Молчунья• Изменено 04 мая в 23:59
Чоловік не любить мою кицьку
У чоловіка патологічна нелюбов до котів. Дивилась тільки що психолога на ютьюб - вона говорить, що це ненависть до жінок і прихований гомосексуалізм. Ненависть до жінок схоже - в нього дуже дивна матір, а от щодо гомосексуалізма не знаю - він доволі активний зі мною, навіть занадто.
Результат:
вже голосів:
215 (63.05%)
Просто не любить котів
114 (33.43%)
Чоловік-придурок
12 (3.52%)
Чоловік-гей
Не против• 05 мая в 10:40
Ответ дляЛизочек
ну как вам сказать, почитайте про прачечные Магдалины.
Читала. А также знаю что такое их школы.... и как бы да...
Так-то я вообще считаю что любить собак - это диагноз. Всю жизнь так считала... А здесь прямо убеждаюсь каждый день в этом.
Помидорина• 05 мая в 11:43
чуєте, а як жінки кицьок не люблять то вони теж тойво... ну.... геюги ?
Янгол в камуфляжі• 05 мая в 12:57
Ответ дляPrervana
Покажите ему это фото. Если впадет в состояние берсерка - точно пдрс!
А как это берсерка ?
Молчунья
• 05 мая в 14:55
Ответ дляПомидорина
Ні, жінка себе асоціює з кішкою - неприйняття себе, травми дитинства, не може по справжньому любити ні себе ні інших.