Точная копия плова• 05 мая в 21:20

Хто купляв штори на ринку Троєщина, Київ?

Дійшли в ремонті до штор. Я хочу блекаут, бо дуже сонячна сторона. Може хтось купляв нещодавно на Троєщинському ринку? Є там вибір? Які ціни приблизно? В інсті варіантів багато але хочеться їх помацати на щільність та чи вони просвічуються чи ні.
АнтиТроль• 05 мая в 21:24
Підʼїдьте подивіться, штори там на самому початку ринка. Вони вам зможуть і приблизну вартість сказати з пошивом чи без, як вам потрібно

Ми брали, але ще в 21 році в не блекаут.
В спальню та кабінет взяли блакаут готові цього року у виробника Південне. Тканина +- така ж, як на ринку, наскільки памʼятаю
Сонячний день• 05 мая в 21:24
Вовремя вы написали ’недавно ’, бо я уже собралась опписывать свою покупку там в 1998м году )))
автор Точная копия плова • 05 мая в 21:25
Ответ дляСонячний день
На так))) мабуть дещо помінялось там за цей час))
автор Точная копия плова • 05 мая в 21:28
Ответ дляАнтиТроль

Я знаю)) купувала до війни часто поки квартиру обставляла. Можна було обрати достойні варіанти. А от цікаво що там зараз, бо дорога неблизька.
АнтиТроль• 05 мая в 21:31
Ответ дляТочная копия плова
Розумію.
Якщо збереглися контакти, зателефонуйте дізнайтеся по наявності тканин. Бо я була неподалік взимку і буквально до однієї продавця підійшла, то в неї саме блекаут було мало тканин. Тоді й вирішила не мучитись і взяти готові
автор Точная копия плова • 05 мая в 21:37
Ответ дляАнтиТроль
Розумію.
А я не знаю де брати готові. В юску дуже вузькі та й по ціні якщо порахувати то дуже дорого виходить ( складність ще в тому що мені лише певний колір треба. Пісочно бежевий
Малая еще та• 05 мая в 21:40
Ответ дляТочная копия плова
Зайдите в декор от эпицентра, или в магазин тканей, там тоже есть шторы и ценой не сильно отличаются
Попа как у Кардашьян• 05 мая в 21:41
Купувала на олх, замовлення під мій розмір
АнтиТроль• 05 мая в 21:42
Ответ дляТочная копия плова
У нас такі в кабінеті. В спальні цього ж виробника, але інший колір.

Замовляла онлайн, на пошті дивилася якість тканини, мені підійшли. Просто гладкі штори, які роблять ніч в кімнаті навіть в обід. На Троєщині таку ж тканину бачила ( але, тільки до однієї точки підходила, не знаю, що в інших ще є)
автор Точная копия плова • 05 мая в 21:45
Ответ дляАнтиТроль

От тут наприклад розмір не підходить ((( в мене висота від стелі до низу 2,75. А ширина всього шість метрів треба на одну кімнату. І як його купувати? Ні, треба дивитися
АнтиТроль• 05 мая в 21:45
Ответ дляТочная копия плова
Тоді точно їхати і замовляти пошив)
автор Точная копия плова • 05 мая в 21:46
Ответ дляМалая еще та
В епіцентрі дуже дорого. А мені потрібно 18 метрів… хотіла зекономити трохи
Хвильоватиша• 05 мая в 22:40
На троещине очень хорошие цены на шторы и выбор отличный.