Бжоли-бандерівці• 05 мая в 13:39
Оплата гуртожитку
Дівчата, в кого діти планують навчатися в Польщі,як ви плануєте робити оплату за проживання в гуртожитку? Як виявилося, з України не можливо зараз робити оплату саме за проживання. Як дитина буде там,то зрозуміло, зможе сама оплачувати,але зараз потрібно внести за перший місяць і не знаю,як це зробити
Подтяжка• 05 мая в 13:40
В Польше есть знакомые ? Скиньте им на карту гривны, а пусть они оплатят злотые по счету на общежитие