Вишиванка• 05 мая 2025

МВФ советует Украине в следующем году повысить НДС и увеличить налоги для богаты

Поддерживаете?
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
в нас що не новина, то ще більша %опа, скільки можна
Для абсолютної більшості населення це навпаки - чудова новина. Бо і кого дійсно невисока зпл, це допоможе зекономити на податках.
Ясамаякрасивая)• 05 мая 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Так об этом и речь. Обеспеченный финансово человек свободен и требует каких-то там прав. Зависящий и нищий рад пахать за кусок хлеба, лишь бы не умереть. Верха пытаются держать в стойле
а ще він буде правильно голосувати... за того,хто більше пообіцяє.
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Категорически против. У нас у всех белые зп, довольно таки высокие и это сильно ударит по фонду оплаты труда. И сколько можно, одни должны платить налоги, а другие за эти налоги получать пособия, не хотим кормить нищебродов, многодетных и многодетных нищебродов (два в одном)
А людина категорично проти вас обслуговувати за несправедливо низьку зпл. Сміттєвоз не буде вивозити ваше сміття, двірник прибирати подвір´я, сантехнік ремонтувати зламаний унітаз, вчитель у школі вчити вашу дитину, лікар лікувати, а продавець в магазині - продавати вам продукти. Бо вони всі за вашими мірками ’нішеброди’ і отримують копійки. Не тому, що вони ледачі чи не хочуть працювати. А тому, що хтось дуже ’розумний’ вирішив свого часу, що їм ’и так сойдет’, працювати за копійки. І держава при цьому брала з них ставку податку вище, ніж з того, хто називався на інших. Бо коли ’бізнесмен’ закладає 400% прибутку, то він вибачте, не бізнесмен, а хапуга. В Україні дуже несправедлива оплата праці.
автор Вишиванка • 05 мая 2025
Ответ дляНапланетянка
Вам бы считать научиться... хоть на уровне школы.
Но нет.
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Но нет.
З чого такі висновки ?
Мама Никитки-2• 05 мая 2025
Ответ дляНапланетянка
Тим, що дозволяє людям з невисоким доходом економити на податках.
У нас до війни був абсурд - чим вищий дохід, тим нижча ставка оподаткування. Покажіть мені європейську країну, де відбувається так само.
Я живу у Франції. Чим вища зарплата - тим більший податок ти платиш. І це нормально, це допомагає уникнути бідності і ситуації, коли працююча людина в магазині вирішує що її взяти: м´ясо чи масло, бо на те і інше грошей не вистачає.
Де це ви бачили таке? Ставка податку рівна для всіх. До війни було 18+1,5%
Диви яка я пава!• 05 мая 2025
Все замечательно, в фантазиях налоги с богатых, которые аж 1000 евро зарабатывают, пойдут на соц.сферу, сады, школы и так далее. В реальности, после короткой прогулкой под прокуратурой занюханного райцентра, понимаешь, что ты будешь меньше кушать ради того, чтобы кто-то себе тачки новые брал.
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ дляДля драки
Чому ви мовчите, що платять лише на різницю? А то народ розуміє так, що платиться з усієї заробленої суми. Чому не згадується, скільки всього модна списати в податкові пільги? Садочки, освіта, підвищення кваліфікації, лікування батьків... За цією схемою більшості ’багатих’ держава ще винна буде
Приведіть у приклад конкретну країну.
Я вам можу написати з власного досвіду.
В Україні я платила ПДФО ( 18%) + військовий збір (здається, 1,5 % був до війни). Це те, що утримували з мене. Окремо платив роботодавець, він платив більше.
Що я плачу зараз в ЄС: зразу з зпл бухгалтер відраховує десь 20% на соцстрах,безробіття, нещасні випадки на виробництві, пенсійний. Роботодавець платить за мене як працівника набагато більше за мене. Плюс, після подачі податкової декларації, я отримаю листа із зазначенням суми ПОДАТКУ на доходи, який маю сплатити ДОДАТКОВО. То про яку ’різницю’ ви говорите? В Україні в принципі нема такого податку) І так, за кордоном чим менший дохід - тис менше ти платиш цього податку. В кого дохід на рівні мінімалки та ще й дитина - той взагалі нічого не платитиме. А хто отримує середню чи високу зпл - той додатково платитиме, і чим більша зпл - тим вища ставка податку.
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Не всі айтішніки по 5к заробляють і вони хоч якісь податки платять офіційно. А як пропонуєте брати прогресивні податки з уявного дяді Вані який отримує мінімалку і працює сторожем в садочку. Але вдень працює як, уявімо, плиточник і заробляє не меньше айтішніка, та отримує оплату готівкою. Чи якась уявна Оксана, яка взагалі багтодітна мати і безробітня, але має свій нелегальний салон вдома.
ІТ якраз НЕ платять податки. Вони оформлені як приватний підприємець із абсолютно смішною щомісячною сплатою. Люба людина з зпл у 20 тис грн платила податків із зпл більше, ніж ІТ. І це ненормально.
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ дляДля драки
Так у нас вже 42. І це без НДС, акцизів та іншого
Розпишіть, будь ласка, звідки 42% , які сплачує працівник)
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Бо крім частини працівника є частина роботодавця за кожного працівника. Поцікавтеся - багато цікавого дізнаєтеся. А ще лише у нас можна було цілком офіційно, отримуючи зпл в у.о., оформитися як ФОП і платити копійки замість реального податку на дохід.
Коренная киевлянка• 05 мая 2025
Правильно советуют.
Я бы ещё конские штрафы за неуплату налогов ввела.
Аноним_1858• 05 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви його платите?
