НичеНипанимаю• 04 мая 2025
Температура 37-37.5 вже більше тижня
У вівторок здала зак, лейкоцити, гранулоцити трохи підвищені, еозонофіли понижені
В сечі багато плоского епітелію, все інше наче норм, по узд пісок в нирках
Уролог сказав не нирки
Це вірус такий зараз ходить?
Уролог сказав не нирки
Це вірус такий зараз ходить?
Вирус. Мы сами заболели и с кем только не общаюсь, практически все знакомые поболели.К тому же болят бронхи.У мужа переросла температура на вторую неделю под 39, появился кашель.Итог- двухстороння пневмония+бронхит.У меня такая же температура как у вас , только еще изредка могу закашляться и начала болеть грудь(у меня не подтвердили воспаление)
НичеНипанимаю
• 04 мая 2025
Ответ дляDasha_R1
Дякую що поділилися
Тобто тиждень була 37, а на другий тільки 39?
Ще такого не чула
В мене тільки вчора горло почало першити, до того тільки температура, ломота трохи. Але переживаю за інше, чи заразна, бо почала лікування іншої проблеми, тепер перервала аби не заразити людей у відділенні і не розумію коли його можна поновити
Ще такого не чула
Ответ дляНичеНипанимаю
Дякую що поділилися
Ще такого не чула
Дней 5 у мужа была Нарастающая слабость(с каждым днем все меньше и меньше сил) - температура 36.9-37.4 стабильно держалась, на вечер 4-го дня начал чуть покашливать, но не придали значения из за курения.На 5-й день начался кашель уже такой сильный.Помимо этого,больше ничего не беспокоило.На 6-й день просыпаемся , а муж вообще будто сам не свой, сил встать с кровати не было , а у него 38.8. Кашель такой , что еле говорить стал. Врач+рентген.Антибиотики неделю, уже легче
НичеНипанимаю
• 05 мая 2025
Ответ дляDasha_R1
Рада що стало краще
Але в мене вже днів 10
Мабуть щось інше
Хіба вірус може так довго не проявлятися
Але в мене вже днів 10
Мабуть щось інше
НичеНипанимаю
• 07 мая 2025
Ответ дляDasha_R1
Сама без понятия.Честно, то я уже наверно ничему не удивлюсь.Выздоравливайте и сходите все таки к доктору
Дякую за спілкування і побажання
Вам теж швидкого відновлення
Звернулася до терапевта, вона сама не знає що воно таке.
Піду ще до інших лікарів, але з огляду на ситуацію в місті, точно не сьогодні
Вам теж швидкого відновлення