Вишиванка• 05 мая 2025

МВФ советует Украине в следующем году повысить НДС и увеличить налоги для богаты

Поддерживаете?
Однозначно• 05 мая 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Мне пофиг на других людей, как и им на меня. Разница в том, что я не лезу в их карман, а они в мой да.
Согласна ли я на ’прогресивна система змушує ділитися багатих з бідними’? Нет. Я не богатая, а просто хорошо зарабатывающая, не надо меня разводить на деньги. Всем, кто хочет волочить на себе кого-то - желаю удачи)
заробляйте- Ніхто ж вам не заважає
Україна дозволяє таким, як ви, взагалі ухилитись від багатьох податків
В розвиненому суспільстві по іншому.
Можна втратити все і здоровʼя не вічне, а соціальна система дозволить кожній людині жити достойно
Що продавець супермаркету, що айтішнік приносять свій вклад в суспільство. Всі професії важливі
Броніки для Моніки• 05 мая 2025
Ответ дляОднозначно
заробляйте- Ніхто ж вам не заважає
В розвиненому суспільстві по іншому.
Да, все важны. Но зарплата пусть будет согласно усилий, а не коммунизм)
А судя по тому, как вы написали об Украине - вы уже 4й год сидите в Германии на пособиях. Нравится, да?
Свезло так свезло• 05 мая 2025
Ответ дляАноним_1858
многодетных нищеброов кормят бюргеры. те еще терпилы
Так помимо этого, они ж и в Украине не отказались от пособий , одной жопой минимум на двух стульях сидят
Однозначно• 05 мая 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Я приватний підприємець, і в Україні і за кордоном. То ж можу порівняти рівень податків і різницю в системах.
Моє бачення- бачу плюси від прогресивної системи, написала свій досвід семи років
Свезло так свезло• 05 мая 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
А какие такие пособия у многодетных?
По 2100 в месяц на третьего и далее до 6 лет, ну и остальные плюшки в виде бесплатного проезда им и их осеменителям размножителям и т.д. А сколько среди многодетных оформляют нишебродскик пособия, дофига таких, они ж только плодиться умеют, а работают и платят налоги пусть другие. Только не пишите что 2100 это мало, если умножить на количество этих расплодившихся, то сумма итого немалая
Свезло так свезло• 05 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
У нас не настільки розвинена соціалка.

