Дрібка щастя• 04 мая 2025

Две пары трусов это сколько?

2 трусов или 4 трусов?
ФрекенБок• 05 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
А колготы?
Адин штук😁
Пургену мне• 05 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
А колготы?
Вище все писала, і про колготи і про брюки і про спідницю і про все, що я надягаю на свою дупу. І навіть про ліфчик, який я на дві сісяо натягую.
Пара це два. Незалежно від кількості отворів, методів крою, способу одягання і т.д.
Ксерокопия ночи• 05 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину

Аааааааа
’Дайте мне вон ту пару трусов’ это как раз и есть верная просьба.
И продавец принесет Вам ОДНИ трусы!!!!!
Не бейтесь так головой, вы и так не очень умная)
МЕСТО_Встречи• 05 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину

Аааааааа
И продавец принесет Вам ОДНИ трусы!!!!!
а я хочу ДВЕ по правилам математики
Пургену мне• 05 мая 2025
Може з продавалки запросимо продавців білизни? Сумно якось стало, треба свіжа кров.
Ксерокопия ночи• 05 мая 2025
Кошмар, народ со вчерашнего дня трусы посчитать не может))
МЕСТО_Встречи• 05 мая 2025
Ответ дляOlga_72
Я зараз в торговому центрі на роботі. Заради цікавості зайшла в 6 магазинів що торгують трусами. На запитання мені потрібна пара трусів всі показали 2 одиниці товару.
та то вони не розбираються
Olga_72• 05 мая 2025
Ответ дляПургену мне
Ні, я не парую непаруєме.
Труси рахую в штуках.
Товар вимірюється в одиницях. Штука використовується тільки якщо треба щось відокремити однорідне від іншої кількості.
Баба на горошині• 05 мая 2025
Ответ дляOksania_mama
20 страниц комментариев!
И ни одного от автора ))))
Пургену мне• 05 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
И ни одного от автора ))))
Отце тролінг найвищого левела.
Баба на горошині• 05 мая 2025
Ответ длякотопёс
А вот ещё забыла спросить! А пара чемоданов это сколько? Там тоже две половинки!
МЕСТО_Встречи• 05 мая 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
тут годами не могли ленту сантиметровую посчитать, от 0 или 1, а тут только 1 день
Пургену мне• 05 мая 2025
Ответ дляOlga_72
Ну от мені треба відокремити пару трусів на дві штуки. Одні зранку одягну, одні ввечері.
Баба на горошині• 05 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Сейчас девки от стоматолога придут, расскажут как им зубы считают)))
Думаю сразу по 12.
Уже .
Обязали оплатить все 24 брекета .
Пробовала доказать, что челюстей пара - не прокатило ))))
Olga_72• 05 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Уже .
Обязали оплатить все 24 брекета .
МЕСТО_Встречи• 05 мая 2025
Ответ дляПургену мне
а мужу как говорить, пойду надену пару трусов или только половину
Кусюче сонечко• 05 мая 2025
Ответ дляПургену мне
Ні, не так. Одні труси надягаєте на одну ногу, другі - на другу. Бо з´ясувалося, що труси надягають на ноги!!!
Olga_72• 05 мая 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Та мабудь продажів нема, бо де ті теми, що не правильно розмір вислали. Я не вірю в те, що так швидко навчились вимірювати. Нові порадниці , нові страждання.
Жинси на дитину• 05 мая 2025
Ответ дляКусюче сонечко
А Вы через голову?????
Ксерокопия ночи• 05 мая 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
И реально ж ни одного поста от автора. Вот это молодец))
Жинси на дитину• 05 мая 2025
Ответ дляOlga_72
Скажите, а можно попросить Вас сходить в магазин за ножницами?))
Баба на горошині• 05 мая 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
чекушка.Такое спросите тоже
Чекушка- это четверть !!!!
Вот и фсьо.
А могли б получить 0, 5 ))))
Поверьте, лучше трусьі штуками, чем парами )))
Баба на горошині• 05 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Девочки, задам вопрос
А две полоски на тесте на беременность это одна или пара?
Зависит от количества пребьівающих )))
Кусюче сонечко• 05 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
А Вы через голову?????
А причому через? НА! Судячи по дописах деяких порадниць
Olga_72• 05 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Так я можу продати. Тільки якщо в мене спитають пару ножниць, то оплачувати будуть за 2 одиниці товару)
Жинси на дитину• 05 мая 2025
Ответ дляOlga_72
А, ясно)))
Баба на горошині• 05 мая 2025
Ответ дляOlga_72
Труси множина, але це 1 одиниця. Це не парна одиниця, тому слово пара до трусів не зовсім підходить. Парні черевики, панчохи, шкарпетки. Тому 1 шт це одна одиниця, труси, колготи одиниця, а не пара. Пара трусів це 2 одиниці. В цьому випадку якщо в комплекті 2 штуки, то це пара.
Ольга, з Вами погоджуюсь від самого початку мого існування на Порадниці .
А це вже на хвилиночку ....мохнатий рік.
Підете в нашу команду ?))))
котопёс• 05 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Уже .
Обязали оплатить все 24 брекета .
Неучи они! Прегдасити к нам мы их научим! Там он уже чемодан собран, брекеты поставлены, дело за малым но главным! Пара трусов это сколько? Вы свежим взглядом скажите нам!
Жинси на дитину• 05 мая 2025
Ответ длякотопёс
УПАКОВКА
Баба на горошині• 05 мая 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Вчера тема в топе, сегодня висит.. Что, так и не разобрались))?

Та короче, трусов много не бывает две пары это 10 шт
Всьо , вы наш Человек !!!!