ПростоБелка• 04 мая 2025

книжка в 2 класі - питання чи варто допомагати дитині

дитина місяць тому отримала книжку для прочитання.
70 сторінок, але там є малюнки.
не читала її і все, хоча я нагадувала.
нагадувала пару днів вже по пару раз.
ні і все.
сьогодні вмовляла від ранку. біля 17 вечора почитали разом (!) 10 сторінок і все. дочка сказала, що не хоче читати. хоча читати вміє і може.
я сказала, що не буде мати морозива тиждень тоді.
Питання: в інтернеті є тести, за якими вона може запамятати відповіді. Але я не знаю, чи варто їй давати. З одного боку це краща оцінка. Але вона буде знати, що можна не робити, не вчити, не читати, і мама все порішає.
Порадьте чи показувати їй ті тести онлайн по книжці.
Обижулька• 04 мая 2025
Ответ дляИванка Бур
Я бы не давала ответы.
Не прочитает, получит плохую оценку. Будет исправлять.

Проживет свой опыт
Оценки во 2 классе не ставят. Им по барабану
Обижулька• 04 мая 2025
Ну я делаю так - пока не прочитает N-количество страниц, телефон, компьютер не получает. Или за 1 стр столько-то минут телефона.
Творю чудеса• 04 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
А де це оцінки у 2 класі?
У моєї дитини вже в першому класі з нового року були оцінки, київська школа. І домашні завдання були, які називалися ’тренувальні вправи’)
Иванка Бур• 04 мая 2025
Ответ дляОбижулька
У автора ставлять
Жена миллионера• 04 мая 2025
Ответ дляТворю чудеса
А зараз дитина в якому класі? Бо мій в 7 і не було оцінок в 2. Може у тих хто старший і були оцінки )
Творю чудеса• 04 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
У 8. Школа київська. Табелі почали давати з 2 класу, у 1 за друге півріччя оцінки виставили у кінці щоденника, де надрукований табель. А в сам щоденник з січня ставили. Перший місяць чи два лише хороші, потім більш об´єктивно почали оцінювати.
Жена миллионера• 04 мая 2025
Ответ дляТворю чудеса
Ну 8 це ще по старій системі, тому і оцінки. А 7 вже нуш, початок. В нуш оцінки не ставлять до 5 класу. Тому в спитала. Якби Автор одразу написала що школа не в Україні то питань про оцінки ніхто б не ставив.
автор ПростоБелка • 04 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
та просто питання було не в оцінках. дочка дуже розумна, але оце..
вона помилась і пішла малювати.. маючи на завтра завдання - вона просто малює.
не хоче ні читати, ні щоб я читала.
вчиться добре, має 5 і 6. просто ’на льоту’ схватує, але з її впертістю мабуть зіпсує собі оцінки
Жена миллионера• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
не хоче ні читати, ні щоб я читала.
Хай зіпсує. Це ж не старші класи де оцінки вже важливі для вступу. Може тоді почне щось робити вчасно
Не робіть за дитину її справи. Можете нагадувати, але самі за неї не читайте, не робіть нічого.
Попельшка• 04 мая 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Там и где задают читать 100 страниц за 2-3 дня
Вже нижче бачу що автор не в Україні, тому і 2 клас може не наш 2.
Зяблик протестант• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
думайте що хочете.
вона з біблеотеки сама брала книги декілька раз і читала їх сама
Я за разумный подход. Если она вообще не хочет читать, пусть получает плохую оценку.
Но если она с удовольствием читает и не хочет только эту конкретную книгу, то я бы показала тесты.
Я с 5 лет читаю очень много, но есть книги, которые я не согласна читать, даже под дулом пистолета.
Попельшка• 04 мая 2025
Ответ дляТворю чудеса
Коли?
Моя зараз в 2 класі в Києві, ніяких оцінок і читання такого великого немає
Все. Бачу відповідь.
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
їй пофіг на оцінки. на жаль
Так це ж прекрасно!