Дайте вподобайок• 05 мая в 13:19

Поведінка начальниці, що за цирк?

На роботі з усіма нормально спілкуємось, на дистанції, про природу, погоду. З колегами тримаю дистанцію. В нашому відділі я сама остання прийшла рік тому, дівчата між собою товаришують і з керівницею теж, давні знайомі, друзі. До мене ніколи не було претензій, я завжди все виконувала справно. Я бачу що вони одна з одною добре спілкуються, напевно в них якийсь і окремий чат є, одна з одною секретами діляться, подруги одним словом. Ну не в цьому суть. Ми з начальницею в одному кабінеті і з нами ще одна колега її подруга дитинства. Як я з ними в кабінеті тиша, бояться щось сказати, як тільки я йду, п´ють каву, готують їсти і тд. Тепер ще накипіло за розподілення завдань. Колезі начальниця прямо каже, що треба зробити, мені ніколи. Передає постійно через когось завдання, наче ми з нею не бачимось. Ми приходимо на роботу, вона мовчить сидить, я роблю свої задачі, а потім виявилось що ще одна задача була але мені про неї не сказали бо вона в неї на компі була(нова задача прилетіла) і я сама мусила про неї здогадатись. Мовчить а потім претензії що не роблю нічого.
автор Дайте вподобайок • 05 мая в 17:35
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вона гидує з вашого компа файл? Це пппц😳
Не гидує, а просить щоб інші перекинули мій файл , щоб не я
автор Дайте вподобайок • 05 мая в 20:59
Ответ дляДелайКак_Я
У меня тоже на работе начальница со странностями. Мы сидим рядом столы на расстоянии метра, и она пишет мне в вайбер сообщения, либо же по работе или просто так.
Бля, наша теж так робить
автор Дайте вподобайок • 05 мая в 21:00
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Тобто вас попереджають, що ’Зіна’ буде вам приносити завдання? А звітуєте ви кому?
Начальниці. А передаю ´Зіниними’ руками