Вчора ввечері різко підвищується тиск,тошнота,трусило все тіло. Які ліки для Вас найдієвішим в такому випадку?
Идем к кардиологу, обследуемся и получаем назначение.
Давление у вас не ужасное, но почечное слишком повышено в смысле разницы межу систолическим и диастолическим. Нужно искать причину, может у вас с почками или надпочечниками что-то, может с сосудами. Не надо играться. Сходите к доктору.
PodolyankaUA• 05 мая в 16:11
Ответ дляAlenka34@
Я думала помру
Дістолічне значення АТ може підвищуватися при стресі, тривожності. А також, якщо є тахікардія.
Пройдіть добовий моніторинг АТ.
Зверніться до сімейного лікаря.
У мене гіпертонія, щоденно приймаю антигіпертензиані препарати. Але і на гіпертензивних препаратах все одно щодня підвивується АТ. Симптоматику, яка супроводжує підвищений або високий тиск відчуваю часто - це нудота, головний біль, трясе теж (може бути озноб), оніміння лівої руки і лівої половини обличчя, може бути стискаючий біль в ділянці серця, запаморочення.
Пройдіть добовий моніторинг АТ.
Зверніться до сімейного лікаря.