Мой_ужин• Изменено 05 мая 2025

Табір, в якому дитина голодувала. Їла лише банан за день і булочку перед сном

Ви б поїхали в такий табір, якби ваші знайомі теж відправляли своїх дітей (а діти дружать між собою)
Заради компанії відправили б?
Чи все таки харчування на першому місці
Ціна дорого
2500 грн день табору..
Стефанія• 05 мая 2025
Ответ дляМой_ужин
Ось таке харчування за 2500 грн в день
це називається голодувала? а що там повинне було бути?
So_so• 05 мая 2025
Ответ дляДу да ду да ду
м´ясо де? хочете сказати що не було ані м´яса, ані риби, ані навіть печінки якоїсь?
Нигде она не была, фото не её, из сети
Ду да ду да ду• 05 мая 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Так у соседа на тарелке суп, не?
Автор кто то кого то разводит. Похоже на шведский стол
звичайно, мені от цікаво, що на сусідніх тарілках
Мама Никитки-2• 05 мая 2025
Ответ дляЛуковая
Ваш ребенок был? Все ок?
Був, в 22 правда. Все нормально там.
ТайТаке• 05 мая 2025
Ответ дляМой_ужин
Ось ще фотка
Ну и? Омлет чай и торт . Завтрак. Пядом подносы с какими то подливами еще.
Выше фото гречки и салата и там явно или срсиска или котлета должны быть .
Звездолётчица• 05 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Ви впевнені, що дитина автора була у 2018-2019 році, як ваші відгуки? Покажіть відгуки за 2023-2024.
у вас в гуглі забанили? шукайте собі.
Діти харчуються 5 разів на день: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря – збалансоване харчування відповідно до нормативних стандартів харчування дітей у таборі.
У меню збалансовані страви, соки та свіжі фрукти, приготовлені згідно стандартів харчування дітей у таборі.
Ду да ду да ду• 05 мая 2025
Ответ дляОмлетик
И я голодала, помню печенье кто-то рассыпал, я подняла, когда никто не видел и сожрала, муравьев обтрусила, жесть просто.
де це такий табір, я, вибачте, при совку їздила, то навіть пломбір давали декілька разів на зміну, завжди було м´ясо якесь, риба дуже смачна (хоча я рибу терпіти не можу), яйця були, харчування було 4-разовим
Пьяная вишня• 05 мая 2025
Ответ дляЛуковая
Вы в курсе, что в каше должно быть масло? А в макаронах соус?
Звідки думка що масла немає в каші? Щодо соуса в макаронах... навіщо? Якщо рибка + макарони навіщо там ще соус додатково? В пюрешке поруч на тарілках є явно м´ясо чи риба в соусі. Подивиться на сусідні тарілки! Просто автор фото відмовилася. Її ж силою не можуть заставити то їсти.
ТайТаке• 05 мая 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Судя по краям чужих тарелок, там линия, дети насыпают, что хотят, сами. Ваш насыпал кашку и мамке прислал, вот, мол, на 2,5к есть нечего
100 проц
Луковая• 05 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Був, в 22 правда. Все нормально там.
Спассибо
Телячі ніжноСті• 05 мая 2025
Ответ дляСтефанія
коммент #88
Кашка-маняшка• 05 мая 2025
Ответ дляМой_ужин
Ось ще фотка
Ваша дитина веган? Там явно було ще щось мʼясне до гарніра.
Привіт з ботойбіччя• 05 мая 2025
Ответ дляМой_ужин
Ось таке харчування за 2500 грн в день
Ваша: ’Как бежала я через мосточек, ухватила кленовый листочек, а как бежала через гребельку, проглотила воды капельку — вот и вся моя еда.’ ?
Ду да ду да ду• 05 мая 2025
Ответ дляВельми шановна
Схоже на виправну колонію, а не відпочинок
у колонії краще годують, подивіться на меню полонених, Гордон знімав відео
ТайТаке• 05 мая 2025
Ответ дляSo_so
Это не в Украине, автор просто набирает обороты.
Где еще гречку дают?
Я не чарівниця вам• 05 мая 2025
Ответ дляAllein74999
Такие все нежные стали. Это не ем, то не хочу… на природе на четырехразовом питании ели все, что не приколочено и на вечер добирали батон+паштет или сгущенку.
Я всегда голодала на общепите. Там вонь была жуткая и липкое все. Никакая природа меня не спасала. (Девяностые)
Стефанія• 05 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
коммент #88
дякую, тоді все ясно))00
Бурундучиха• 05 мая 2025
Ответ дляКіна не буде
Ми чергували в їдальні і крали хліб, щоб поїсти перед сном. Одного разу нас зловила вожата і перед всіма потім чехвостила. І це величезний табір був відомий - Молода гвардія в Одесі. Я часто їздила в табори, але такого жаху ніде не було - лише там
Я была в Молодой Гвардии в Одессе . 1982 год . Нормально там кормили . И хлеб в столовой никто не крал . Да и в столовую дежурить не отправляли .
Тримбулька• 05 мая 2025
Я памʼятаю як ми в таборі були голодні, бо поки накупаємось, нагуляємлсь, то вже зʼїли б і слона.
Да і батьки завжди гроші давали піти щось купити смачне
Вишиванка• 05 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
На фото є гречана каша, макарони, пюре, тістечко, компот, чай, хліб. Де ви там побачили помиї? На якому саме фото?
Макарони з хлібом і компот - це їжа? А в туалет потім як ходить?
Пуста гречана каша і зелений салат - це їжа? Через півгодини після такої ’їжі’ дитина буде голодна.
Третє ’невизначеного’ кольору взагалі блювоту нагадує. Дуже ’поживно’ і ’смачно’.
Ду да ду да ду• 05 мая 2025
Ответ дляMs. Искренность
Не поняла, это вегетарианский лагерь что ли?
там омлет на тарілці, хоча може й вегетаріанський бути, але якщо батьки у такий відправляють, то роблять це свідомо, й знають приблизно, як дитину годуватимуть

