Alenka34@• 04 мая в 03:59

У мамы юбилей.

Как считаете 3000 грн это нормальная сумма от меня и мужа? Мы живём отдельно и снимаем квартиру ,у нас двое деток. Сейчас особо нету денег
Businka_11• 04 мая в 04:06
Ну если больше подарить не получится, то смысл этой темы? Дарите сколько можете. Я думаю, маме любой подарок будет в радость
Nil admirari• 04 мая в 04:08
Залежить від того, скільки ви зазвичай даруєте, які подарунки. Ви краще знаєте, як мама ставиться до подарунків і чи не образиться вона. Від двох я би подарувала 5000. Але якщо у вас немає можливості, то даруйте 3000, звісно.
Love_Love_Love_• 04 мая в 04:09
Ну якщо не получається то нормальна. Моя, наприклад, за любу сумму мозг винесла що їй не треба
автор Alenka34@ • 04 мая в 04:11
Ответ дляNil admirari
Я в декреті,чоловік працює на мінімальну
Nil admirari• 04 мая в 04:12
Ответ дляAlenka34@
Тоді 3000 норм.
автор Alenka34@ • 04 мая в 04:12
Ответ дляBusinka_11
автор Alenka34@ • 04 мая в 04:12
Ответ дляNil admirari
Тоді 3000 норм.
Думала взагалі 2000 давати,але думаю що то замало
Nil admirari• 04 мая в 04:13
Ответ дляAlenka34@
Дивіться, як вам краще.Мами такі, що можуть і образитись, дивіться, ви її краще знаєте). А деякі, навпаки, кажуть, щоб нічого не дарували). Але деякі лукавлять, коли так кажуть).
автор Alenka34@ • 04 мая в 04:14
Ответ дляNil admirari
Оце і я думаю. Подарую 3,зекономлю на чомусь. Донечці 3 місяці,в мене проблеми зі здоров´ям,на все треба
Love_Love_Love_• 04 мая в 04:58
Ответ дляAlenka34@
І ваша мама візьме від вас гроші?
Я в шоці, чесно
автор Alenka34@ • 04 мая в 05:18
Ответ дляLove_Love_Love_
І ваша мама візьме від вас гроші?
Я в шоці, чесно
Взяла ,вже привітала
Love_Love_Love_• 04 мая в 05:20
Ответ дляAlenka34@
Взяла ,вже привітала
Ну нехай буде вам здорова багато років і ви і ваша дитина теж!
автор Alenka34@ • 04 мая в 05:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую. У мене дві донечки
Love_Love_Love_• 04 мая в 05:21
Ответ дляAlenka34@
Дякую. У мене дві донечки
Обоє нехай будуть здорові
автор Alenka34@ • 04 мая в 05:21
Ответ дляLove_Love_Love_
І ваша мама візьме від вас гроші?
Я в шоці, чесно
Мені батьки на день народження подарували на 8 тисяч подарунок . Негарно було не привітати
автор Alenka34@ • 04 мая в 05:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Обоє нехай будуть здорові
Дякую. Головне мені прийти в себе,бо важко
Love_Love_Love_• 04 мая в 05:24
Ответ дляAlenka34@
Я просто не розумію чому ви так переживаєте, ви ж сімʼя, вони мали можливість подарувати на 8 то подарували, не мали б можливості то я думаю ви б не образились. Звісно хочеться всім приємно зробити, ну але якщо не получається 🤷‍♀️.
Моя, наприклад, не візьме від мене копійки і що не подаруй, все дорого і нашо ви тратились і ото сто разів повторює. Чесно, мені не дуже це приємно, в нас є можливість. Але її вже не виправиш, то приймаю як є.
Love_Love_Love_• 04 мая в 05:25
Ответ дляAlenka34@
Приходьте в себе і не переживайте за такі дурниці як 1000 грн.
автор Alenka34@ • 04 мая в 05:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Яка тисяча?
Love_Love_Love_• 04 мая в 05:29
Ответ дляAlenka34@
Яка тисяча?
Тисяча різниці.
автор Alenka34@ • 04 мая в 05:45
Ответ дляLove_Love_Love_
Тисяча різниці.
Аааа. Та я зароблю,просто все на гурт. Через місяць чоловік з роботи йде.
oboeva• 04 мая в 06:48
Ответ дляAlenka34@
Кому мало,родной маме? Нормальные матери рады вниманию,а не сумме .
автор Alenka34@ • 04 мая в 09:54
Ответ дляoboeva
Так малр