ПростоБелка• 04 мая 2025
книжка в 2 класі - питання чи варто допомагати дитині
дитина місяць тому отримала книжку для прочитання.
70 сторінок, але там є малюнки.
не читала її і все, хоча я нагадувала.
нагадувала пару днів вже по пару раз.
ні і все.
сьогодні вмовляла від ранку. біля 17 вечора почитали разом (!) 10 сторінок і все. дочка сказала, що не хоче читати. хоча читати вміє і може.
я сказала, що не буде мати морозива тиждень тоді.
Питання: в інтернеті є тести, за якими вона може запамятати відповіді. Але я не знаю, чи варто їй давати. З одного боку це краща оцінка. Але вона буде знати, що можна не робити, не вчити, не читати, і мама все порішає.
Порадьте чи показувати їй ті тести онлайн по книжці.
70 сторінок, але там є малюнки.
не читала її і все, хоча я нагадувала.
нагадувала пару днів вже по пару раз.
ні і все.
Иванка Бур• 04 мая 2025
Я бы не давала ответы.
Не прочитает, получит плохую оценку. Будет исправлять.
Проживет свой опыт
Злюка-закусюка• 04 мая 2025
Почему вы не контролировали, что б она читала по 3 страницы в день? У вас ребёнок не 10м, а во втором классе
ПростоБелка
• 04 мая 2025
Ответ дляSo_so
Не слишком долгосрочное планирование для ребенка во 2м классе? Прочитать книгу на 70 страниц. Это в школе сейчас такие требования?
не зрозуміла питання. книгу дали досить давно
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Це жарт?
Ви готові вже в 2 класі показати дитині, що важливіша оцінка ніж відповідальність і знання?
Я б на вашому місці подовжувала б нагадувати. Не читає, ну то заробляє погану оцінку. Все чесно. Відповідальність не береться з нікуди.
ПростоБелка
• 04 мая 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
минулу книжку на 110 сторінок вона прочитала сама за 2-3 дні
ПростоБелка
• 04 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це жарт?
та куди вже нагадувати.. вже вечір..
якби вона прочитала то точно дала б тести, а тут відчуваю, що не треба
Злюка-закусюка• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Бывает. Та книга ей зашла. Эта нет. Поэтому вы должны были контролировать
ПростоБелка
• 04 мая 2025
Ответ дляSo_so
Это задали в школе?
Когда бы её не дали, ребенок во 2 классе не может сам методично распланировать чтение 70 страниц.
вона вже читала і більші книги
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
та куди вже нагадувати.. вже вечір..
А навіщо давати тести?
ПростоБелка
• 04 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А навіщо давати тести?
щоб оцінку кращу отримати..
НашлаПерепискуМужа• 04 мая 2025
По тій книжці є тести чи що? Не зрозуміла. Мій теж не дуже любить читати хоч читає добре і розуміє прочитане...але ми домовилися що хоча б 5 сторінок ...якщо цікаво дуже то читає більше
Чеширская кошечка• 04 мая 2025
Может чтиво не интересное? Моя в 7 классе, иногда нудотину я читаю ей вслух. Сама читает (глотает) то, что ей интересно, остальное из-под палки.
А я с Рио-де-Житомира!• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
щоб оцінку кращу отримати..
Для чого? Головне , щоб дитині було цікаво, тоді сама буде читати
Губной рояль• 04 мая 2025
З дитиною 7-8 років треба читати. Сидіти і слухати, як вона читає вголос, слідкувати, щоб читала правильно. Кожен день хоча б по 10 сторінок. Не розумію батьків, які не можуть виділити 15 хвилин на читання з дитиною.
Иванка Бур• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
щоб оцінку кращу отримати..
Ну так её же не интересует лучше оценка.
Ребенок ведь знает, что за невыполненное задание получают 1 Бал?
ПростоБелка
• 04 мая 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
є в інтернеті вордвол з тестами
Губной рояль• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Ага... це ви так думаєте.
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
щоб оцінку кращу отримати..
Ви не розумієте, що такими діями дитину вчите з 2 класу, що важливіше оцінка, ніж знання.
Ще й вчите її обманювати
ПростоБелка
• 04 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ще й вчите її обманювати
та я вже прошу з нею разом читати. не хоче і все.
а просто їй читати, коли вона тікає, не слухає - ну це ж бред
ПростоБелка
• 04 мая 2025
Ответ дляГубной рояль
Звідки?
вона взяла книжку і прочитала.
потім я задала декілька питань і вона на все відповіла
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Так нехай не читає і заробляє свою 1.
В чому проблема?
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
вона взяла книжку і прочитала.
А ви книжку читали?