Все буде Україна• 05 мая в 01:05

Гомосексуалист?

Попался мне мужчина, любитель лизать задницу, все остальное его не интересует
Тракторні війська• 05 мая в 01:16
Советчик
Борода• 05 мая в 01:16
Жополиз
СамавиховуюКота• 05 мая в 01:25
😂 ну, знаете ли , у каждого свои предпочтения 😁 Не обязательно ориентация ))
Аніл• 05 мая в 03:34
Ну раз Вам лиже, то не зовсім гомо... Скоріш БІ. Я теж бі.
Аніл• 05 мая в 05:38
Ответ дляБорода
Жополиз
А Вам хіба не подобається коли анус,глибоко...?!! Тим більш коли жінка,або чоловік добре поголений
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 мая в 07:58
хотя б богатый извращенец?
Борода• 05 мая в 12:27
Ответ дляАніл
Не пробувала. Чому ви вважаєте, що всі мають сповідувати жопні ігрища як ви?
Аніл• 05 мая в 17:27
Ответ дляБорода
Ніхто не каже сповідувати. Річ у тому щоб спробувати! А то ми по завєтам совка,осуджуємо книжки що не читали, картини котрих небачили)
Доросла дівчинка• 05 мая в 18:01
А чому не запитати у кавалера? Чи спати норм, а задавати питання - не норм))) Якщо вам не подобається, то можна сказати ротиком)))
Аніл• 09 мая в 05:06
Ответ дляДоросла дівчинка
Не дуже дівчата зотять ротиком щось робити)