все его платят в товарах и услугах
Аноним_1858• 05 мая 2025
Ответ дляНапланетянка
можно подумать, что человек, который не ленится, усердно учится, постоянно развивается, чтобы зарабатывать больше, виноват в том, что кто-то пинает известно что и зарабатывает копейки.
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ дляАноним_1858
Ви правда вважаєте, що поштарка ’пінає’, а голова укрпошти упахується? То чому у першої мінімалка, а у другого мільйони?
Для драки• 05 мая 2025
Ответ дляНапланетянка
Люба людина переливає з пустого в порожнє бюджетні грошики, чи гривники. А ця сфера завозить в країну валюту, тому такі ’преференції’. Не кажучи вже, що люди, які працюють в іт це в основному мобільна молодь, яка спокійно переїде до іншої країни з більш привабливими умовами. У всякому разі так було раніше.
Для драки• 05 мая 2025
Ответ дляНапланетянка
Приведіть у приклад конкретну країну.
Я вам можу написати з власного досвіду.
То приїздіть назад в цей податковий рай))) де зарплата в 1000 ує вже рівень ’ багач’
Для драки• 05 мая 2025
Ответ дляНапланетянка
Та ніхто ж не проти уникнути бідності. Просто дозвольте сумніватись, на що реально підуть ці гроші.
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ дляДля драки
Навіщо? Мене якраз влаштовує система, коли чим більше заробляєш - тим більше платиш. Бо це і є соціальна справедливість. Не буває ’непотрібних’ професій. Люба робота має достойно оплачуватися, щоб людина могла жити на свою зпл. В Україні придумали платить людям копійки, а потім їх же за це і звинувачувати, буцімто вони ледарі. Це несправедлива система, але мало що зміниться, бо українці самі підтримують, коли їх використовують і обманюють. Мені морально в такому важко, хоча моя зпл в Україні була б явно вища за середню.
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ дляДля драки
На що йдуть- це інша справа. Думайте за кого голосуєте, кого обираєте. Але систему оподаткування треба міняти. І треба шукати кошти для утримання країни. Більшість чомусь не задумується, що гроші не беруться ’з тумбочки’, тим більше в державному бюджеті. Україна дуже потребує коштів на війну, на утримання непрацездатних, на медицину, освіту... Подумайте де їх брати? На сьогодні це все фінансується за рахунок інших держав. Але ж не може світ вас утримувати вічно. Треба вже зараз думати де взяти гроші.
Для драки• 05 мая 2025
Ответ дляНапланетянка
Ви справді вірите що будуть платити дійсно багаті і середняк? Що воно дійсно піде, куди треба? По факту просто всі стануть злиднями, навіть ті, у кого раніше щось водилося. І вони вже не зможуть також заплатити репетитору чи майстру за стрижку, які потім підуть куплять щось на базарі чи в маркеті. Сумно це, але така наша реальність, ми живемо зараз за рахунок цієї ’тіні’. Ну перелиють з тіньового бюджету в реальний, далі що? Кинуть в соціальну сферу??? Та десь під черговою адміністрацією поставлять ще пару гарних авто, та й по тому.
Для драки• 05 мая 2025
Ответ дляНапланетянка
Ага, на освіту, на медицину, а потім ще за що лікувати батьків і за який вчити дітей)))
Напланетянка• 05 мая 2025
Ответ дляДля драки
Я вірю, що прижмуть геть усіх. Бо виходу нема. Мені здається, ви просто не усвідомлюєте скільки грошей зараз вливається в Україну і що буде, як це фінансування припиниться. А воно припиниться.
Там-тарарам• 05 мая 2025
тому монобанк пішов під кіпрську юрисдикцію, так всі норм підприємці втечуть, залишаться одні фопи, але якщо Гетьманцев продовжить свою дебільну політику, то виїдуть просто всі у нормальні країни де можна працювати так, щоб гроші були на себе, а не тільки на податки
Там-тарарам• 05 мая 2025
Ответ дляВыФсеВрете
А у кого низкий доход - понизят налог? А минималку сделают суммой, которая не облагается налогом?
теж давно чекаю, таке є в США точно, не знаю ще в яких країнах
Аноним_1858• 05 мая 2025
Ответ дляНапланетянка
неудачный пример. смилянским не станет 99,9999+% населения. а вот если вместо него подставить того же айтишника, или хирурга, коими стать не так уж и сложно, учитывая сколько их в стране, то ваша логическая цепочка становится не такой уж и логической.
автор Вишиванка • 05 мая 2025
Ответ дляАноним_1858
Ваш оппонент немножечко не понимает, что останутся одни почтальоны... так как хирургов просто не будет. А зачем учиться 10 лет, чтобы на выхлопе иметь столько же, сколько и почтальон...
Задираю носа• 05 мая 2025
Ответ дляВишиванка
А чем хороша прогрессивная шкала? Тем, что демотивирует людей больше зарабатывать? Или чем?
Не дает отбирать у бедных последнее, ну это грубо очень конечно..
автор Вишиванка • 05 мая 2025
Ответ дляЗадираю носа
А как это работает? Можете в цифрах написать пример? Богатого и бедного
Задираю носа• 05 мая 2025
Ответ дляВишиванка
В нашей стране возможно не сработает совсем...как в сказке про Чипполино... Бедный работает на богатого получает 20тыс, богатый получает 220 ...перераспределение даст возможность платить зп больше ( бедным ) и платитить налог меньше, так как если платить только себе заработанные выше например 100грн все равно отберут...но я не думаю что у нас это может сработать скорее наоборот государство дает возможность снизить зп бедным, сэкономить на налогах, зато себе начислить по полной программе...