За Ваші податки прикоритні рила катають коханок по Балі і купують їм брендові сумочки.
Только вот эти коханки не мешают своими визгами, криками, беготней, как эти многодетные
ДаЗдраПерма• 05 мая 2025
Ответ дляОднозначно
Багато податків платите закордоном?
90x60x90• 05 мая 2025
Ответ дляАдминко
А багаті - це скільки грошей?
Всі хто вище мінімалки))
Пошаманю• 05 мая 2025
Ответ дляОднозначно
заробляйте- Ніхто ж вам не заважає
В розвиненому суспільстві по іншому.
Кому вы рассказываете? человек поехал в Британию по спонсорской программе, какая бесплатная для украинцев, опять таки, за счет налогоплательщиков и только уже в этой стране поняла, что ей нужно будет платить налог 45% с белой зп. Типичный кочевник, который не всегда смог обмануть систему, вот и психует в теме.
Однозначно• 05 мая 2025
Ответ дляПошаманю
А ясно. Я не читала всі відповіді
Тоді так, що тут пояснювати і кому
автор Вишиванка • 05 мая 2025
Ответ дляОднозначно
заробляйте- Ніхто ж вам не заважає
В розвиненому суспільстві по іншому.
.
Коплю на груди• 05 мая 2025
Ответ дляОднозначно
Ну то спитайте у кращих економістів світу. Така система в Німеччині, США, Канада, Японія, Австалія, Данія, Фінляндія, Південна Корея. і т. д
Там багатші платять більші відсотки податку, ніж бідні
Добре тим, що кожен заробить собі необхідний мінімум для життя взагалі без податків.
Только не в той стране,где зарплата растет только у полиции и депутатов,а для учителей денег нет
В танке• 05 мая 2025
Самі для себе?
Nerses• 05 мая 2025
Ответ дляАдминко
А багаті - це скільки грошей?
Ну дивіться рада -злиденні , судді- нужденні, поліція- убогі, то виходить ви багата.
Для драки• 05 мая 2025
Ответ дляВишиванка
А чем хороша прогрессивная шкала? Тем, что демотивирует людей больше зарабатывать? Или чем?
Чому демотивує? Просто я сумніваюсь, що у нас це буде нормально реалізовано.
автор Вишиванка • 05 мая 2025
Ответ дляДля драки
Подумайте
Для драки• 05 мая 2025
Ответ дляОднозначно
Чому ви мовчите, що платять лише на різницю? А то народ розуміє так, що платиться з усієї заробленої суми. Чому не згадується, скільки всього модна списати в податкові пільги? Садочки, освіта, підвищення кваліфікації, лікування батьків... За цією схемою більшості ’багатих’ держава ще винна буде
З понеділка на дієті• 05 мая 2025
Ответ дляОднозначно
заробляйте- Ніхто ж вам не заважає
В розвиненому суспільстві по іншому.
Не всі айтішніки по 5к заробляють і вони хоч якісь податки платять офіційно. А як пропонуєте брати прогресивні податки з уявного дяді Вані який отримує мінімалку і працює сторожем в садочку. Але вдень працює як, уявімо, плиточник і заробляє не меньше айтішніка, та отримує оплату готівкою. Чи якась уявна Оксана, яка взагалі багтодітна мати і безробітня, але має свій нелегальний салон вдома.
Для драки• 05 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Она считала, что платит около 40%
Так у нас вже 42. І це без НДС, акцизів та іншого
Мама Никитки-2• 05 мая 2025
Ответ дляОднозначно
Аза, я прям бачу як президент США платить велики податки)) прикопав першу дружину на гольф полі і вуаля - податки не нараховуються
Мама Никитки-2• 05 мая 2025
Ответ дляviter33
Цікаво, як прокурори-інваліди (з пенсіями 150+ тис) та судді ( з з/п 300-400 тис) підуть в офшори
Пенсії не будуть підлягати податкам, а судді для себе приймуть чергове рішення КСУ. Це шо в перший раз чи шо?
Спасу мир• 05 мая 2025
Ответ дляАдминко
А багаті - це скільки грошей?
Это если у вас есть деньги на еду.
Для драки• 05 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Подумайте
Що там думати? Як більший податок на РІЗНИЦЮ може демотивувати? Ну а ша бізнес - це взагалі смішно. В мене друг до Голандії виїхав, не може натішитися. Правова але досить давно, у нас тут на той час взагалі жесть творилась. І зараз на неньку не рветься гроші заробляти))) Бо при їх ’високих податках’ чомусь залишається у нього більше, для цього давно існують свої схеми, які знають правильні люди. Причому схеми цілком легальні. І плебс щасливий, що фігурують високі відсотки. І бізнес живе горя не знає
Единорог_помог• 05 мая 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Нас и так мало, украинцев. Вы как из Раши пишете вроде,пусть рождаются дети и так нас уничтожают
Пошаманю• 05 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
В США всегда так было, миллиардеры всегда знают как заплатить меньше, у семьи кардашьянов есть своя церковь, а церкви не облагаются налогами так же.
Мама Никитки-2• 05 мая 2025
Ответ дляАноним_1858
а 22% есв?
Ви його платите?
Ясамаякрасивая)• 05 мая 2025
Ответ дляviter33
Я реально розумію, що вся соціалка України фінансується МВФ, Європою та СШа, всі внутрішні доходи йдуть на війну
І якщо фінансування припиниться (обмежиться), наприклад, з боку США, то десь треба буде шукати ’приховані резерви’
+ після війни треба буде відновлювати житло та інфраструктуру, виплачувати пенсії інвалідам війни, будувати житло для ВПО,... - тобто, витрати лише зростатимуть
І сумніваюся, що до нас прийдуть інвестори з десятками мільярдів, повернуться виїхавші і економіка дико рване вверх - раша під боком нікуди не дінеться, це буде постійний домоклів меч.
резерви говорити??
Мама Никитки-2• 05 мая 2025
Ответ дляПошаманю
Ви думаєте у нас не так?
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
з курсу економіки - ефект буде протилежий, пдв в нас і так самий високий
З чого ви вирішили, що ПДВ у вас ’самий високий’?
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Тим, що дозволяє людям з невисоким доходом економити на податках.
У нас до війни був абсурд - чим вищий дохід, тим нижча ставка оподаткування. Покажіть мені європейську країну, де відбувається так само.
Я живу у Франції. Чим вища зарплата - тим більший податок ти платиш. І це нормально, це допомагає уникнути бідності і ситуації, коли працююча людина в магазині вирішує що її взяти: м´ясо чи масло, бо на те і інше грошей не вистачає.