Скіфська пектораль• 05 мая в 17:28
А ви залишаєте чайові майстрам краси?
Чи даєте ви БІЛЬШЕ суми, яку вартує процедура? Манікюр, колорист, бровіст й тд.
Це стосується саме салонів, коли ви отримали послугу й розраховуєтесь з адміном? Ви ще даєте ОКРЕМО майстру гроші чи ні?
Я коли ходила 5 років тому додому до майстра робити вії, я їй лишала БІЛЬШЕ суми. А зараз - в салоні після процедури ти йдеш до адміна, тобі оголошують вартість й там же розраховуюсь по терміналу, готівку не ношу з собою, дуже рідко можу взяти. Це типу потім ще треба знову повертатись до майстра й пхати їй при інших майстрах чи клієнтах гроші - я таке не люблю робити...
А як ви вважаєте правильним? Самі лишаєте на чай чи ні?
Алина-1240• 05 мая в 17:29
Нет, не оставляю.считаю это неуместным, услуга имеет цену, и она не одолжение
Біле пальто• 05 мая в 17:31
Оставляю всегда мастеру по волосам 10€, по маникюру 5€
И нет, я не живу на пособие. В Испании вообще пособия нет
Скіфська пектораль
• 05 мая в 17:32
Ответ дляБіле пальто
А яка загальна сума наприклад манікюр?
Попихтю та й годі• 05 мая в 17:33
В мене майстер знімає крісло, їй не залишаю.
У сина майстер працює на барбершоп, він йому залишає чайові
Святатабожа• 05 мая в 17:33
Ответ дляБіле пальто
По-бохатому, мы все оценили
Біле пальто• 05 мая в 17:35
Ответ дляСкіфська пектораль
А яка загальна сума наприклад манікюр?
Маникюр стоимость 35 евро, даю 40, она только наличку берет. Волосы 100-120 евро картой и 10 даю наличкой. мастер бывает дарит какие то классные средства для волос. То термо защиту, то масло для кончиков.
Я шалунья• 05 мая в 17:38
Взагалі ніколи чайових не залишаю нікому. Тільки за додаткову послугу, яка не є обовʼязком по роботі, тоді оплачую.
Скіфська пектораль
• 05 мая в 17:38
От два дні тому була ситуація - я пішла в салон ( вперше там була) на педикюр. Мені все зробили, я прийшла до адміна розрахуватись, і майстер пішла за мною чомусь, стояла й дивилась як я розраховуюсь, крутилась біля мене, якісь навязливі компліменти сипала ( ніколи такого не було ніде), я спочатку не зрозуміла ЩО ЦЕ БУЛО, а тепер от думаю...може вона чайові чекала?
Я шалунья• 05 мая в 17:41
Ответ дляСкіфська пектораль
Швидше за все.
маска Ілона• 05 мая в 17:43
Ответ дляСкіфська пектораль
Те, що майстер выходить з вами до рецепції - це нормальна практика, майже у всіх салонах так. В деяких приватних клініках також таке зустрічала.
Спочатку вони адміністратору називають послугу, а потім проводжають клієнта.
Я не залишаю на чай.
Скіфська пектораль
• 05 мая в 17:46
Ответ длямаска Ілона
Я не залишаю на чай.
Ну таке що приходять і кажуть адміну про послугу - було, але було ПРОСТО, швидко попрощались і все, а цей раз було якось ...ммм...дивнувато, знаєте, як мій кіт приходить й крутиться біля мене на кухні, отака асоціація
маска Ілона• 05 мая в 17:50
Ответ дляСкіфська пектораль
Може, ви про це думаєте, тому вам здалося, що вона щось від вас хотіла. У будь-якому разі вже пізно, на чай залишають на робочому місці майстра)
Залізний кіготь• 05 мая в 17:55
Нет. Оставляю только девочке, которая делает мне лазерку. 2-3 евро. Остальным не оставляю. Но я за лазер сразу плачу 200, а за маникюр 20. Я ж не буду оставлять 50 центов)
Юпитерная• 05 мая в 18:02
Нет, все уже в цене учтено, это не американские официанты, у которых нет зп, только чай
Отдельно вымораживают таксисты и курьеры, у которых никогда нет сдачи с налички
Щепотка_совести• 05 мая в 18:12
Да, всегда 10-20%. Вне зависимости на салон или сам на себя работает.
Если у администратора рассчитываюсь, спрашиваю могу я картой оставить на чай мастеру.
Ондатрова шуба• 05 мая в 18:16
Ні. Колись хотіла залишити (ефект ’вау’ зробили), а вона відмовилась
Щебетуха• 05 мая в 18:38
ніколи не лишаю. Є прайс / оголошеніа вартість майстром - є оплата, не розумію в чому питання.
Сестра моя працює масажистом, то дуже тішиться як лишають чайові і не задоволена як йдуть клієнти без чайових. Ми по різні сторони барикад ))