в житті не повірю, що авторка відправила дитину навіть не поцікавившись, чим там дітей годують
Луковая• 05 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
Не, ну если для вас сухая каша и макароны норм - давитесь. Мой ребенок такое бы даже в тарелку себе не положил
Телячі ніжноСті• 05 мая 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Это даже не ее фотки

Посмотрите коммент #88 здесь
Вишиванка• 05 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
Треба тоді обирати табір зі шведським столом. Але їхати на стандартне комплексне меню і жалітися що хочеться іншого? Ну дивно...
У вас дивні уявлення про комплексне меню. Де воно на фото автора?
Ду да ду да ду• 05 мая 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Вы название скажете?
не скаже, бо одразу викриють та знайдуть чим там годують
ТайТаке• 05 мая 2025
Ответ дляВишиванка

Вам би показати шкільне харчування дітей в європейській школі... Якби дітям запропонували оті помиї, що автор скинула вище - то за кордоном такий табір рознесли б. І ніхто не запитував ’чи їхати нам знову’. В Україні мазохізм і ’наступи на граблі’ - національний вид спорту.
Телячі ніжноСті• 05 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Это не ее фото даже . Прочитайте коммент от So So, #88 в теме здесь
Луковая• 05 мая 2025
Ответ дляВишиванка
Мне тут уже вопрос задали - откуда я знаю, что каша без масла... можно подумать этого не видно
КучМала• 05 мая 2025
Ответ дляМой_ужин
Дитина сказала що реально там нічого не їла
Жалувалась
Але за 2 роки забула
А це знайомі пропонують знову поїхати
Не факт, що там знову буде таке ж харчування.
Звездолётчица• 05 мая 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Та автор троль. Фотки з гугла вкрала і виставила. Тільки не зрозуміло, для чого це робити? Яка мета? А як її тут викрили, то з теми відразу втікла