Та легко!• 04 мая 2025

Крадіжка в магазині підлітком

Син підліток вкрав в магазині товар на суму 300грн, коли зайшов іншим разом в той самий магазин по камерам впізнали, охорона затримала, визвали поліцію, визвали батьків склали адмін протокол.
Навіщо взяв? Відповідає, що виникло бажання, взяв, просити гроші на покупку було соромно.
Не маргінали, гроші кармані якщо просить отримує, гаджети, одяг, велосипед - все є.
В чому моє упущення? Бесіди проводяться, своїм прикладом показуємо що гроші заробляються щоденною працею, ніхто на шару нічого немає.
Як донести до дитини що неможна так робити, щоб зробив висновки правильні та не пішов по наклонній? 🤨
Ms. Похвала• 04 мая 2025
А ви вважаєте, що він не зробив ще?
Я не в теме• 04 мая 2025
Научите не возвращаться на место преступления.
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ваше упущення в тому,що гроші у вас треба просити. А вони просто мають бути,кожен місяць оговорена сума. І без прохань, докладних оповідей на що саме і прив´язки до досягнень та послуху
Прибираю щодня• 04 мая 2025
сейчас вам накатают вину аж бегом
а по теме - просто ему захотелось
Витворунка• 04 мая 2025
У меня крестник так делал из спортивного интереса ,лет 13-14 ему было . При этом в кармане деньги были. Но это у них как соревнование на слабо. После того как поймали больше не делает
Да_Я_ТакаЯ_• 04 мая 2025
Так было ж уже... Зимой строчили.
Прибираю щодня• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
сколько вы в месяц даете?
автор Та легко! • 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Дідусь кожного місяця дає фіксовану суму у конкретну дату, тобто можна почекати і купити.
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляПрибираю щодня
сколько вы в месяц даете?
Не має ніякого значення скільки даю я,важливо, щоб саме ви у вашій родині визначилися із сумою ,яку ви зможете виділяти регулярно.
Треба ось так• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Где это написано?
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляТа легко!
Тоді справді можна почекати. Чому саме дитина не стала чекати?
Прибираю щодня• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
одному хватает сто в неделю, другому - 500 на раз мало, воет постоянно
по тысячи в день выделять не могу
плохая мать?
автор Та легко! • 04 мая 2025
Ответ дляПрибираю щодня
сколько вы в месяц даете?
Скільки просить - їде з друзями в Мак отримує суму, треба на день народження йти також, на перекус/булочку скільки просить перераховую
Байрактарна• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Тому що він дитина!
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляТреба ось так
Где это написано?
Це психологія та фінансова грамотність
автор Та легко! • 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Немає пояснення
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляПрибираю щодня
по тысячи в день выделять не могу
плохая мать?
Розмір суми не важливий,важливо що дитина може розраховувати на певну суму у певний день і планувати свої витрати. Розумієте?
Треба ось так• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Це психологія та фінансова грамотність
фінансова грамотність- это когда просто так падают деньги с неба?
По умолчанию?
автор Та легко! • 04 мая 2025
Я просто у відчаї, чесно
Мати драконів• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Це психологія та фінансова грамотність
В чем тут финансовая грамотность? В том, что ребенка приучают к тому, что за «красивые глаза» он получает деньги?
Прибираю щодня• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
я вам написала конкретно с цифрами
не все умеют планировать
Понимаете?
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляТа легко!
Немає пояснення
Ось про це в треба поговорити
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляТреба ось так
По умолчанию?
Фінансова грамотність- це розуміння яким чином вкладати свої бажання у конкретний бюджет
So_so• 04 мая 2025
У меня было так организовано - своя карточка у дочки и в начале месяца я переводила сумму на её месячный бюджет, на все расходы такого плана.
Треба ось так• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
А понимание о заработке когда будем прививать?
Пописанная парта• 04 мая 2025
Ответ дляТа легко!
На момент крадіжки в нього не було грошей?
Мати драконів• 04 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Так ребёнок автора получает фиксированную сумму ежемесячно, которой бы хватило на покупку этой вещи. Но ребёнок почему то не стал ждать этот день и украл.
Тільки не про гроші• 04 мая 2025
Я колись вкрала, щоб довести подружкам, що я можу, я крута і не страшно, гроші були купити, родина ок, я дура.
Вкрала лаки для нігтів на розкладці на ринку, рік так 1997-98, побачив якийсь банабак, що продавав, потім бігла тікала, перелякалася, більше ні-ні, була наука.
Лялькодзьоб• 04 мая 2025
Ответ дляМати драконів
Саме так, спочатку дитина вчиться користуватися тим грошами,які не заробила,а потім вчиться заробляти
автор Та легко! • 04 мая 2025
Ответ дляПописанная парта
Не було, каже