Украиночка• 05 мая 2025
Напухла щока від зуба
Треба зробити КТ і з ним йти до лікаря, чи записуватись до лікаря спершу?
МояХатаЗкраю• 05 мая 2025
Треба йти в поліклініку і в реєстратурі озвучити проблему.
Вас скерують куди треба.
Зазвичай спочатку лікар, потім знімок, знову лікар.
Вас скерують куди треба.
Бідося• 05 мая 2025
До лікаря спершу. Він точно знатиме після огляду, КТ якої ділянки потрібно робити.
Мозговая пилочка• 05 мая 2025
Ну рентген само собою найкраще мати, бо деякі лікарі умудряються без рентгену працювати, такими знавцями себе вважають. Але якщо напухло, є можливість відразу попасти до лікаря без черги, то краще показатися лікарю, щоб вже він знав про вас. А якщо черга, то можна ходити, займатися рентгеном. Я так думаю...
Чудовий каламбур• 05 мая 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Зачем рентген?
Бентливуман• 05 мая 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Зачем рентген?
Больше денег заплатить.
Ни разу не делали ни рентген, ни кт при таких вводных. Стоматолог и так видит какой зуб проблемный. А отёки у меня были несколько раз: флюс на шестёрке и пока лезли 8 нижние вообще ужас😀
Мозговая пилочка• 05 мая 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Зачем рентген?
Дуже важливо, подивитися чи є зміни в корені, чи є кіста, що з пульпою, якщо вона є...
Чудовий каламбур• 05 мая 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Это решит врач, а не женщина на форуме
Мозговая пилочка• 05 мая 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Это решит врач, а не женщина на форуме
Зробіть висновок про компетентність багатьох лікарів: люди розказують, що багато випадків, коли лікар не той зуб вирвав, що пацієнт просив. До лікаря прислухаються, але всі його дії і рекомендації мудрі люди перевіряють!
І що він там рішить без рентгена
Такий нюансів бачити він не може!
І що він там рішить без рентгена
Такий нюансів бачити він не може!
Чудовий каламбур• 05 мая 2025
Ответ дляМозговая пилочка
І що він там рішить без рентгена
Такий нюансів бачити він не може!
І що він там рішить без рентгена
Такий нюансів бачити він не може!
Все чаще убеждаюсь что не нужно пациентов просвещать в детали лечения
Мозговая пилочка• 05 мая 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Так, чужий рот, то не я. Головне 💰
Дюйм оф о4ка• 05 мая 2025
Ответ дляБентливуман
Больше денег заплатить.
У стоматолога вместо глаз рентген?)
Украиночка
• 05 мая 2025
Дякую всім за відповіді. Подзвонила адміністратору в стомат.клініку, сказала краще з КТ приходити, бо для чого туди-сюди ходити лишній раз, ну і лікар точно буде бачити що з зубом. Тим більше, якщо КТ ніколи не робили.
Бентливуман• 05 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
У стоматолога вместо глаз рентген?)
Не всегда, но если есть флюс, например, то стоматолог его не увидит?
Дюйм оф о4ка• 05 мая 2025
Ответ дляБентливуман
Увидит, но рентген обязательный!!! Причинный зуб может быть другим.
Лапка• 05 мая 2025
Ответ дляУкраиночка
В нормальных клиниках свой и рентген и КТ, и врач видит ситуацию на сейчас. Странная клиника