ПростоБелка• 04 мая 2025

книжка в 2 класі - питання чи варто допомагати дитині

дитина місяць тому отримала книжку для прочитання.
70 сторінок, але там є малюнки.
не читала її і все, хоча я нагадувала.
нагадувала пару днів вже по пару раз.
ні і все.
сьогодні вмовляла від ранку. біля 17 вечора почитали разом (!) 10 сторінок і все. дочка сказала, що не хоче читати. хоча читати вміє і може.
я сказала, що не буде мати морозива тиждень тоді.
Питання: в інтернеті є тести, за якими вона може запамятати відповіді. Але я не знаю, чи варто їй давати. З одного боку це краща оцінка. Але вона буде знати, що можна не робити, не вчити, не читати, і мама все порішає.
Порадьте чи показувати їй ті тести онлайн по книжці.
Иванка Бур• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
та я вже прошу з нею разом читати. не хоче і все.
а просто їй читати, коли вона тікає, не слухає - ну це ж бред
Ну дитина розуміє, що домашнє завдання треба виконувати?
Що при невиконанні ставлять 1 бал?
Губной рояль• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
вона взяла книжку і прочитала.
потім я задала декілька питань і вона на все відповіла
ну добре... вважайте, що дитина прочитала всю книгу. Наївність деяких батьків просто дивує...
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви книжку читали?
так, я після неї прочитала і тому і питала дещо її
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ дляГубной рояль
думайте що хочете.
вона з біблеотеки сама брала книги декілька раз і читала їх сама
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Мда…
Тобто ви не довіряєте своїй дитині ?
Попельшка• 04 мая 2025
А де це в 2 класі ставлять оцінки ?
Губной рояль• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
думайте що хочете.
90% дітей початкової школи беруть книги в бібліотеці. І 90% з тих дітей не читають ті книги.
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Мда…
Тобто ви не довіряєте своїй дитині ?
ні, я запропонувала їй, що деякі моменти повторимо, щоб допомогти їй з тестом. і тоді я почала щось повторювати, а вона все знала і памятала дрібні деталі)
Злюка-закусюка• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
щоб оцінку кращу отримати..
Познакомьте ребёнка лучше с аудиокнигой
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ дляГубной рояль
і такі книги також є.
Губной рояль• 04 мая 2025
Авторе, яка швидкість читання у вашої дитини?
Угги в горошек• 04 мая 2025
Що за книга?
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
А навіщо ви все це робите?
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляГубной рояль
Я з вами не згодна.
Злюка-закусюка• 04 мая 2025
Ответ дляГубной рояль
З дитиною 7-8 років треба читати. Сидіти і слухати, як вона читає вголос, слідкувати, щоб читала правильно. Кожен день хоча б по 10 сторінок. Не розумію батьків, які не можуть виділити 15 хвилин на читання з дитиною.
Не со всеми нужно. Для просто читать моему достаточно было интересной книжки
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А навіщо ви все це робите?
коли нам задали перший раз - я не знала, що вона може прочитати і запам´ятати
а вона прочитала і все памятала. тоді це був Доктор Дулітл
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Не нам, а їй!
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не нам, а їй!
ну так)
Карамбулкул• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Перепрошую, але дитина у другому класі повинна бути більш контрольованою, ваша робить тільки те, що хоче. В подальшому проблем буде тільки більше. Поясніть дитині, що є обов´язки, а не тільки її бажання.
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
ну так)
Навіщо ви берете відповідальність за навчання на себе, якщо це відповідальність дитини?
Вона через рік не зможе домашню зробити без вас і буде труситися за оцінки
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
їй пофіг на оцінки. на жаль
Пишущаяся• 04 мая 2025
Я бы давно включила аудиокнигу.
И тесты после этого поискали бы вместе в интернете. И прошли для тренировок.

То есть я сижу рядом, ребенок отвечает (я слежу что бы не гуглил и тд). И если запомнит ответы - это улучшит оценку. Но не факт что учитель в школе сделает такие же вопросы
Этожзвяздаяегообожаю• 04 мая 2025
Ответ дляПопельшка
А де це в 2 класі ставлять оцінки ?
Там и где задают читать 100 страниц за 2-3 дня
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
вона тоді прочитала за 2-3 дні, але книжку дали на довший час
Анонимарик• 04 мая 2025
Непедагогічно в 2му класі давати великий твір. Має бути текст, який можна прочитати за один присіст - не більше.
Жена миллионера• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Значить книжка була цікава.
Що задали на цей раз?
Жена миллионера• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
їй пофіг на оцінки. на жаль
А де це оцінки у 2 класі?
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
А де це оцінки у 2 класі?
ми не в Україні
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
Значить книжка була цікава.
Що задали на цей раз?
ми не в Україні. це якогось місцевого письменника книга, не відома
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ дляАнонимарик
можливо. або точно не на оцінку