Завжди недо...• 04 мая 2025
Можливо є телеграм канал де можна дізнаватись про всі акції як от в Сілтпо нещод
Бо я щось пропустила, зайшла в передостанній день)) які ще бувають акції, зараз дуже потрібно..
Добра всем!• 04 мая 2025
Я цим користуюсь, непоганий. Послухаю може хтось ще кращий порадить. Бо реклами тут тупі про казіно нервують
Запароленое одеяло• 04 мая 2025
сайтом пользуюсь по всем магазинам, приложение тоже есть
сам присылает все акции на почту
Завжди недо...
• 04 мая 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вам треба всі категорії товарів, чи якісь окремі продукти і речі?
В пріоритеті продукти м’ясо, риба, яйця, овочі, каші..
А_я_ЛОЖУ!• 04 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Вище темою яйця за гривню пропонують забрати, але з розмахом магазинів по києву