Молчунья• Изменено 04 мая 2025
Чоловік не любить мою кицьку
У чоловіка патологічна нелюбов до котів. Дивилась тільки що психолога на ютьюб - вона говорить, що це ненависть до жінок і прихований гомосексуалізм. Ненависть до жінок схоже - в нього дуже дивна матір, а от щодо гомосексуалізма не знаю - він доволі активний зі мною, навіть занадто.
Результат:
вже голосів:
215 (63.05%)
Просто не любить котів
114 (33.43%)
Чоловік-придурок
12 (3.52%)
Чоловік-гей
Столічна штучка• 05 мая 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
гей не гей, а п дар точно, до гадалки не ходи!
Вооот, я сразу же об этом подумала.))
Слоник-тоник• 05 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Він таке взагалі не любить, не любить гарну білизну на мені, не любить рольові ігри, спонтанний секс не в спальні, ще не любить АС. Може він хоче щоби його?
А что если он бисексуал🤔
Своего не предлагать• 05 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Точно
от правда ну як можна не любити котів. А він аж зубами скреготить як вона проходить повз.
такого нам не треба, я зі своїм чоловіком кожен вечір сперечаюсь з ким кіт сьогодні буде спати
Молчунья
• 05 мая 2025
Ответ дляСлоник-тоник
А что если он бисексуал🤔
Фу
мені здається це такі нечистоплотні люди і вашим і нашим. Все, тепер у мене підозри
Столічна штучка• 05 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Це не я придумала. Чоловіки сприймають котів як жінок. Жінки або як саму себе або як дитину.
Спасибо автор, похоже на правду, судя по некоторым.
Своего не предлагать• 05 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Не любить геїв.
от це вже 100% що гей, це як у випадку, коли чоловік неделюблює твою подругу(а сам хоче її тойво)
Молчунья
• 05 мая 2025
Ответ дляЦигарний шланг
О какой сейчас кицьке речь ?😂
Звичайна сіра дворова
Молчунья
• 05 мая 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Там лекція про всіх домашніх улюбленців - психологічні портрети хазяїв. Мені і про собак сподобалося, бо дуже схоже на правду
Цигарний шланг• 05 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Звичайна сіра дворова
Аааааа , Вы про эту кицьку 😂
Яйцеголовая• 05 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Там психолог і про вас говорила. Якщо жінка не любить котів - то вона не сприймає якусь частину себе. Якщо у жінки ненависть до котів - то була холодна мати
Вам треба голову свою лікувати, і причосу чим швидше тим краще для вас
А психолог молодець, знайшла на чому заробити гроші
Яйцеголовая• 05 мая 2025
Ответ дляМаурита
А якщо психолог несе якусь чухню, як цей діагноз називається?
Те, що вона знайшла свою нішу, на чому заробляти!
Своего не предлагать• 05 мая 2025
Ответ дляЯйцеголовая
теж не любите котів?
Молчунья
• 05 мая 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Мене теж напрягає його зверхнє ставлення до геїв. А ще в нього два дядьки не були ніколи одружені і жили самі все життя, а син від першого шлюбу реально гей - бо вже в універі, а ніколи не приводив дівчину і волосся фарбує
Молчунья
• 05 мая 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Які гроші, просто лекція на ютьюб
Столічна штучка• 05 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Які гроші, просто лекція на ютьюб
Дайте ссылку, интересно.
Молчунья
• 05 мая 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Дайте ссылку, интересно.
Це руснява психолог. Ірина Ковальова. Что расскажет о человеке выбор питомца
сама себе прекрасная• 05 мая 2025
А я скажу так: я не люблю людей, які не люблять котів. Я реально цього не розумію і не можу прийняти. Вважаю таку людину жорстокою, дивною, не спілкуюсь з такими
Молчунья
• 05 мая 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Так, мій чоловік дивний і я вже 10 разів пожалкувала що вийшла за нього. І все таки котики - то індикатор.
Ну ниче се• 05 мая 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Класна тема!
Ви теж не про ту ’кицьку’ подумали?
Ну ниче се• 05 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Про гея я прямо таки аж задумалась. Не помічала за ним, хоча є в нього яскраві зелені штани, що носить влітку, але все інше просте класичне, мужній, не манірний, на спорті, але не качається, одна пара взуття
маскується
Ну ниче се• 05 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Мій мою теж, не гладить і не цілує.
І куні не робить? Ірод
Злива інформації• 05 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Мій мою теж, не гладить і не цілує.
й не лиже ?
Ms. Dolly• 05 мая 2025
Так воно і є, я на свого дивлюсь і думаю -котів не любить терпить, і до жінок теж так , бо мати мʼ яко кажучи дивна та і не було іі в його житті , гей чи не гей не знаю , якось він іх активно засуджує🤣
Злива інформації• 05 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Чоловіки що люблять котиків вміють любити жінок. Це теж психолог сказала
Мій чоловік не любить котів, мене любити вміє
Мошей ницца• 05 мая 2025
Автор, а в том видео психолог не говорил о скрытом нарциссизме таких мужчин?
Молчунья
• 05 мая 2025
Ответ дляMs. Dolly
Значить теж схоже латентний
ці свекрухи кончені
Міряю від одиниці• 05 мая 2025
Ответ дляМаурита
Мохнатку?
Її. На яку труси непарні одягають, з сусідньої теми.
Я була впевнена, що про неї йдеться, тому і проголосувала за гея.