мая 2025
Так у вас ще дешева комуналка. Приватний будинок. За газ5000 взимку, за електрику не менше 3000
Жена брата Админа• 04 мая 2025
Ответ дляЗадолбулька
Так, може, у Вас будинок великої площі?
Автор же говорить про квартиру у старому фонді, вони зазвичай не більше 70 кв. м (3-кімнатна).
Задолбулька• 04 мая 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Так, може, у Вас будинок великої площі?
Тих самих 70кв.м.
Задолбулька• 04 мая 2025
А ще сад, город- теж прірва для грошей.
Персики, Абрикоси, виноград- дістали по дупі в усьому році від заморозків. Бо не буду ж я тратити сусідів димом вологої соломи- аби врятувати сад від заморозків
П.С. Редиску зжерля тля))
Моркви десь штуг 49 зійшло з 6 кв.метрів))
Задолбулька• 04 мая 2025
А ще додам. Всі бігають за капустою Агресор. 100 насінин- 200грн.
Та я довбала. Купила в Аврорі Харківську зимову за 7 грн - не думаю, що буде гірша. Насаджу між нею чорнобривців- і буде супер
ДаЗдраПерма• 04 мая 2025
Ответ дляБабульція
На минималке они бы получали с мужем чуть больше 12 тыс. на двоих.
+ сдача квартиры
Жена брата Админа• 04 мая 2025
Ответ дляЗадолбулька
На жаль, зараз чорнобрибці не рятують ні від гусені, ні від тлі, на від білокрилки.
А з дешевого насіння зараз навряд чи щось виросте. Тож якщо вже докладати зусиль для обробітку городу, то й насіння треба купувати якісне.
Задолбулька• 04 мая 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Що ви пхаєте всюди пенсіонерів, які отримають від держави субсидію нехілу.
Не порівнюйте з теперішніми сім´ями, де потрібно оплатити комуналку, військовий податок, навчання діток, медицину, транспорт.
Я сьогодні підвозила сусідку. Маму двох діток. Так вона купила 2 кг шийок курячих на тиждень . Бо дітки зочуть мати телефони, одяг...
А вона працює в Україні ща мінімалку- нема іншого виходу, бо не столиця
Задолбулька• 04 мая 2025
Ответ дляОбережнаЯ
І за ліки. За рецептом лікаря ліки коштують копійки . За програмою ’ доступні ліки’
Задолбулька• 04 мая 2025
До речі, домашній інтернет зовсім невигідно.Пуста трата грошей- бо він практично нікому не потрібен вночі, коли сімя після праці
Краще вже мобільний безлім
ОбережнаЯ• 04 мая 2025
Ответ дляЗадолбулька
А пенсіонери, що не люди ?! Можливо хтось і отримує ’ нехілу’ субсидію. Думайте, що пишете !
Задолбулька• 04 мая 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Люди. Але мають стабільність- пенсію!
ОбережнаЯ• 04 мая 2025
Ответ дляЗадолбулька
Слухайте, якщо не знаєте, то не пишіть. Чи ви хочете позмагатися з програмою ’ доступні ліки ’ з онко препаратами
Задолбулька• 04 мая 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Онко?
Вони теж безкоштовні
ОбережнаЯ• 04 мая 2025
Ответ дляЗадолбулька
Люди. Але мають стабільність- пенсію!
Вам би на місяць таку пенсію, побачили, як прожити на ню можна
Задолбулька• 04 мая 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Яку?
3000 на людину,
ОбережнаЯ• 04 мая 2025
Ответ дляЗадолбулька
Онко?
Вони теж безкоштовні
Я б вам написала, але краще промовчу
ОбережнаЯ• 04 мая 2025
Ответ дляЗадолбулька
Яку?
3000 на людину,
Так
Задолбулька• 04 мая 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Я б вам написала, але краще промовчу
У мене мама вмерла від онко. Тому, я маю право писаати
ОбережнаЯ• 04 мая 2025
Ответ дляЗадолбулька
То не пишіть, що вони доступні безкоштовно
Задолбулька• 04 мая 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Так
Це немало.
Коли порівняти маму з двома дітками. І мінімалка. Виходить, ще менше. А потреби- більші